МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підступний кровосісь хоче залізти у суспльну свідомість

01/05/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-414712.html

Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ упевнений, що кризу в Україні буде подолано до серпня 2011 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

«Я бачу, що за умови мобілізації наших зусиль, до серпня Україна остаточно подолає кризу – причому як в економіці, так і у суспільній свідомості», - наголосив глава уряду. Він зазначив, що 2011 рік є надзвичайним для нашого суспільства, оскільки ми відзначатимемо ювілей – двадцятиріччя нашої держави.

За словами Миколи Азарова, з чим країна прийде до ювілею - залежить від усього працелюбного народу України, і вкрай важливо правильно сформулювати мету, поставити завдання і точно визначити напрям і етапи руху. «Ми ставимо перед собою масштабні завдання, і якщо цілеспрямовано будемо їх вирішувати, то ювілей відзначимо достойно», - підкреслив прем’єр-міністр.

****

Відволікаючись від того, що найдостойніше відзначення ювілею - це усунення від влади пацанів укупі з Азаровим, от яке питання: що знає про суспільну свідомість українців і "кризу" в ній особа, котра не в стані вивчити українську мову і взагалі здатен породжувати навколо себе лише кризу, навіть і якщо назвати останню "стабільністю"?

о.с.

Відповіді

 • 2011.01.06 | 㞵芭뉎

  Re: Підступний кровосісь хоче залізти у суспльну свідомість

  Кто-нибудь всерьез ещё воспринимает этого дебильного старикашку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.06 | Sakharov

   Re: Підступний кровосісь хоче залізти у суспльну свідомість

   А цього старікашку і слід приймати усерйоз. Бо він зосереджує на собі чималу частину влади банди Януковича. І на відміну від тупого тяжолого прєдмєта є активним гравцем і першим реалізатором російських інтересів в Україні. Першу срібну кулю я відлив би саме для нього.
  • 2011.01.06 | ziggy_freud

   хіба є причини вважати, що Кровосісь Пахло жартує?

   одна з неприємних рис ригі-аналів, характерна для для більшості їх керівництва. Повна відсутність почуття гумору, крім окремих проявів петросянства, надмірно серйозне сприймання себе і свого Паханського Слова. Якщо Ганну Чєхофф назвали українським поетом, треба відповідать за слова. І доручити секретуту знайти її поезії.

   я би охоче не сприймав його серйозно. Але тільки після винесення тіла з КабМіну.
 • 2011.01.06 | Микола Гудкович

  Та він там і так уже попорпався…


  Що не публічний виступ, то розрив шаблону: нова лексика, чудеса вимови…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".