МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Багато галасу навколо пустої голови

01/03/2011 | Йосиф Сірка

Дехто з молодого покоління вперше міг почути прізвище Сталіна у зв’язку з тим, що йому зірвали голову – точніше тому монстрові, який довбанів у дворі Обкому КПУ в Запоріжжі. Йосиф Сталін (Джуґашвілі) визнаний інтернаціонально як найбільший злочинець ХХ ст., який своїми злочинами проти людства перевершив свого ідеологічного брата Адольфа Гітлера. Справа не тільки в тому, що в Україні його суд визнав винним у замордування Голодомором понад 10 мільйонів українців, але й в тому, що Европарламент його систему і систему його ідейного брата Гітлера визнав однаковими людиноненависницькими. У цивілізованому світі та у правовій державі ніколи б не дозволили ставити катові невинних людей не тільки триметровий пам’ятник, але й меморіальної таблички, бо це б ображало пам’ять десяток мільйонів жертв.

В Україні, де вбивцю можуть не засудити, якщо батько депутат парламенту, де партія „робітників і селян” пішла на коаліцію з партією оліґархів, де президент може замовити у будь- якому суді рішення (включно з тзв. Конституційним) - усе можливе. Можливе навіть будування пам’ятників катам українського народу. Тому досі бовваніють пам’ятники Катерині ІІ, Ленінові, Сталінові, тому досі іменами катів українського народу названі міста, села, заводи, вулиці і т.і.. Все це можливе тільки тому, що в країні нема державної політики, яка б зміцнювала початки самостійности після майже 400 річного рабства у кріпацтві, в концентраційних та колгоспних таборах. Це можливе тільки тому, що була заборона всього українського не тільки за царату, але й за комуниістичної диктатури, а зараз, колишні номенклатурники, на посміх світу, хизуються суржиком і намагаються знов фальсифікувати історію України.

Отже, Сталін ніколи не мав навіть доброї думки про українців, а за його злочини, повинні б поставити сьогодні перед суд і тих, які намагаються його прославляти, як „великого політика”, які почуваються його спадкоємцями, тобто, тих, які повинні відповідати за злочини скоєні ним і його партією-спадкоємницею, яка сьогодні так голосно плаче за втраченою головою.

Перший комуніст України П.Сіманєнка (Симоненко по-укр.) вже зразу після „втрати” голови знайшов винних – націоналістів, яких зразу назвав і фашистами. А пояснити слід читачам, зокрема молодшому поколінню, що українські націоналісти ніколи не подивляли і не йшли на союз з Гітлером, як це робив Сталін, коли „сердечно” бажав Гітлерові прожити багатоліття, коли разом з ним ділив Европу. Опісля, мов два півні, вони розпочали бійку, яка закічилася не завдяки Сталінові, але завдяки армії демократичного світу - США, Великобританії, Канади та ін. і соткам тисяч партизан по всій Европі. Не слід прислуховуватись до думки кремлівського каґебіста-пропаґандиста, мовляв, Другу світову війну виграв російський народ (Сталіна згадати забув).

Якщо взяти до рук 24-томну Ілюстровану Енциклопедію Другої світової війни (Illustrated World War II Encyclopedia. Orbis Publishing Limited 1972, 1978), то на стор. 38 (першого тому) дуже влучно подана іллюстрація відомого єгипетського картоніста Кема (Kimon Evan Marenjo), де два диктатори – Гітлер/Сталін – разом крокують, але кожен зі зброєю в руках.

Kimon Marengo, The Progress of
Russian and German cooperation (1939)

Отож, інформації про фашистів і їхніх побратимів кремлівських вождів під іншою назвою існує досить, але вона в Україні не доступна більшості, зокрема на сході країни, де панує лише одна мова, а нею не друкують історичних фактів не тільки щодо світових подій, але й щодо подій у самій країні. Тому Симоненко може брехати на всю країну, бо правда про його попередників ще до багатьох українців не дійшла.

Дивує лише, з якою „оперативністю” міліція кинулася на патріотичні організації, щоб знайти зразу „винних” у скоєні „злочину”!? Закрадається думка, чи обезголовлений Сталін не має допомогти деморалізованій КПУ знов придбати якесь обличча, яке вона втратила через свою повну підтримку оліґархічної владної партії та чварами з кримськими комуністами. А може дехто запланував нагінку за патріотами так, як організований підрив житового будинку в РФ, що послужив „причиною” знищення незалежної Чеченської Республіки!?

В часи, коли в Росії переслідують українську книжку, коли ліквідують одиноку українську організацю на культурну автономію, то в Україні замість того, щоб чимось реаґувати на кремлівський шабаш над українцями в Росії, то відвертають увагу на обезголовлення Сталіна, а самі українські комуністи без голови провадять свою політику в Україні вже давно!

Дивує, що досі ніколи й ніхто із СБУ, міліції не займався антидержавною не те, що пропаґандою, але діяльністю шовіністичних, антидержавних і антинародних організацій. На українській землі, після тих страждань, які завдав сталінський режим зокрема українському народові, не повинен бути не тільки обезголовленеий Сталін, але й його дух в особі Сіманєнка і його дружків.

Партії влади в Україні слід би приглянутись, як у цивілізованому світі поводяться справжні політики. Великобританія ще недавно продемонструвала свій суверенітет, коли видворила російських шпигунів-дипломатів, на що РФ у свою чергу попросила залишити відповідну кількіть британських дипломатів з РФ. Я веду до того, що коли в Росії забороняють українські книжки, то слід в Україні заборонити російські – ви уявляєте! Чи можете собі уявити, що би в Кремлі діялося?! Та це було б „проголошенням” війни і Путін готував би десанти на врятування „русскаго мира”; або: коли б СБУ стало переслуховувати членів шовіністичних російських організацій, як би тоді реаґували в Кремлі?

В Україні ж завддяки дезінформації, завдяки пануванню російського телебачення і всіх російськомовних ЗМІ, не пояснюють людям, хто такі оці шовіністичні організації, хто їх фінансує – отих антидержавних діячів, які цілі переслідує московський патріарх в Україні, чому українських істориків переслуховують, а шовіністичні організації навіть не заторкують!?

Якщо б була для всієї України доступна історична правда, про колоніяльне панування над Україною, про організовані і неорганізовані Голодомори в Україні, про нищення української церкви, нищення української мови, української культури, нищення української інтелігенції, з якої на сьогодні залишились лише рештки, тоді не потрібно було вболівати за безголового Сталіна, бо тоді б тут не було не тільки пам”ятників катам народу, але й їхнього насіння!

Можна з цілковитою впевненістю сказати, що для України загрозою є не бездуха голова Сталіна, а його насіння, яке прийнялося в головах табачників, сіманєнків і їм подібних. Крик першого комуніста України на порятунок бездухої голови його фюрера нагадує злодія, який кричить: Ловіть злодія!

Може спантеличений Сіманєнка та безпідставні переслуховування невинних людей розбудять сплячу українську „еліту”, яку згадує В. Гнатюк у статті: Дмітрій Табачнік і українська „еліта” (http://maidan.org.ua/static/mai/1293746825.html).


Може прокинуться академіки, викладачі, інженери, вчителі та студенти, які тихо сприймають „обезголовлення” української історії, зневагу української мови, української культури, невизнавання української нації, знищування освітньої системи взагалі. Заяви Д.Табачника про українську мову, історію, націю є значно небезпечнішими для існування української нації, ніж бездуха голова найжорстокішого злочинця ХХ століття!


Усувати з України слід не так мертвих, як те насіння, яке після них розрослосся по всій Україні! Цей большевицький бур’ян може заглушити паростки здорового і конче потрібного й корисного зерна, яке щойно почало сходити на трохи звільній українській землі!

 

Йосиф Сірка, Торонто, 2.1.2011 р.

Відповіді

 • 2011.01.03 | Evgen.I

  Re: Захистили честь

  Запорізькі Козаки захистили свою честь й честь міста Запоріжжя.
 • 2011.01.03 | ОЛЕСЯ

  Re: Багато галасу навколо пустої голови

  Краще не можна ані сказати, ані описати. Безмежно дякую від себе особисто, пане Сірка! Особливо влучні карикатури. Не доводилося бачити саме ці. Для молоді Ви промінь світла історичної правди. Будь ласка, пишіть більше про те, що підростаючому поколінню треба знати так само як молитву, чи рід, з якого походять. За інших обставин пропадуть усі наші зусилля.
  P.S.А за отого виродка пєтю, так його партія повинна бути перейменована на окпу - оліґархічну- комуністичну, бо після журналістичної розвідки 2010 вождьової землянки він далеко не вписується в пролєтаріат, так само як його посіпака зі Львова не кто пєтух -ґолубь
 • 2011.01.04 | 2

  Вот и канадіанці присоединили свой голос чи то пак галас Re: Багато галасуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua