МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий 2011 рік Україна зустріла із спотвореним Гімном - Відео

01/06/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Вже воріженьки не гинуть і ми не пануємо у своїй сторонці. Залишилося дізнатися хто це зробив. Дивіться відео самі. Хто не хоче бачити поздоровлення Януковича - одразу перемотуйте на відмітку 4:04. Як ви почули з Гімну вирізано рядки Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці Запануємо ми браття на своїй сторонці. На це вже зреагували львівські депутати http://maidanua.org/static/news/2011/1294146629.html і громадянський активіст http://maidanua.org/static/news/2011/1294146629.html Вперше на цей ганебний випадок звернули увагу учасники Вільного форуму Майдану Ми вважаємо, що цей випадок заслуговує на найактивніше реагування громадськості. Тільки ми можемо не допустити, щоби нам не давали панувати в своїй сторонці. Всі разом! Поширюйте цю інфу. Пишіть заяви в прокуратуру. Пропонуйте ваші варіанти дії.

Відповіді

 • 2011.01.07 | Іван Макар

  Re: Новий 2011 рік Україна зустріла із спотвореним Гімном - Відео

  Як на думку професійного адвоката , тобто мою, це є публічною наругою над державними символами, що згідно ст.338 Кримінального кодексу України є кримінально карним діянням.
  Я думаю, що такі дії Януковича є цілком прогнозованими, оскільки всі дуже добре знали, що він схильний до вчинення злочинів, а старе українське прислів'я "Чим баняк накипів, тим і смердіти буде" ще ніхто не відміняв на відміну від частини українського гімну, яку відмінив Янучара.
 • 2011.01.07 | Tatarchuk

  нарешті в когось дійшли руки задокументувати

  Отже, з тексту випущено наступні строки:

  Ще не вмерла України ні слава, ні воля.
  Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.

  (Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
  Запануємо і ми, браття, у своїй сторонці. ) - викинуто дідморозом, який перед тим на Майдані посилено лизав дупу київському генерал-губернаторові та ще й примудрився дати ЗАМІСТЬ нього клятву служити киянам, бо господін генерал-губернатор само давати клятву побрезгувалі

  Під виглядом першого куплету проспівано приспів:

  Душу й тіло ми положим за нашу свободу
  І покажем, що ми, браття, козацького роду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.01.07 | AK

  Виправте, будь-ласка.

  > Згинуть наші воріженьки, як трава на сонці

  як роса на сонці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | jz99

   хоча, з іншого боку

   AK пише:
   > > Згинуть наші воріженьки, як трава на сонці
   > як роса на сонці.
   Але ж слова вирізано, отже, ми не можемо бути певні, що там було насправді — як належить чи таки раптом дійсно яка-небудь трава ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".