МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Незнаю чи все правда, а московство яке оселилось (Л)

01/06/2011 | Volodimir_V
в Україні треба винищувати бо воно нами ще керує і сидить в їх головах.

1712-Датський посол Й.Юст: «Московські суди можна під-купити дуже легко. Навіть Найвищий Суд можна, давши кан-цлерові хабара і сам цар бере з того хабара свою пайку…Хоча тепер москвини намагаються мавпувати культурні народи, вживающи їхній одяг та інше, проте кожний з них залишився і тепер, тим, чим він був-дикуном, варваром і рабом…Бруд такий жахливий, що я радше ївби на підлозі найбіднішої української хатини, ніж за столом московського вельможі…Пиятика, варварство і безсоромність процвітають навіть у середовищі царя. На святі, що влаштував Петро І найвищі вельможі понапивалися, як свині, горлали, свистали, блювали, плювали один на одного і сварилися такими словами, що чужоземні дипломати повтікали ».
«У Московії не діє ні суд, ні справедливість, керівники держави часто зовсім безграмотні. Трудовий люд плаче під тиском тиранії і непомірних податків».

http://www.kavkazcenter.com/ukr/content/2007/09/08/1409.shtml

Відповіді

 • 2011.01.06 | Koala

  Я б був обережним із цитатами.

  По мережі блукає підбірка "цитат" про Росію, які виявляються якщо не взагалі фейками чи повністю висмикнутими з контексту, то переробленими так, що дуже важко знайти, звідки вони. Мені чомусь видається, що це робота ФСБ - спочатку запустити такі "цитати", а коли розійдуться, масово спростувати, мовляв, нічого такого не було.

  Маєте посилання на роботу Юста Юла?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.06 | Tatarchuk

   шукайте (л)

   http://www.vostlit.info/haupt-Dateien/index-Dateien/JU.phtml?id=2068

   ЮЛЬ, ЮСТ
   Записки датского посланника
   Публикация 1899 г.
   Текст
   Предисловие
   Дополнение
   Инструкция
   План Прутского сражения
   Публикация 2001 г.
   Предисловие
   Часть 1
   Часть 2
   Часть 3
   Часть 4
   Часть 5
   Часть 6
   Часть 7
   Часть 8
   Часть 9
   Часть 10
   Часть 11
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.06 | Koala

    Схоже, про суди ось це

    Когда такому (лицу) удается отвратить постигшую его опалу, (сделав подарок) князю (Меншикову) в (размере) 10, 20, 30 тысяч или более рублей, смотря по состоянию, то оно (спасено), ибо тогда уже (дело) не дойдет до разбирательства и суда. В таких случаях (обыкновенно) говорят: “князь взял взятку”,— что (в сущности) действительно нередко бывает, но (из таких взяток) царь без сомнения (тоже) получает свою долю, (только) по своей природе действует скрытно, (стараясь) направить (общую) ненависть на князя. (Вообще) мне сообщали столько примеров строгостей и насилий, совершаемых в России в отношении иностранцев и (русских), что на исчисление и пересказ их не хватило бы многих дестей бумаги. Да и нельзя ожидать лучших (порядков) в стране, где важнейшие сановники то и дело повторяют следующее твердо (установленное) правило государственной (мудрости): “пускай весь мир говорит что хочет, а мы все-таки будем поступать по-своему”. Слова эти я сам нередко слышал из уст здешних министров. Когда на конференции мне (приходилось) доказывать, что известная (мера) возбудить в королеве английской, (в) императоре или (в) другом каком-либо монархе неблагоприятные мысли и суждения о русских порядках, (министры), если не находили другого возражения, пускали в ход вышеприведенную (свою) поговорку. Когда же подобное (правило) пускается в ход, то прекращаются все (доводы), которые мог бы придумать разум.

    Втім, знову ж таки - це переклад. Що перекладач викинув - невідомо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.06 | Tatarchuk

     "сокращений, допущенных—частью мною самим, частью редакциею" (л)

     цей пасаж може бути лише підтвердженням, тільки побічним, що автор ціх строчок міг написати і наведений в топіку фрагмент. Але, звісно, тілька за наявності самого тексту

     У передмові http://www.vostlit.info/Texts/rus11/Jul_2/pred.phtml?id=4086 говориться що записки Юля 1892 року сильно скорочені вже першим публікатором Щербачовим, а точніше як він сам пише - постраждали від "сокращений, допущенных—частью мною самим, частью редакциею", але текст 1899 року він обіцяє "без малейших пропусков", проте навряд чи без "сокращений допущенньіх частью мною", бо "в том [VIII] виде в каком я их первоначально перевел"

     Оригінал такого перекладу тут http://dlib.rsl.ru/download.php?path=/rsl01003000000/rsl01003646000/rsl01003646553/rsl01003646553.pdf&size=
    • 2011.01.09 | rais

     Про суди, туди і Хфемідонну Іванівну...

     Цікаво як там відомий суддя Зварич почувається із колегами?
     Бо таки їх час настає:http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?site=maidan&bn=maidan_free&key=1293483759&trs=-1
  • 2011.01.08 | Volodimir_V

   Re: Я б був обережним із цитатами.

   Koala пише:
   > По мережі блукає підбірка "цитат" про Росію, які виявляються якщо не взагалі фейками чи повністю висмикнутими з контексту, то переробленими так, що дуже важко знайти, звідки вони. Мені чомусь видається, що це робота ФСБ - спочатку запустити такі "цитати", а коли розійдуться, масово спростувати, мовляв, нічого такого не було.
   >
   СУмніваюсь Бо така кількість цитат може призвести до ефекту(ваша дочка проститутка, так у мене сини- ну тепер підіть докажіть це кожному в поселенню) тобто зіграє не на користь Росії.

   Розпитайте в селах де жили кацапи- як вони ведуть чи вели господарство.(погано)
   Почитайте їхні казки .- (часто мрія отримати все на халяву)(в українських працювати треба)
   Подивіться сріал "Щасливі разом" -сімя Букиніх.(русська душа)

   І дивлячись скільки бруду викинуто на українців росіянами в інеті 99 відсотків з якого напридумано і тому я паритись з цього приводу не буду.

   А з другої сторони нормальні росіяни заслуговують на повагу.
 • 2011.01.06 | BROTHER

  Треба не винищувати, а заміняти своїм, бо вакуум сам по собі існує тіки у космосіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua