МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офф. Айтішникам - сценарій комп'ютерної гри

01/06/2011 | Sakharov
Герой гри - стрілялки - Ви, крутий ковбой-козак Іван Невловимий. На лихому огирі ви приїздите до міста Україна на Дикому Заході. І знаходите що місто захоплене бандою відьом і відьмаків-кровосісь, яких, як відомо, бере лише срібна куля. Ваше завдання - знайти срібну руду, натопити з неї срібла, відлити шість куль для вашого улюбленого Сміт-енд-Вессона "Лоун Стар". Але головне - визначити, кого з відьом пристрелити першими, бо куль усього шість, головних відьом також шість. Якщо хоч одна залишиться - банда лише набере сили і місту Україна прийде вже остаточний кінець. Якщо не помилитеся і, ганяючи відьом лабіринтами міста Україна, знищите їх - отримуєте звання Героя України. Гра закінчується. Життя триває.

Відповіді

 • 2011.01.06 | Киянка

  В розвиток і доповнення ідеї:

  Це має бути не (лише) стрілялка, а стратегічка а-ля "цивілізація" (наша родина перша в чергу на скачування :) , а може й у процесі створення взяти певну участь).

  Адже для того, щоб знайшлося кому діставатися до цілей, щоб цей хтось мав достатню допомогу для втілення задуманого, і щоб створити передумови (а це тре робити одночасно) для того, щоб "надалі життя продовжувалося" кращим, треба не лише знайти зброю, але й створити відповідне середовище, знайти соратників чи тих, хто допомагає в той чи інший спосіб, по ходу вже змінювати оточуюче середовище, залучати як ветеранів (шістдесятників), так і юнг (наприклад, пластунів), просвітників, журналюг (а вони хай би як в житті, різні були), підприємців (тут є де розгулятися, свіжа тематика) і т.п.

  Ну і т.д., тобто тоді гра була б корисним тренінгом (і треба зробити її так, щоб внаслідок найвдалішого застосування інших (нестріляльних в прямому сенсі) технологій, можна було б перемогти без брутальностей (але срібні кулі не викидати ;) )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.06 | Sakharov

   Клас. От якби б хтось це реалізував, гарний був би тренінг.

   Але я таки, мабуть, внутрішньо схильний до радикальних дій. Доповнення - на подвір'ї союзників відьом - компуністів стоїть погане ідолище, у якому схована частина відьомської сили. Одне з завдань - знищити ідолище, з якого випаде яйце з голкою. Зламати голку і цим ослабити силу відьом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.06 | Киянка

    Зголошуюсь співавтором

    Експертно-консультаційна частина, участь в написанні сценарію (історичний контекст, світоглядна основа, ідеологічне спрямування, соціальний креатив, виховні моменти і т.п.) :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua