МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Руки геть від Луценка!» - мітинг під апеляційним судом

01/04/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Під приміщенням Апеляційного суду міста Києва за годину до початку судового засідання вже зібралося понад тисячу прихильників Юрія Луценка, які виступають проти політичних репресій в Україні. Під стіни суду прийшли не лише кияни, а й жителі Сум, Полтави, Львова, Чернігова, Житомира, Рівного, Кривого Рога. У руках вони тримають плакати такого змісту: «Руки геть від Луценка», «Твого сина, Україно, як Христа розпинають», «Юра, ми з тобою!».

Активісти «Народної Самооборони» привезли під приміщення суду кілька металевих діжок, як засіб, випробуваний та перевірений ще в дні Помаранчевої революції .

Для участі у засіданні Апеляційного суду міста Києва, де об 11 годині розпочнеться слухання скарги Ю.Луценка на рішення Печерського суду про зміну запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт, прибула лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

До зали судових засідань Апеляційного суду Києва й досі не допустили журналістів. Нині суддя лише вирішує це питання. Представники ЗМІ змушені товпитися у фойє на першому поверсі суду.

Коментуючи журналістам свою присутність в Апеляційному суді, Юлія Тимошенко наголосила: «Я прийшла підтримати Юру Луценка, сказати йому, що ми солідарні, що ми разом. Я просто хочу подивитися в очі тим людям, які будуть позбавляти волі людину... Їм треба знати, що їм, як і цій мафії, яка є зараз в Україні, колись теж доведеться відповідати».

У суді також присутні народні депутати Олесь Доній, Тарас Стецьків, Юрій Стець, Сергій Підгорний, Юрій Гримчак, Юрій Гнаткевич, Андрій Павловський.

Самого Ю.Луценка до суду ще не доставили. За словами адміністрації Лук’янівського СІЗО, їй «нічого не відомо» про клопотання лідера «Народної Самооборони» взяти особисту участь у засіданні Апеляційного суду.

Станом на 11 годину 10 хвилин судове засідання з розгляду апеляційної скарги Ю.Луценка ще не розпочалося.

У судовому засіданні також братимуть участь дружина Ю.Луценка Ірина та старший син Олександр.

http://www.nso.org.ua/ua/news/8015

Відповіді

  • 2011.01.04 | ukrainka

    Re: «Руки геть від Луценка!» - мітинг під апеляційним судом

    U mene je mrija, a sama pobatschyty Janukovytscha na lavi pidsudnogo. Zaklykaju vsich,

    vtilemo cju mriju u zhytja!!!! Mafia, jaka zaraz dorvalasja do vlady....jiji misce u tjurmi!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua