МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зиновій Фрис: «Путіністи» з Банкової взяли курс на повне знищення опозиції

01/03/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Особисто в мене не виникає жодного сумніву: старанні учні Путіна з Банкової, стовідсотково копіюючи кремлівський досвід, поставили за мету номер один повністю знищити власну опозицію. Поки що не всю, а лише її найгостріше, найкритичніше крило.

До ющенівців, як і до самого Ющенка, черга навряд чи колись дійде, бо там якось усе надто непрозоро й неопозиційно. Мене не покидає думка, що Ющенко з Януковичем таки домовились: перший закрив свого часу очі на захоплення другим Межигір’я, а другий на знак подяки не чіпає «правильну» опозицію і немає претензій до першого щодо захоплення державної дачі. В кожному разі Ющенко досі у «хатинці» вартістю, кажуть, щонайменше шість мільйонів доларів.

Утім, якщо це навіть не так, то для мене цілком достатньо нинішньої аж занадто багатозначної гри Ющенка у мовчанку. Не чує він, не бачить і знати не знає про якесь там нібито переслідування членів свого уряду. Щаслива людина, треба визнати!

А поки мовчить найбільший демократ Ющенко, влада старається з усіх сил. Таке враження, що для Банкової навіть путінського досвіду щодо знищення всіх, хто проти, замало. Кількість і брутальність арештів і переслідувань скоро нагадуватиме досвід сталінський.

Не здивуюсь, якщо до керівників всіх обласних і районних КДБ, вибачте СБУ, доведуть план арештів інакомислячих і тих, хто співчуває опозиції; самих ж опозиціонерів Банкова рекомендуватиме саджати до 25 років, інших – засилати в Сибір (із Путіним домовитись про це не складе жодної проблеми), а найзапекліших – просто розстрілювати.

Перебільшення? Але ж як інакше можна втілити в життя побажання самого глави адміністрації президента Льовочкіна: «Якщо все піде за планом, то у 2015 році у Януковича не буде жодних конкурентів».

Поки що свій план Банкова виконує і навіть перевиконує: ні дня без арешту, виклику до донецької Генпрокуратури, просто цькування когось із тимошенківських опозиціонерів.

Путін із часу обрання Януковича президентом спить спокійно: донецькі «хохли» виявились аж занадто «понятливими». Скільки, мовляв, доброго для Кремля вже зробили! Й опозицію «мочать» не гірше мого. Та що там опозиція! Попереду – плани грандіозніші. Україна має бути знову нашою! Тепер уже назавжди!

Можна сказати, що путінська спецоперація проходить вельми успішно! Спецоперація триває. І наступний її крок – Партія регіонів має отримати в парламенті мінімум 300 місць; ще одне украй важливе завдання Кремля – обов’якове переобрання Януковича, або ж його повіної маріонетки в 2015-му…
 
Опозиція? Тимошенко? «Стерти в порошок!». 
 
http://www.radiosvoboda.org/content/blog/2265259.html

Відповіді

 • 2011.01.03 | ОЛЕСЯ

  Re: Зиновій Фрис: «Путіністи» з Банкової взяли курс на повне знищення опозиції

  Інколи дивує як люди можуть думати не знаючи 100 відсоткової правди, чи як прийнято говорити "точно" не знають. Як можна говорити про якусь домовленість між Ющенком і Януковичем?
  Даруйте на слові ота багатостраждальна "тимошенківська опозиція" далеко не свята і досить завинила супроти Ющенка. Він розумний чоловік, але повірив ( бо який вихід мав?) та був зраджений занад то егоїстом- лідеркою, тому добре робить, що не поспішає виставити голову за неї. Одного отруєння може таки досить? Якщо людина зрадить раз, вона зрадить і вдруге, і в 100 те. Українська трагедія влади не єдина в світі, було до нас, буде й після нас, однак цього могло б не відбутися, або в меншій мірі, коли б опозиція йшла в ногу разом, зберігаючи субординацію. Важко було сказати скільки президентів правило.Кого нагадує мені Тимошенко Кочубеїху Лепкого. Різниця тільки - пару сотень років тому Кочубеїха рвалася до влади нехтуючи навіть рідною донькою. Тимошенко скромно "не хотіла" ( за її ж словами) бути президентом, але потім якимсь дивом подалася і ... програла. Вороги скористали!
 • 2011.01.03 | Taras-ods

  А де був цей Фрис коли вона хіхікала з тим путіним?

  а чому мовчав цей адвокат коли підписували угоди по газу, да так таємно, що Президенту не можно було показати.

  А може цей адвокат пригадає та розповість з ким хіхікалка на Сардінії домовлялася та про що? А може щей пригадає "вечерю у лісі 2005"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.03 | Мірко

   Угу. Досить 3.9.2008

  • 2011.01.03 | ОЛЕСЯ

   Re: А де був цей Фрис коли вона хіхікала з тим путіним?

   Було б добре, коли більше народу могло прочитати "Фарисеї" Дмитра Чобота.
 • 2011.01.03 | ak1001

  нда, а їм все Ющенко заважає :)

  нехай ідуть лісом
  на язиках їхніх брехня
  в голові у них тільки погань
  а за пазухою камені

  все до чого вони доторкаються перевертається на руїну
 • 2011.01.03 | БС

  Re: Зиновій Фрис: «Путіністи» з Банкової взяли курс на повне знищення опозиції

  "А поки мовчить найбільший демократ Ющенко"

  Див. http://www.razom.org.ua/news/10568/
  17:15, 20 Грудня
  Заяву Путіна про союзників у боротьбі з фашизмом не сприйняла б жодна цивілізована європейська нація. Про це заявив лідер «Нашої України», Президент України (2005-2010) Віктор Ющенко в інтерв’ю телеканалу ТВі.

  «Я нікого не хочу розчаровувати, але моя апеляція буде не до тієї людини, яка це сказала, і не до тієї людини, яка не відреагувала на це, а до нації, яка дозволила і дозволяє такі речі говорити», - наголосив Ющенко.

  За його словами, таке можна сказати в сторону української нації, яка ще перебуває на етапі самовизначення в цьому питанні.

  «Базовим поняттям в цій полеміці є ваша власна самовизначеність. Якщо ви добре розумієте, хто ви є і кого ви представляєте, то ви тоді реагуватимете на подібні слова», - відзначив політик.

  На його переконання, у випадку, коли ми говоримо про Велику Вітчизняну війну, то, очевидно, переміг радянський солдат, ополченець – люди, які не окреслювали свої дії національними кордонами.

  «Принизливо виглядає на цьому тлі виведення формули найбільшого переможця. Це приниження побратима по окопу, це приниження нації, яка волею чи неволею входила в ту імперію, яка називалася Радянський Союз», - відзначив лідер «Нашої України».

  Розгорнуте інтерв’ю Віктора Ющенка дивіться 26 грудня о 20:30 у підсумковому випуску новин на телеканалі ТВі.

  а також
  http://www.razom.org.ua/news/10060/

  http://www.razom.org.ua/news/10061/

  http://www.razom.org.ua/news/10290/

  http://www.razom.org.ua/news/10303/

  та ін. на сайті НУ.

  "В кожному разі Ющенко досі у «хатинці» вартістю, кажуть, щонайменше шість мільйонів доларів."

  Скільки можна розводити православних на звичайнісіньке, проте демонстративне жлобство. Звідки автор знає, скільки коштує та хатинка, і чи він сам відмовився б від такої на цілком законних підставах?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.03 | GreyWraith

   А то складова частина журналюшкіного фаху...

   ... охмуряти довірливу публіку своєю обізнаністю та важливістю. :)

   Звідки автор знає, скільки коштує та хатинка, і чи він сам відмовився б від такої на цілком законних підставах?
   Та знає той автор хіба з носа - кап, а в рот - хап. У всякому випадку, те, що Ющенко нажив на стірсть пристойну нерухомість, викликає більшу повагу, ніж якесь крутійське бомжування Тимошенко...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.03 | ОЛЕСЯ

    Re: А то складова частина журналюшкіного фаху...

    Просто з цікавості за скільки срібних /рублених деякі журналісти "малюють" небелиці про статки чесних, але невигідних кремлю людей? Перед президентськими виборами 2010 р подивилася на "задекларовані доходи" кандидатів. Бідна бідна Юля. З того, що подано навіть би на ґудзик від Луї Вуїтона не вистачило. А пані не ходять голою і кожен день інший "котюр". Треба дійсно питати не тільки про дохід, але в першу чергу про видатки. Тоді математика буде сходитися і ніхто не буде морочити голову здогадами хто скільки вкрав і куди сховав? Не буде полеміки й образ на адресу людей, які таки заробили свій маєток ( як не парадоксально це звучить для українців).
  • 2011.01.03 | 2

   Мазохист. В каждом чихе баскетболистов открывает "приниження нації". (л)

   Не знаю, почему этой его склонности надо умиляться. Хотя, впрочем, это уже выработавшийся такой слезливо-сопливый нац-дем стиль. Маринович, кажется, обнаружил как-то, что Табачник - это не столько Табачник, сколько "величезний ляпас".

   А что касается награждения дачей - морда Лещенко утверждает, что закона такого нет, а есть обычай - предшественник просит, а приемник не отказывает .

   http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2010/02/17/4783481/

   Ющенко, как приверженец традиций, конечно, не мог уклониться от его исполнения.

   Какие-бы то ни было действия или бездействие Тимошенко этого свинства, конечно, не оправдывают. Она, в конце концов, сучкаблох, а Ющенко у нас унікальна високоморальна религійна істота. Наживать великі статки на государственной службе в нищей стране присуще скорее африканским, нежели европейским либералам.
 • 2011.01.03 | selu

  То не опозиція.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".