МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист від св. Миколая

01/05/2011 | Боровик
Донька мого друга написала листа до Діда Мороза. Отримала відповідь від св. Миколая наступного змісту:
""
Канцелярія Св.Миколая
Вих.№47356

Люба пані Дарино,

Отримав Вашого листа до так званого Діда Мороза, переадресованого мені Поштою України за відсутністю актуального адресату в Росії.

Відкрию Вам страшезну тайну: Дід Мороз – міфологічний песонаж, вигаданий московським сатрапом Петром Першим разом з традицією святкування Нового року та варварським нищенням ялин, які заважають рости алергійно-небезпечним березам, символу агресивного російського імперіалізму та основному ресурсу для виробництва отруйного гідролізного спирту, завдяки якому населення Росії підтримується у відповідному ментальному стані веселої ненависті до цивілізованого світу.

На сьогодні функції Діда Мороза у Великому Устюзі виконує найманий російською владою паноптичний персонаж - механізатор Петро Іванов, що перебуває в стані перманентної алкогольної абстиненції, продав хату та юридичну адресу сумнівній фірмі, та не здатний через це виконувати ь покладені на нього функції листування з дітьми та їхніми батьками.

Грошовий фонд, призначений на придбання новорічних подарунків для дітей з СНД та Росії нагло розкрадений чиновниками РосНано, тому функцію преміювання чемних дітей передано відповідальним особам в кожній окремій країні колишнього СРСР.

В Україні ці функції традиційно виконував та продовжую виконувати я ,Святий Миколай.

Кожного 19грудня, на день Святого Миколая, я обдаровую талановитих, працьовитих та порядних дітей мінімально необхідним переліком бажаних подарунків.

Враховуючи Вашу непросту ситуацію вирішив зробити виняток та перенести дату Вашого презенування на два тижні.

На майбутнє раджу надсилати листа з Вашими побажаннями за правильною адресою відповідному адресатові, для кращого сприйняття написаного - без помилок українською мовою форматі Times New Roman #12, обсягом не більше 1 ( однієї) сторінки А4 та лімітом 2000 грн, враховуючи складну економічну ситуацію та невтішний прогноз зростання ВВП України на 2011 рік. J

З побажанням нових успіхів в навчанні, спорті та добрих справах,
Щиро Ваш,
Святий Миколай.

Відповіді

 • 2011.01.05 | Киянка

  Дотепно, потішили

  А скільки років доньці? І як вона відреагувала на цей лист?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.05 | Боровик

   Re: Дотепно, потішили

   Дитині 13 років. Зрозуміло, що написав батько. Батько, до речі, з Донецька.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.05 | Киянка

    Цікаво

    Боровик пише:
    > Дитині 13 років. Зрозуміло, що написав батько. Батько, до речі, з Донецька.

    Ох, як цікаво було б дізнатися, що з цього приводу сказала дитина. Батькові - уважуха :) А чи признався він у своєму авторстві? Бо в дітей часом досить химерні оригінальні світоглядні побудови бувають, де вони цілком мирно і навіть інколи не без своєрідної раціональної аргументації сполучають віру та науковий погляд.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.06 | Боровик

     Re: Цікаво

     Киянка пише:
     > Ох, як цікаво було б дізнатися, що з цього приводу сказала дитина. Батькові - уважуха :) А чи признався він у своєму авторстві? Бо в дітей часом досить химерні оригінальні світоглядні побудови бувають, де вони цілком мирно і навіть інколи не без своєрідної раціональної аргументації сполучають віру та науковий погляд.
     Звісно, що 13-ти річна дитина все зрозуміла. Цей лист просто цікавий як приклад позиціонування батька у вихованні дитини, яка ходила в школу в Москві і тільки 1.5 роки тому переїхала в Україну.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.06 | Киянка

      Зрозуміло. Ну що ж,

      бажаю всім знаходити місце та гармонійну взаємодоповнювальність у своєму житті вірі й раціональності, доцільності та диву :)
   • 2011.01.05 | Адвокат ...

    Re: Дотепно, потішили

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.05 | Киянка

     Цікаво, а як де з цим по регіонам (в хорошому сенсі :) ) України?

     Тобто, хто знає, наскільки масово в різних областях та містах України діти пишуть листи св.Миколі (наприклад, в оточенні рідних/друзів/співробітників - одиниці, кілька, багато) , де, хто і яку встановлює/використовує українську різдвяну атрибутику, колядує, щедрує, чи цього року хтось бачив/чув про вертепні вистави з дотепами на злобу дня?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.06 | Уважний читач

      В хорошому сенсі виразу "по регіонам" не існує

 • 2011.01.07 | ОЛЕСЯ

  Re: Лист від св. Миколая

  Здається Св. Миколай не все те, мав на увазі, про що написав. Але, що написано пером не витягнеш волом! ін думав, що Даринка пані, тоді вона далеко не дитячого віку і їй би випадало написати записку до св.чоловіка ( читай свого чоловіка). Маленьких україночок здавна величають Паннами чи Панночками. Коли хтось ще пише до діда мороза, тоді маю враження, що "першо петровська" аґентура далі при дії, тоді дорогі Тато і Мама українці повинні розповісти дитині про о. Миколая - не казкового героя ( повна протилежність від діда мороза - персонажа совкової доби), а людину, яка колись жила
  , та віддала свій маєток потребуючим. Тут досягається дві важливі мети - дитина буде знати про національні цінності та буде жертвенною для потреб громади. Буде любити і свій народ і державу не тільки до глибини серця, але й до глибини кишені.
  З Різдвом Христовим та Новим Роком, дорогі читачі та куратори Майдану!З роси і води на увесь рік, щоб був кращим як торік! Безмежно дякую за конструктивність, правдивість та багатогранність важливих тем і думок!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".