МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

01/07/2011 | Felicidada
Гол у ворота противсіхів.

---

Odessa, UA

2 DmP

Можу в надцятий раз повторити:

а) Теорія

Демократичний вибір - це ЗАВЖДИ вибір між поганим і ЩЕ ГІРШИМ.
До прикладу. Візьмемо ідеальний варіянт: є 6 ідеальних політиків, здатних ІДЕАЛЬНО відстоювати інтереси своїх сеґментів електорального поля. З огляду на стратифікацію і районування таких електоральних сеґментів, припустімо, не менше 20.
Тобто, 14 сеґментів виборців ВСЕ ОДНО не мають свого ІДЕЛЬНОГО представника, а тому змушені підтримати того з 6 ІДЕАЛЬНИХ, але ЧУЖИХ, який НАЙБЛИЖЧЕ до їхнього ідеалу (хоча все одно не ідеал). Припустімо, що усі 14 це з леґкістю зробили. Задля цього їм довелося змиритися з думкою, що частина їхніх інтересів їхнім новим, найближчим до їхнього ж уявного ідеального, обранцем задоволена не буде. Тобто, у структурі їхніх інтересів вже на ДРУГОМУ етапі вибору (перший - це коли вони виявили, що ідеального представника для них немає) четверта чи п'ята частина ПРИНЕСЕНА В ОФІРУ. Тобто, лексикою противсіхів (котрі не бачили сенсу у виборі між двома купами лайна) - їхній обранець на чверть чи на п'яту частину ВЖЕ ЛАЙНО.

Йдемо далі. А далі з'ясовується, що з 6 кандидатів, які мають свої сеґменти, лише 2-3 мають РЕАЛЬНІ шанси. Тож, третій етап вибору полягає у тому, що БІЛЬШІСТЬ електоральних сеґментів мусять здійснити ще одну тоталізацію свого вибору, попутно офірувавши чи й не половину своїх інтересів. Тобто, ЗА БУДЬ-ЯКОГО випадку, для більшости виборців предмет їхнього вибору (навіть, якщо його програма, наміри та попередні діяння добре НЕ усвідомлюються) В ЇХНІХ ОЧАХ навіть наполовину не відповідає їхнім сподіванням. Тобто, є ПЕРЕВАЖНОЮ більшістю лайном.

б) Практика

Ускладнимо ситуацію. Це коли або НІ ДЛЯ КОГО НЕМАЄ ІДЕАЛЬНИХ, або ДЛЯ ВСІХ їхні обранці є вибором, котрий навіть наполовину не відповідатиме їхнім інтересам.
Як у випадку останніх президентських виборів. І Янукович, і Тимошенко, і Тигипко, і Яценюк, і, навіть, Ющенко для "своїх" виборців виступали не "ідеальними", не "оптимальними", а саме МЕНШИМ ЗЛОМ.
Навіть ПРАВИЛА ГРИ, "Вибери собі президента" ВІДПОЧАТКУ передбачали ВИБІР МІЖ поганим і ше гіршим. А це потребувало від виборця задля СВІДОМОГО ВИБОРУ більшої кваліфікації.

Відтак, "противсіх" - це той, хто подібно Буридановому віслюку публічно розписався у своїй некомпетентності в питанні вибору між двох "однакових копиць сіна куп лайна" і передоручив СВОЄ право вибору ЩЕ МЕНШ КОМПЕТЕНТНИМ - тим, хто здійснює вибір на підставі емоцій, а не розуму.

Хоча противсіхові здається, що він просто "ВИЙШОВ З ГРИ", не зіграв "у цю брудну гру" і т.ин.
Але проблема полягає у тому, що вибори президента країни - це не ПРИВАТНА БІЙКА. З якої кожен громадянин може вийти. коли йому заманеться. Навпаки.
Демократичні правила гри передбачають певний "автоматизм" в іґноруванні тих, хто не пройшов послідовно усі етапи гри. Тобто, ваш "громадянський капітал" (право голосу) був інвестований у "підтримку гри". Тобто, був витрачений на те, щоб гра успішно закінчилася. Звісно, успішно не з погляду перемоги якогось кандидата, а нормального закінчення процедури.

Тож, у нашому випадку "вихід з гри" перед другим туром в умовах наявної переваги одного кандидата над иншим, означає, що голос "проти всіх" пішов на леґітимацію перемоги кандидата, що мав перевагу у першому турі.

А оскільки, як з'ясувалося після виборів, за украй низької явки виборців, знайшлося близько 5% таких, що прийшли, вистояли у чергах і проголосували "Проти всіх" - і що їхня кількість перевищує розрив між кандидатами, то можна з певністю говорити, що саме ВИХІД З ГРИ перед другим туром і був РЕАЛЬНОЮ підтримкою кандидату, який переважав задля його остаточної перемоги.

Тобто, попри закиди у пасивному невтручанні, "противсіхи" зіграли якраз пасивно-інтерАКТИВНУ роль у перемозі кандидата, якого вони перед другим туром як ОДНАКОВОГО чи НЕГІРШОГО за його опонент(ку)а.

в) Процедура.

Це рівночасно і найлегше, і найскладніше.
Найлегше, тому що тут я мусила б була розписати з позиції доброчесного громадянина(-нки) як йому все ж таки ПРОДОВЖУВАТИ робити диференціяцію кандидатів, якщо напозір виявилося, що вони обидва брехуни і корупціонери.
І перше, і друге - це ВЕЛИКА ХВОРОБА української політики ВЗАГАЛІ.
Саме тому і вийшли у другий тур політики з такими "чеснотами".
Чи зводиться увесь набір дійсних чеснот кандидата в президенти до "небрехливости" і "некорупційности"? АВЖЕЖ НІ!
Але, "противсіхи", іґнорують цей очевидний факт. На їхню думку, якщо політики не відповідають їхнім уявленням про "належне", то вони щодо них ніяким чином висловлюватися не будуть (плебісцитарно, зокрема).

Тож тепер, через їхні лінощі, або їхню недбалість чи короткозорість ми усі на собі відчуваємо те, ПРО ЩО БУЛО ВІДОМО ЗАЗДАЛЕГІДЬ.

А саме - прихід до влади Януковича - це, навіть НЕ повернення до часів Кучми чи Кравчука з їхньою куцою демократією. ЦЕ ПОВНА ЛІКВІДАЦІЯ ДЕМОКРАТІЇ , ТОТАЛЬНА ЗАЧИСТКА усіх її проявів на всіх рівнях.

І тільки дурні та противсіхи могли не БАЧИТИ і не ВІДЧУВАТИ цієї небезпеки.
Адже полігон янучарства - Донбас - УВЕСЬ ЧАС був перед нашими очима.
Кому було незрозуміло, що зачистка "пад данбас" - перше, що будуть робити бандюки, прийшовши до влади?
Кому було незрозуміло, що вони не потребують навіть сателітів і поплічників, а, отже, навіть мінімального, здебільша декларованого, інакодумства?
Адже, ЦЕ ВСЕ ВОНИ РОБИЛИ І РАНІШЕ!

Причому, що головне, ЇХНІЙ ЕЛЕКТОРАТ - з тих, що спокійно проковтне БУДЬ-ЯКЕ згортання демократії в країні.

Тому закидати ТЕ САМЕ. Аналогічне. ІДЕНТИЧНЕ. Юльці. Щонайменше БЕЗГЛУЗДО.
Бо її електорат, ДО ЗНАЧНОЇ МІРИ - це МИ і НАМ ПОДІБНІ.
Ті, хто не подарував би ТЮльці згортання демократії і скочування до авторитаризму під будь-яким гоноровим претекстом!

Власне, ми її (а це БІЛЬШІСТЬ ЇЇ ЕЛЕКТОРАТУ) і підтримати взялися ЛИШЕ НА ВИБОРАХ і лише ПРОТИ Хама.

Себто, її електорат був переважно СИТУАТИВНИЙ. Той, у якого вона вже вичерпала КРЕДИТ ДОВІРИ.
А тому, щоби взагалі не залишитись без підтримки, мусила б зважати на нього.
Так, ДО ЦЬОГО, вона здебільшого маніпулювала електоратом через фіґлярство, популізм і демагогію.
Але, людей не можна дурити нескінченно.
Тоді як кондове бидло Януковича тупо можна розвести на мілині. Можна їх нескінченно годувати казками про боротьбу с бандеравцамі, за рускій ізик, за друшбусмасквой і проч.

Так-от, шановні противсіхи, Ви зняли із себе відповідальність і поклали на ще менш відповідальних.
Ви поставили себе на один щабель з янучарським бидлом, оскільки показали, що вам так само "тупа пофіг".

А що за рік "дівування" "рівноґатунковолайнового" Йануковича він підтвердив підставовість усіх найстрашніших хамофобій, то противсихізм перейшов у клінічну стадію.

Тепер нам стверджують, що "чим гірше, тим краще".
Київському патріярхатові прищемили хвіст? Силою забирають церковні споруди?
Так навіть краще - "бо, якщо не вміють тримати удар, то вони не тайсони".

Реваншистська влада мстить своїм опонентам?
Так навіть краще! Бо на місці "однакоґатунковолайнових" Луценка і Тимошенко МУСИТЬ З'ЯВИТИСЯ чесний і непорочний васяпупкін, який прийде в політику незвідки, одразу завоює довіру чесного і проґресивного електорату, до нього не прилипне нічого брудного і ми всі за нього проголосуємо в 2015? 2020? 2220? чи коли там у нас наступні ВИБОРИ?


Причому, це загострення противсіхофренії відбувається на лише у нас на ФОрумі. Один мій колишній френд в ЖЖ заявив: "а я переконаний, що голосував "Проти всіх" правильно і НІХТО МЕНІ НЕ ДОВЕДЕ ПРОТИЛЕЖНОГО".

Так-от. Ми підійшли до головного. В політиці не обертаються АБСОЛЮТНІ ІСТИНИ.
А тільки ВІДНОСНІ і КОНВЕНЦІОНАЛЬНІ.
Тож, якщо людина заявляє, що "я переконаний і ніхто мені не доведе", то він цим грішить про самої політики, проти її засад.
Бо у ній немає нічого абсолютного.

Теоретично і Йанукович міг стати (на радість Дилетанту) Магатмою Другим. І пошити усіх, хто голосував за Тимошенко як за менше зло, у дурні.
Але не став. І не пошив.

На відміну від Пасічника він, на жаль, томущопослідовний.

А це значить, що від противсіхів ЧЕРЕЗ РІК ПРЕЗИДЕНТСТВА ЯНУКОВИЧА вже ніхто не чекає контраргументів.
Бо їх ВЖЕ НЕМА.

Чекати можна лише ВИЗНАННЯ СВОЄЇ ПОМИЛКИ (яка РІК ТОМУ для них не була ОЧЕВИДНОЮ) і каяття.

Ось це і буде ВЧИНОК ДОБРОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА.
А не лоха, якого розвели, я він тепер пручається і стає у позу, що це був не "розвод", а "так задумивалась"....
Ось це і є НАЙСКЛАДНІШЕ.

Даруйте, якщо щось не так.
http://www.football-online.com.ua/gb/?id=110244

Відповіді

 • 2011.01.07 | Боровик

  Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

  Ні не завжди. Останні президентські вибори показали, що ще можливий варіант запропонованого вибору між неприйнятним і неприйнятним.
  Якби в другий тур попав бодай засранець Тигипко, чи будь-хто що йшов після нього і після того що йшов за Тигипком, то вибір був би між неприйнятним і поганим (не дуже добрим, добрим, інше на смак.)...
  Я не міг за Януковича проголосувати. Мені просто було б соромно перед самим собою.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | Володимир

   Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

   Ви так і не зрозуміли написаного. Отже, "противсіх" - це індивід, котрий через лінь або брак аналітичних здібностей просто неспроможен до кінця проаналізувати ситуацію. І свою неспроможність загортає в красіві шати моралізаторства про "сорти гівна".
   Повністю згоден з Фелісідадою.
 • 2011.01.07 | selu

  Себе дуже на підіймайте - будете вибирати між кращим та найкращім.

  А іншим дозвольте вільно вибирати. Не нав'язуйте людям брехливих тіток.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | пан Roller

   +1Не нав'язуйте людям брехливих тіток.

   selu пише:
   > А іншим дозвольте вільно вибирати. Не нав'язуйте людям брехливих тіток.
 • 2011.01.07 | damoradan

  ну правильно, вот Януковича и выбрали...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | Taras-ods

   А щоб змінилося коли вибрали би другий проект кремля Хіхікалку?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.07 | Felicidada

    А ось такі питання ставлять противсіхнуті на всю шлімазлову голівку

    >А щоб змінилося коли вибрали би другий проек кремля тимошенко?


    Відкрий свої очі, заблукала до ригів вівця!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.07 | Taras-ods

     А відповісти на питання нема аргументів?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | GreyWraith

     Пробачте, у Вас справді немає чемнішої та докладнішої відповіді?


     Felicidada пише:
     > >А щоб змінилося коли вибрали би другий проек кремля тимошенко?
     > Відкрий свої очі, заблукала до ригів вівця!

     Ну, якщо судити за цією відповіддю, то з демократією та громадянськими свободами навряд чи було краще...

     Та й з національним відродженням було б щось подібне, якщо не гірше, коли згадати, що якийсь депутат від БЮТ через суд намагався скасувати україномовний кінодубляж...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | selu

      У них насправді немає. Їх суть гра, понт, наїзд. Усе в оболонці, усередині порожнеча.

      .
     • 2011.01.08 | observеr

      нащо витрачати час на дискусію рівня дибильного "проект кремля хіхікалка"?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | GreyWraith

       Втеча з поля бою - вже програш

       Поки Ваші опоненти не висувають дебільні аргументи, а згадують конкретні і загальновідомі кроки Тимошенко та конкретних і загальновідомих одіозних людей, яких вона вела із собою. Ви натомість просто лаєтеся і стверджуєте, що Ваші опоненти є розумово неповноцінними. Подумайте, як це виглядає збоку.

       UPD Та й наполегливе наголошення на тому, що ті, хто не підтримує Тимошенко, є божевільними, чомусь мені нагадало совок із його каральною психіатрією. Невже таке ставлення до опозиції справді характерне для БЮТ?
 • 2011.01.07 | ОлегS

  "Противсіхи" - це леґенда, яка має 1) посварити всіх, хто проти Янук-овочей;

  2) приховати той факт, що створення справжньої проукраїнської політичної сили все відкладається і відкладається...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | Sviatoslav D

   Рік тому вона мала б об'єднати!

  • 2011.01.07 | Felicidada

   "Противсіхи" - це діягноз нещасному мазохістичному малоросу,

   який досі не розуміє, не усвідомлює, як його трахнули крємляді.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.07 | Sviatoslav D

    Справжні патріоти вже давно попереджали про кремлівську змову.

 • 2011.01.07 | Арій.

  Розумна дівчина писала. Я б з такою познайомився)))

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.08 | Scubo

   Наскільки обманливою буває зовнішність

   Розчаровано сказав їжачок, злазячи з дротяної щітки ...
   Кажуть що автор не "вона" а "він" :)
 • 2011.01.07 | пан Roller

  Нет ничего практичней не поганой теории.« Против всех». За кого они?

  > Odessa, UA


  > Можу в надцятий раз повторити:  > а) Теорія

  >

  > Демократичний вибір - це ЗАВЖДИ вибір між поганим і ЩЕ ГІРШИМ.


  Значит выбор "Против всех" не демократический? Тогда какой же?

  > Ваша теория не учитывает возможность существования добра. Вы же рассуждает в рамках зла. Понятно, что демократия построена на теории зла обречена на провал, и вовсе не является демократией.

  Граница между добром и злом и определяет выбор "против всех".
  Это есть выбор, а не отказ от него. В противном случае против всех могли бы просто не прийти на выборы.

  Вы же не критикуете половину народа, которые просто не явились на выборы. А вам заедает что "против всех" сделали осознанный, демонстративный выбор, и что важно самостоятельный выбор, при этом отказали в выборе своим старым кандидатам. Они оказались не подвержены технологии, в которую бухнуты огромные средства. И как с ними бороться вам не понятно.

  А все очень просто, прейдет добро и победит зло. И против всех приблизили этот день. За что им велика подяка. Это они приблизили день победы, как могли.

  Кстати, ваша теория работает на " Против всех" поскольку утверждает еще один важный вывод, " все они одинаковы". Следовательно, " добро" должно прийти из вне. И превратиться в зло-власть. Все повториться сначала.

  Закон единства и борьбы противоположностей еще никто не опроверг. Просто чаще перетрахивать треба. Пятнадцать лет для шоуменов это критический срок.

  Казалось бы, страсти и невинные обвинения, в том числе в технологии за « Против всех» давно улеглись. Ан, Нет. Сегодня по мановению палочки они вновь ожили. И от кого же они звучат, от лидера парламентской оппозиции. Но это даже несколько нескромно. Фактически она обвиняет в том, что за нее не проголосовали ее бывшие прихильники.

  Что бы как-то окончательно развеять негативный миф про « Против всех можно привести историческую параллель из которой станет понятно, так за кого же « Против всех».

  Скажимо, в период войны некоторым украинцам был дан выбор. За кого, за нацистскую Германию, или Советскую СССР? И немалая часть проголосовала « Против всех».

  За кого? Сегодня мы еще не все понимаем. Тоже За Украину. За какую? Нормальную,свободную, равноправную для людей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.09 | Sych

   +5

  • 2011.01.09 | tmp

   +1

 • 2011.01.07 | Анатоль

  Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

  Заголовок правильний. Вибирати треба менше зло.
  Я ніколи не підтримував противсіхів.
  А в другому турі голосував проти обох.
  Бо не міг оцінити зто з них гірший.
  І зараз не можу.
  Автор(ка) теми твердить, що вже тоді було видно, що з приходом Януковича буде згортання демократії.
  Так, було видно.
  Але й було видно, що з приходом Юлі теж буде згортання демократії.
  І по моїй оцінці при Юлі було б більше згортання демократії.
  Такої свободи слова як зараз через рік Юліного президентства, впевнений, не було б.
  Наступ на українство, думаю, був би меншим, ніж при Януковичу, а на демократію - більшим.
  І що було вибирати?

  Якщо юльки хочуть, щоб на наступних виборах переміг не Янукович, вони не повинні голосувати за Юлю в першому турі.
  Бо це гарантована поразка в другому.

  Антиянучарським виборцям потрібно зупинитись на якійсь більш нейтральній кандидатурі (Яценюк, наприклад,).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.07 | Felicidada

   Ваші розмисли - єлей на душу крємлядям

   адже саме на малоросів розрахована була енфесбешна ідея - "обоє рябоє".

   згадайте, як так само ПРОСТО!!! обдурили вони вас всіх із Кучмою в 1999 році.

   але і вросла в мізки така очевидна дурня!

   і марганцовка вже не допоможе. тіки ампутація.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.07 | selu

    к же вас тягне розмисли лікувати ампутацією.

    Та є такі, що знали про цю вашу здібність раніш від вас.
   • 2011.01.08 | GreyWraith

    Re: Ваші розмисли - єлей на душу крємлядям

    Felicidada пише:
    адже саме на малоросів розрахована була енфесбешна ідея - "обоє рябоє".
    У мене є власна здатність сприймати та аналізувати факти (наприклад, чудесний газовий контракт), без підказки російських спецслужб.

    згадайте, як так само ПРОСТО!!! обдурили вони вас всіх із Кучмою в 1999 році.
    Ви справді вважаєте, що тоді треба було обирати Симоненка? Між іншим, Тимошенко ще не так давно успішно співробітничала із коміками...

    і марганцовка вже не допоможе. тіки ампутація.
    Таки нам пощастило, що Тимошенко не обрали президентом. От би вже її прихильники розгулялися, ампутуючи будь-яку крамолуЮ чи не так?..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | Felicidada

     Значить, ваш запущений за 300 років мазохізм не лікується

     раби і лакеї Москви - тьху на вас.
     ви навіть не спідоносці, а носите імперські ідеї. що гірше.

     тебе трахнули, а ти досі не усвідомив, що тебе продовжують трахати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | Боровик

      Re: Значить, ваш запущений за 300 років мазохізм не лікується

      Трахають зараз юльків, хто хоче і хто може. У юльків зараз дуже затраханий вигляд...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.08 | Woodstock generation

       Re: Значить, ваш запущений за 300 років мазохізм не лікується

       Боровик пише:
       > Трахають зараз юльків, хто хоче і хто може. У юльків зараз дуже затраханий вигляд...

       Трахають весь український народ. Дивно, що Ви не зауважили.
      • 2011.01.08 | Felicidada

       Re: Значить, ваш запущений за 300 років мазохізм не лікується

       1 - то ющенку дякуйте

       2 - сліпий той, хто не хоче бачити
      • 2011.01.08 | GreyWraith

       Самі напрошувалися

       Попереджували ж їх, щоб не вляпувалися в корупцію, не торгували місцями у виборчих списках, не розбещували суди, не загравали з Кремлем, і врешті-решт почали робити справжні реформи. Бо інакше буде розплата, коли програють вибори...

       Мені цікаво, чому в БЮТ так вірили, що вибори програти не можуть?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.08 | Tatarchuk

        приблизно як побиті та підпалі під статтю підприємці

        GreyWraith пише:
        > Попереджували ж їх, щоб не вляпувалися в корупцію
        Наприклад як Луценко - корупційно допоміг водію, корупційно вів слідчі дії щодо отруєння Ющенка

        > Бо інакше буде розплата, коли програють вибори...
        У повітрі якось зависло питання, за що розплачуються підтримувані вами підприємці, які були на "переможному" недомайдані. Вже не вперше вас питаю і чомусь не бачу вашою реакції.

        > Мені цікаво, чому в БЮТ так вірили, що вибори програти не можуть?
        Не думаю що вірили. Сподівалися, але не більше. Приблизно як пацієнт сподівається, що не помре, бо розлого фантазувати про життя за гробом некомфортно
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.01.08 | GreyWraith

         Правильно, самі напрошувалися.

         Так само, як свого часу і Бандера з товаришами напрошувалися, організовуючи за Україну спочатку терористичний, а потім - партизанський рух. Чи пізніше - дисиденти. У спогадах останніх я вичитав, що до них із повагою ставилися навіть кримінальники: мовляв, ми сидимо кожен за своє, а ці - за спільне... Питання у тому, чи Луценко сидить за своє, чи за спільне? Щодо лідерів підприємців у мене сумнівів у другому нема, а от щодо Луценка, згадуючи те, що про нього мені казали знайомі міліціонери, є...

         Хоча я категорично за справедливий і чесний суд що для лідерів підприємців, і для Луценка. Якщо почнеться організація підтимки їх з волі, зокрема, грошима, то я готовий допомагати. Та й коли ці люди не зламаються у в'язниці, то ось будуть хороші лідери. Наші Ганді та Мандели...

         Tatarchuk пише:
         Наприклад як Луценко - корупційно допоміг водію,
         При всьому цьому - НМД присвоєння звання полковника і пенсії в 10 тис. водієві викликає багато питань. І що значить "допоміг"? Он зараз діячі з ПРУ теж активно допомагають одне одному коштом бюджету. Луценку можна - а їм зась?

         корупційно вів слідчі дії щодо отруєння Ющенка
         От вже 5 літ пройшло - і де результат цих дій? Хто винен у його відсутності?

         У повітрі якось зависло питання, за що розплачуються підтримувані вами підприємці, які були на "переможному" недомайдані. Вже не вперше вас питаю і чомусь не бачу вашою реакції.
         За свої свідомі дії на нашу користь. Я вже писав вище.

         А от Ви можете відповісти, за що їх образили словом "недомайдан"? Вони чимось перед Вами завинили?

         Не думаю що вірили. Сподівалися, але не більше. Приблизно як пацієнт сподівається, що не помре, бо розлого фантазувати про життя за гробом некомфортно
         Ну тоді вони - просто вкрай необережні люди. Ну, навіщо було займатися цими всіма неподобствами, про які тут не раз згадували, коли була немаленька ймовірність відповідальності за них?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2011.01.08 | Tatarchuk

          Re: Правильно, самі напрошувалися.

          GreyWraith пише:
          > корупційно вів слідчі дії щодо отруєння Ющенка
          > От вже 5 літ пройшло - і де результат цих дій? Хто винен у його відсутності?
          Ви що, продовжуєте придурюватися? Чи просто не в курсі? Йому інкрімінують ажніяк не затягування справи.

          > А от Ви можете відповісти, за що їх образили словом "недомайдан"? Вони чимось перед Вами завинили?
          Причому тут завинили? Вони отримали в морду і пішли на компроміс, тобто програли. Тому й "недо"

          > Ну тоді вони - просто вкрай необережні люди.
          Звісно
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.01.08 | GreyWraith

           Re: Правильно, самі напрошувалися.

           Tatarchuk пише:
           Йому інкрімінують ажніяк не затягування справи.
           А що саме?

           Вони отримали в морду і пішли на компроміс, тобто програли. Тому й "недо"
           Ти дивися, які заздрість та зловтіха, коли у сусіда не все получається. :) І якщо факти в догму імені Тимошенко не вписуються - тим гірше для фактів. Я ніякого компромісу після отримання в морду не бачив: режим скасував ті норми ПК, що не задовольняли підприємців ДО РОЗГОНУ. Підприємці вимоги відставки уряду та розпуску ВР не скасовували, і вона досі актуальна. Та й навіть сам розгон заднім числом був неймовірно тупим і безглуздим заходом, фактично поведінкою пахана, опущеного на зоні, який підприємцям лише допоміг обличчя зберегти (бо інакше захід би сам по собі зігнив та розпався до нового року).

           Та й що Ви вважаєте некомпромісом? Зібрати всю ПРУ із співчуваючими та прихильниками в одному місці і скинути на них водневу бомбу? :) Всі ж інші угоди так чи інакше є компромісом...

           Чи таких радикальних заходів для кошерного Майдану не треба, та й навіть скасування одіозних законів теж не треба, - достатньо лише, аби Тимошенко повернулася до влади? ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2011.01.08 | Tatarchuk

            Re: Правильно, самі напрошувалися.

            GreyWraith пише:
            > Tatarchuk пише:
            > Йому інкрімінують ажніяк не затягування справи.
            > А що саме?
            Новини почитайте, не лініться. Як ви можете обговорювати те, про що навіть не в курсі?

            > Вони отримали в морду і пішли на компроміс, тобто програли. Тому й "недо"
            > Ти дивися, які заздрість та зловтіха, коли у сусіда не все получається. :) І якщо факти в догму імені Тимошенко не вписуються - тим гірше для фактів. Я ніякого компромісу після отримання в морду не бачив: режим скасував ті норми ПК, що не задовольняли підприємців ДО РОЗГОНУ. Підприємці вимоги відставки уряду та розпуску ВР не скасовували, і вона досі актуальна. Та й навіть сам розгон заднім числом був неймовірно тупим і безглуздим заходом, фактично поведінкою пахана, опущеного на зоні, який підприємцям лише допоміг обличчя зберегти (бо інакше захід би сам по собі зігнив та розпався до нового року).
            >
            > Та й що Ви вважаєте некомпромісом? Зібрати всю ПРУ із співчуваючими та прихильниками в одному місці і скинути на них водневу бомбу? :) Всі ж інші угоди так чи інакше є компромісом...
            >
            > Чи таких радикальних заходів для кошерного Майдану не треба, та й навіть скасування одіозних законів теж не треба, - достатньо лише, аби Тимошенко повернулася до влади? ;)

            Сеанс телепатії закінчено? Я вам німішаю?
     • 2011.01.08 | ziggy_freud

      простою зміною партнера мазохізм таки не лікується

      читайте класику. Ліричний герой Захер-Мазоха довго пояснював своїй Ванді-Венері, що вона має бути з ним жорстокою, і в який саме спосіб. Ванда ж спочатку думала, що в них буде все як в людей - романтичні зустрічі, дошлюбний секс і шлюб. Коли Вона підписала контракт з Ним, Він поступово перетворився на звичайну деталь інтер'єра. А коханцем став інший чоловік.

      маленька ментальна вправа, без якої ваш довгий опус просто позбавлений сенсу. За кого мав голосувати друготуровий Захер-Мазох в першому турі?
   • 2011.01.08 | Max

    Інсайдерська інфа?

    Щось вже занадто добре пані обізнана із ідеями та намірами кремлядів. Маю підозру, що пані на них працює.

    Felicidada пише:
    > Ваші розмисли - єлей на душу крємлядям
    > адже саме на малоросів розрахована була енфесбешна ідея - "обоє рябоє".
    > згадайте, як так само ПРОСТО!!! обдурили вони вас всіх із Кучмою в 1999 році.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | Felicidada

     О! Це секретна інформація! Бо фани Ющенка осліпли від радості (-)

  • 2011.01.08 | observеr

   стисло: "якщо голосуватимите за юлю, то знову підтримаю януковича в ІІ турі"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.08 | Анатоль

    Ні, ось так: "Якщо голосуватимете за Юлю, то отримаєте Януковича"

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | observеr

     це сором'язливий варіант того, що написав я

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | Анатоль

      По-перше, я не підтримував Януковича в другому турі (голосував проти), а по-друге

      якщо на наступних президентських виборах в другий тур вийдуть ті ж, я проголосую швидше за Юлю.
      І не тому, що вважаю її кращою за Януковича, а щоб була зміна влади.
      Але мій голос нічого не змінить. Одержимо Януковича.
      Щоб Янукович програв, в другому турі повинна бути не Юля.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.08 | Schwarzkopf

       Re: По-перше, я не підтримував Януковича в другому турі (голосував проти), а по-друге

       Анатоль пише:

       > Але мій голос нічого не змінить. Одержимо Януковича.
       > Щоб Янукович програв, в другому турі повинна бути не Юля.

       Ви та інші на минулих виборах вже проголосували за те щоб Янукович не програв на майбутніх виборах.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.09 | Анатоль

        Re: По-перше, я не підтримував Януковича в другому турі (голосував проти), а по-друге

        >Ви та інші на минулих виборах вже проголосували за те щоб Янукович не програв на майбутніх виборах.

        А Ви, та інші і зараз працюєте на майбутню перемогу Януковича.
      • 2011.01.09 | observеr

       це і є пасивна підтримка - задовбався пояснювати

       Анатоль пише:
       > якщо на наступних президентських виборах в другий тур вийдуть ті ж, я проголосую швидше за Юлю.
       > І не тому, що вважаю її кращою за Януковича, а щоб була зміна влади.
       > Але мій голос нічого не змінить. Одержимо Януковича.
       > Щоб Янукович програв, в другому турі повинна бути не Юля.

       було б добре, якби її не було. але наразі варіанти не вимальовуються. то ж грати проти неї, зокрема голосувати проти всіх = підтримувати януковича

       успіхів!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.09 | Уважний читач

        Активною підтримкою Януковича є намагання витягти Тимошенко

        із політичного небуття, куди вона цілком заслужено прямує.
       • 2011.01.09 | oze

        Re: це і є пасивна підтримка - задовбався пояснювати

        А якщо для мене Юля - ще гірше, ніж для Вас Тягнибок?
 • 2011.01.08 | Пані

  Це все дуже добре, але що робити?

  Нагадую - вибори відбулися рік тому. Питання хто і як голосував - давно вже неактуальне. Хто винен в тому, що відбувається зараз - це питання на мою думку неважливе. Важливе - що робити?

  Як зупинити каток?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.08 | GreyWraith

   Каток вже зупинили

   Вже замість нахрапу почалася підлість, обман та скиглення про погану долю режиму. НМД це вже перший успіх...


   Пані пише:
   > Нагадую - вибори відбулися рік тому. Питання хто і як голосував - давно вже неактуальне. Хто винен в тому, що відбувається зараз - це питання на мою думку неважливе. Важливе - що робити?
   >
   > Як зупинити каток?

   Збираймося на кухнях, домовляймося про спільних кандидатів у владу, наперед готуймо проекти законів вільної держави і взагалі вчимося не лаятися за дрібниці, а діяти спільно, причому дяти роками. Переконуймо своїх друзів та сусідів, знаходьмо слова, якими зможемо достукатися до їхньої свідомості. Підприємці були першими, хто став на шляху цього самого катка, - допомагаймо їм.

   Взагалі я відчуваю, що досить скоро у нас мають відбутися кардинальні зміни. Он крижана фортеця у свідомості українського Сходу нарешті почала танути. Буде весело...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.08 | Пані

    Re: Каток вже зупинили

    GreyWraith пише:

    > Збираймося на кухнях, домовляймося про спільних кандидатів у владу,

    Спільні кандидати у владу? Такі дискусії показують всю утопічність цих побажань. За рік не з`явилося жодної нової примітної фігури, а стосовно старих досі тривають криваві дискусії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | GreyWraith

     Шукаймо ретельніше

     Пані пише:
     Спільні кандидати у владу? Такі дискусії показують всю утопічність цих побажань. За рік не з`явилося жодної нової примітної фігури, а стосовно старих досі тривають криваві дискусії.
     Відкинемо старі, раз із ними такі проблеми. Врешті-решт для того, аби заповнити місцеву владу, потрібно десь тисяч 100 людей. Невже ми не можемо із трьохсот громадян знайти одного нового чесного і компетентного, щоб не тасувати без кінця ту ж саму засалену колоду?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | Пані

      Назвіть самі хоч одну кандидатуру

      GreyWraith пише:
      > Пані пише:
      > Спільні кандидати у владу? Такі дискусії показують всю утопічність цих побажань. За рік не з`явилося жодної нової примітної фігури, а стосовно старих досі тривають криваві дискусії.
      > Відкинемо старі, раз із ними такі проблеми. Врешті-решт для того, аби заповнити місцеву владу, потрібно десь тисяч 100 людей. Невже ми не можемо із трьохсот громадян знайти одного нового чесного і компетентного, щоб не тасувати без кінця ту ж саму засалену колоду?

      Тут вже починали теми з такими опитуваннями - кого нових? Багато назбирали? Нікого. Чому ви думаєте, що в цілому ситуація буде відмінна?

      Назвіть самі хоч одну кандидатуру.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.10 | GreyWraith

       На жаль, я справді не знаю

       Можливо, є сенс сподіватися на тіньових організаторів та координаторів Майдану-2, які знайшли ресурси та зуміли підняти та організувати стільки людей. Я впевнений, що то не останнє їхнє слово.

       Пані пише:
       Врешті-решт для того, аби заповнити місцеву владу, потрібно десь тисяч 100 людей.
       Я недаремно наголосив саме на місцевій владі і необхідності знайти людей в першу чергу для неї. Бо заміна лише першої особи, як показує приклад Ющенка, проблем не вирішує, оскільки той мусить шукати виконавців своїх розпоряджень із тих же засалених...

       Щодо мене особисто, то я можу запропонувати на депутата місцевої ради свою сусідку Людмилу Філатову - активну учасницю протестів в листопаді.

       Тут вже починали теми з такими опитуваннями - кого нових? Багато назбирали? Нікого. Чому ви думаєте, що в цілому ситуація буде відмінна?
       А що робити? Вішатися, як у Харкові рекомендують? Чи ве ж продовжувати шукати...

       Назвіть самі хоч одну кандидатуру.
       Я маю пропозиції людей, які поки себе не скомпрометували за свою політичну кар'єру, особливо за останній рік. Це - Вячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк і навіть Олег Тягнибок. Згоден, вибір не дуже вдалий, бо вони трохи засалені. Але засалені все ж куди менше, ніж навіть Ющенко, вже не кажучи про Тимошенко.
       Звісно, хотілося б мати краще, але деградація та колапс номенклатури прямо зараз йдуть такими шаленими темпами, що є великий ризик ЗНЕНАЦЬКА опинитися один на один із вакуумом влади. А тоді треба буде мати хоч слабеньке, але своє...
    • 2011.01.08 | Tatarchuk

     кандидатом можна хоч маньяка висунути. несуттєво (л)

     Суттєво, чи є в тих хто висунув - управа на нього, якщо він почне відходити від платформи, заради якої його й висунули.

     Цікава есея на цю тему про Медісона, Джеферсона та Пейна http://archive.svoboda.org/programs/AD/2000/AD.032100.asp -
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | GreyWraith

      Кому, як не Тимошенко це знати

      Вона вже висувала у виборчий список маніяка Лозінського. І як управа працює? А як працює управа на Гбського, Портнова, Рибакова і тому подібну шушваль?

      Перж за все управа у мізках лідера має працювати...
     • 2011.01.09 | Пані

      Re: кандидатом можна хоч маньяка висунути. несуттєво (л)

      Tatarchuk пише:
      > Суттєво, чи є в тих хто висунув - управа на нього, якщо він почне відходити від платформи, заради якої його й висунули.

      В нормальних умовах єдина управа це - не обрання на наступних виборах. В наших - це просвіта виборців, щоби вони не обирали тих, хто не виконує передвиборчі обіцянки.

      В нас це спрацювало раз. Ющенко не виконав - його і не переобрали. С тріском. Але для того, щоби воно спрацювало і вдруге, треба працювати з електоратом Януковича, щоб їм локшину на вуха не повісили вдруге.
   • 2011.01.09 | Felicidada

    Re: Каток вже зупинили

    >Збираймося на кухнях, домовляймося про спільних кандидатів у владу, наперед готуймо проекти законів вільної держави і взагалі вчимося не лаятися за дрібниці, а діяти спільно, причому дяти роками. Переконуймо своїх друзів та сусідів, знаходьмо слова, якими зможемо достукатися до їхньої свідомості. Підприємці були першими, хто став на шляху цього самого катка, - допомагаймо їм.

    >Взагалі я відчуваю, що досить скоро у нас мають відбутися кардинальні зміни. Он крижана фортеця у свідомості українського Сходу нарешті почала танути. Буде весело...

    ну повне абсолютне бла-бла-бла-бла-бла-бла.

    як ви могли зупинити каток, який допомагали обирати?

    про яке танення ви мелете?

    поки сонце зійде, роса очі виїсть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | GreyWraith

     Re: Каток вже зупинили

     Felicidada пише:
     і взагалі вчимося не лаятися за дрібниці, а діяти спільно, причому дяти роками.
     Бачу, до Вас це не дійшло. Тоді не дивуйтеся, що такі, як Ви, завжди будете програвати найплюгавішим януковичам. Та й щось я сумніваюся, що Ви є опонентом саме Януковича, бо я так бачу за Вашими дописами, до нього і його виборцв у Вас претензій нема. Страшнішого за противсіха звіра нема. :)

     ну повне абсолютне бла-бла-бла-бла-бла-бла.
     Ну, повне "бла-бла-бла" - це діяльність Тимошенко на чолі уряду, та й її фракції у ВР (крім того, ще було ""хап-хап-хап" бюджету, "гав-гав-гав" на Ющенка, "цьом-цьом-цьом" із комуністами та "хі-хі-хі" до Путіна)...

     як ви могли зупинити каток, який допомагали обирати?
     Януковича обирали лише його виборці, Тимошенко - лише її. Останніх просто виявилося менше, ніж перших, але тут Тимошенко нехай подякує сама собі, бо вона потенційних своїх виборців сама ж і розтринькала лише власною політикою. Наприклад, вона призначила члена КПУ керувати держархівом. Забули? А для мене це було знаком...

     про яке танення ви мелете?
     Танення підтримки Януковича серед його виборців.

     поки сонце зійде, роса очі виїсть.
     А Ви спробуйте сонце краном підняти - раптом вийде. :lol:
  • 2011.01.08 | selu

   Яку гарну людину каток Яника вже розчавив?

   Поки що я бачу, як каток Юлі розчавлює колишніх правозахисників та дисидентів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.08 | Майдан

   Треба зосередитися на порушенні процедури.

   Як наприклад у справі з Луценком . Схиляюся до думки що це все таки "шаліт" Колесников, значить є слабе місце на яке можна давити.
   Перестати дискутувати на тему хороший Луценко чи нехороший а наголосити на на волюнтаризму, повній відмороженості дій прокуратури і доволі цинічному виклику громадській думці .

   Не треба тиражувати дурнуваті заяви Луценкової жінки, якій їй явно організовують через "адвокатів" та "друзів" ( як до речі робили колись Пенчуку ) і які мають за мету ІЗОЛЮВАТИ Луценка від потенційних союзників і захисників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.09 | Пані

    Погоджуюся

    Майдан пише:
    > Як наприклад у справі з Луценком . Схиляюся до думки що це все таки "шаліт" Колесников, значить є слабе місце на яке можна давити.

    Вибач, але ти написав "схиляюся до думки, що 2+2=4". Навіщо обговорювати очевидне?

    > Перестати дискутувати на тему хороший Луценко чи нехороший а наголосити на на волюнтаризму, повній відмороженості дій прокуратури і доволі цинічному виклику громадській думці .

    Так.

    Сам факт його арешту вже цинічний виклик.
 • 2011.01.08 | ziggy_freud

  вони нічого не забули і нічому не навчились (с)

  люди ЮВТ марно продовжують настільки нав*язливо здагувати "противсіхів". Таким чином вони власними руцями відганяють від неї людей, теоретично готових наступного проголосувати за ЮВТ. Принаймні половину з тих 5%. Ще пара років нагадувань, що разом їх багато, і в них є спільні причини голосувати в такий спосіб, їх буде вже 10%.

  отже, хай противсіхами та нагадуванням про їх епічний фейл займаються ригі-анали. Якщо це так вигідно ПР. А Тимошенко та її оточення замість того трохи замисляться:
  1) над кадровою політикою. У що їм обійшлась співпраця з Портновим, Губським, Куровським та ін. малопопулярними в народі особистостями. Які зараз дружно перебігли до ригів.
  2) над деякими локальними чинниками. Наприклад, чому БЮТ, маючи найбільшу підтримку в Києві в 2006-2007му, не взяв місцеву владу.
  3) над шизофренічним месиджем до лохорату. Берегиня Тигрюля, що закликає розумних людей голосувати серцем. От серцем за неї і проголосували. Гірше було тільки в Яценюка, який внаслідок своєї "наглядной агітацыи" втратив майже половину рейтинга.

  сумніваюсь, що середній дніпропетровський або київський міщанин, який не підтримав жодного кандидата в другому турі, напаскудив Тимошенко більше чужих людей в своїй команді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.08 | observеr

   йдеться не про обвинувачення. а про цілком раціональне небажання отримати удар в спину в майбутн

   ьому

   ziggy_freud пише:
   > люди ЮВТ марно продовжують настільки нав*язливо здагувати "противсіхів". Таким чином вони власними руцями відганяють від неї людей, теоретично готових наступного проголосувати за ЮВТ. Принаймні половину з тих 5%. Ще пара років нагадувань, що разом їх багато, і в них є спільні причини голосувати в такий спосіб, їх буде вже 10%.

   мене мало обходить доля ЮВТ та її партії. набагато більше - можлива в майбутньому чергова зрада в стилі останніх виборів "нехай янукович але тільні не ..."

   доній таки мав рацію - http://www.pravda.com.ua/ukr/news/2002/04/24/2988427/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.08 | hrcvt

    яка в них термінологія!

    "зрада" - це неголосування за вашого кандидата? Хтось клявся їй в вірності чи що?

    Сама концепція, яку тимошисти демонструють знов і знов ("покаятися", "лікувати", "зрада"), показує глибоко тоталітарну суть їхньої ідеології. Вони не йдуть домовлятися, виявляти погляди, шукати компроміси, а йдуть "засудити зраду" (тобто засудити виборців з іншими поглядами). І вже рік після програшу на виборах не народили нічого нового, крім цієї (програшної) концепції ненависті до виборців.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | hrcvt

     доповнення

     але і при цій їхній ідеології з ними можлива тактична співпраця. А колишніх рядових прихильників (і теперішніх, якщо такі залишились) взагалі не треба автоматично відштовхувати, серед них є нормальні люди. Було б бажання взагалі щось робити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | Майдан

      Якщо цей агіпроп не є свідомою грою на "розкол"

      І усунення з політики не бажаних.

      Я все менше вірю що Юля є самостійна політична фігура - 2010 рік це прекрасно підтвердив.

      У всякому разі очолена нею "юпозиція" сприяла посиленню влади Януковича чи не більше, аніж сама влада.

      Навіть зараз вона посуті продовжує ту саму "політичну місію" що й у 2005-2009
    • 2011.01.09 | GreyWraith

     Ага, я теж звернув на це увагу

     hrcvt пише:
     "зрада" - це неголосування за вашого кандидата? Хтось клявся їй в вірності чи що?
     Схоже, якби обрали, то ще довелося б і клястися...

     І вже рік після програшу на виборах не народили нічого нового, крім цієї (програшної) концепції ненависті до виборців.
     А навіщо виборцям голосувати за тих політиків, які їх ненавидять?
   • 2011.01.09 | GreyWraith

    А перед тим була зрада з боку Тимошенко, і не одна...

    Кривенький виборчий список, що на третину складався із покидьків та зрадників, зрада Ющенка, зрада у Москві, зрада з СДПУ(о), комуністами та литвином, спроба зради з ПРУ.

    А потім як цим нескінченним зрадам дали належну оцінку, то Тимошенко ЗНЕНАЦЬКА здивувалася. Як же ж так? Лоху положено голосувати за БЮТ завжди, а тут він почав щось своє робити... :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | Felicidada

     Лоху положено голосувати так, як вигідно Ющенку і Януковічу (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | 123

      Ваш товар гівняний - покращуйте його, а не лайтеся на споживача що його не купує

      щоб товар продати - не треба гавкати на споживача що він такий-сякий мудак не може відрізнити купку лайна в гламурній обертці від цукерки, це не допоможе продати ваше лайно. переробляйте це лайно на щось подібне на конд. виріб не лише обгорткою - тоді й куплять (якщо забудуть як воно смерділо раніше, що не факт).
  • 2011.01.09 | Kohoutek

   ППКС

 • 2011.01.08 | Д. А.

  Саме так Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

  Але для мене вибір не лежав в площині - голосувати за Юлю чи голосувати за Янука. Він (в другому турі) був наступним:

  1. Не ходити на вибори взагалі
  2. Піти та проголосувати проти обох
  3. Піти та проголосувати за одну з двох авторитарних московських підстилок, байдуже за яку, бо однакові.

  Найгіршим з цих трьох варіантів для мене був третій, тож я його відкинув одразу, а з-поміж двох інших обрав той, який вважав найменш поганим.

  І, до речі, не треба казати про "противсіхів", якщо маєте на увазі "протиобохів". "Противсіхи" - це ті, що проголосували так у першому турі, але ж Ви не їх маєте на увазі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.08 | Felicidada

   Справа не в термінології. Справа у відсутності мізків.

   Подивіться, куди кинули країну противсіхи - туди, куди вказали крємляді.
   Ну нема ума - щитай каліки.
   Подивіться навколо - щодня трагедії кояться і на рівні особистостей, і на рівні країни.
   І хіба тут немає вашої вини? І ту вину ви ще виправдовуєте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.08 | пан Roller

    Если вы уверены, что у вас мозгов больше чем "нет", то это скорее диагноз.

    "Д.А" логически объяснил свой выбор, тем самым показал, что мозг его не пострадал.

    Объясните и вы логически за кого он (должен кому?) был сделать свой демократический выбор.

    И почему вы смеете, вмешиваетесь в его дела? И оскорбляете... не только его, да еще целый революционный слой передового украинского общества, "Против В", "Иду на Вы".

    У вас что, не хватает аргументов, образования, или воспитания?
    Вы прикрываетесь картинкой вместо аргументов.

    В любом случае я призываю вас следовать правилам майдана. Вы просто не имеете права, как автор темы, привести к ее закрытию по признаку сварок, как мелкий и пузатый провокатор.

    Пора поставить жирную точку в этом не актуальном вопросе.
    У " Против всех" есть дела поважнее, пора подумать о будущем.
    Поздно Вам ворошить прошлое.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | Felicidada

     без діягнозу і без визнання помилок ніякого майбутнього немає.

     >У " Против всех" есть дела поважнее, пора подумать о будущем.

     ну яке може бути майбутнє у противсіхів? не смішіть мої капці.
     противсіхи - це кремлівська технологія, яку впарили ющенкові, а він слабосильним на думання його фанам.

     йому плювати на державу. і вам плювати було. зараз соромно визнати свою космічну глупоту і ви придумуєте нові і нові відмазки. в принципі ніхто не зміг заперечити перший пост. там де люди хоч задумуються.


     Без діягнозу і без визнання помилок ніякого майбутнього немає. Без цього важливого технологічного моменту вас чекають попереду такі ж зради - від Носа до Ющенка і далі без зупинок...

     а ви там про букашечність мелете дурню. бо звикли наклейки клеїти та виправдовувати свої помилки.... а особливо бла-бла-бла...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | пан Roller

      Нажаль у блондинок нет яиц.Зато мозг не пострадал.

      Felicidada пише:

      Они могли бы сетовать на них, что мешают поганому танцору.

      Расскажите ваши ляпы Забужко. Может она дурнее нас окажется.
      Это ее влияние оказало на выбор " Против всех". Я просто сравнил ее выводы со своими, изложенными ранее. Практически все совпало.

      Я думаю это не гендерная проблема. Это просто вопрос расцветки.

      А так, даже кумидно слушать лозунги пропаганды некой теорией.

      Я в этой кумидии больше не участник.

      Я все сказал...

      Хоча, мне тут попалась картинка с датой и просьбой.

      Просьбу я выполнил. А что отмечать не знаю.

      А вы?
     • 2011.01.08 | Володимир

      Re: без діягнозу і без визнання помилок ніякого майбутнього немає.

      Фелісідадо, киньте сперечатися.
      У тих, хто вам заперечує ЩИРО, просто біологічно бракує мізків, а з казачками взагалі нема про що розмовляти.
   • 2011.01.08 | Боровик

    Re: Справа не в термінології. Справа у відсутності мізків.

    Ви даєте оцінку Д.А, хоча на його фоні виглядаєте мікробою.
    У вас просто різні вагові категорії по інтелекту.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.08 | Felicidada

     Re: Справа не в термінології. Справа у відсутності мізків.

     я би радив ще раз перечитати оці статті. а потім можна продовжити розмову. бо без базової підготовки вам важкувато..

     http://www.ut.net.ua/art/166/0/4419/
     http://ut.net.ua/art/164/0/3591/


     а свої емоції після зради України можете заспокоїти. можна ще зрозуміти, коли бригадники тут пашуть аже всираються. а коли люди пишаються своїм противсіхством - це вже проблема.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.08 | selu

      Позитив у вас є: ви назвали нас бригадниками.

      Це означає, що українці можуть в чомусь дійти згоди, чи навіть без згоди діяти в одному напрямку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.08 | пан Roller

       Re: українці можуть в чомусь дійти згоди, чи навіть без згоди діяти в одному напрямку.

       selu пише:
       > Це означає, що українці можуть в чомусь дійти згоди, чи навіть без згоди діяти в одному напрямку.
     • 2011.01.08 | Max

      IMNSHO, cправа не у мізках, а у намірах

      Felicidada пише:
      > я би радив ще раз перечитати оці статті. а потім можна продовжити розмову. бо без базової підготовки вам важкувато..
      > http://www.ut.net.ua/art/166/0/4419/
      > http://ut.net.ua/art/164/0/3591/
      Недолуга публіцистика не може слугувати за мануал.

      > а свої емоції після зради України можете заспокоїти. можна ще зрозуміти, коли бригадники тут пашуть аже всираються. а коли люди пишаються своїм противсіхством - це вже проблема.
      Злодій кричить "лови злодія" :lol:
      В засаді, примітивний прийом, але часто спрацьовує, як то не дивно.
     • 2011.01.08 | Анатоль

      Re: Справа не в термінології. Справа у відсутності мізків.

      >а свої емоції після зради України можете заспокоїти
      Для мене такі як Ви палкі агітатори за Юлю на одному рівні з прихильниками Януковича.
      Що ті, що інші - поганий дороговказ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | Felicidada

       Re: Справа не в термінології. Справа у відсутності мізків.

       Ну і що ж - вам все Божа роса.

       Розумні аргументи не можуть переконати віруючого в тандем Ющенка-Януковіча.
    • 2011.01.09 | GreyWraith

     Здається, нечемність та лайливість прихильників Тимошенко має просту причину...

     Всі опитування показують суттєве послідовне та неухильне падіння рейтингу Януковича. Але це падіння не супроводжується суттєвим зростанням рейтингу Тимошенко. Дещо швидше, але все одно повільно зростає рейтинг у Яценюка та Тягнибока. Практично не росте рейтинг коміків. При цьому більшість виборців підтримують вимоги руху підприємців.

     Якщо тенденції будуть розвиватися таким чином (а дати лад економіці ПРУ не зможе - це вже ясно), то Януковича нічого доброго не чекає, а Тимошенко буде ще гірше. От прихильники останньої, схоже, відчувають, що у них грунт йде з-під ніг, і то назавжди. От і намагаються істерикою та безглуздими звинуваченнями повернути час назад...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | Felicidada

      Я є прихильником здорового глузду. Ви ж підтримуєте Ющенка-Януковіча

      >Здається, нечемність та лайливість прихильників Тимошенко має просту причину...

      назвати вашу базгранину бла-бла-бла-бла-бла-бла - це нечемність і лайливість?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | selu

       Це лише прояв нечемності і лайливості

       Причина такого прояву може бути інфекційною: "нахабство - друге щастя, без нього не проживеш". А може бути наслідком обмеженості в засвоєнні соціальних ролей. Ми ж усі родом із дитинства, тому всі знаємо. що дурень той, хто каже правильні слова але не в тому місці та не в той час.
      • 2011.01.09 | GreyWraith

       Ви та Ваші однодумці обзиваєте Ваших опонентів розумово неповноціними

       Ви думаєте, що це є добре? Але ладно, кумедними виглядають ваші спроби переконати тих людей, яких Ви ж ображаєте, підтримати Вашого кандидата. А підтримка йому таки треба, і то швидко, бо люди чим далі, тим більше розчаровуються в Тимошенко.

       А коли свого часу Шутер писав, що Тимошенко - це явище типу Вітренко, і неодмінно займе сусіднє з нею місце на маргінесі, я не вірив... ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.09 | Felicidada

        Швидше це - розумова упертість та небажання визнати помилку (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.01.09 | GreyWraith

         Навіщо визнавати помилку, якої насправді не було?

         Ви ще один нюанс не зауважили: багато з тих, хто голосував за Януковича, насправді його не так вже й люблять. Але бояться Тимошенко та її волюнтаризму в економіці. Тому й мобілізувалися саме проти неї, хоча коли б замість неї був хтось інший, то не поспішали б цього робити.

         Саме тому мої однодумці і стверджують, що люди, які підтримують Тимошенко, допомагають саме Януковичу...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2011.01.09 | Felicidada

          Вам подобається те, що навколо відбувається завдяки вам? (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.01.09 | GreyWraith

           А це - вибір сильної людини, яка відповідає за світ навколо себе

           Я не обирав ні Януковича, ні Тимошенко, але відповідальний за них обох. За останню - більше, бо свого часу не розібравшись, трохи підтримував...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2011.01.09 | Felicidada

            Януковіч - це вибір безвідповідального малороса=противсіха (-)

 • 2011.01.08 | Ruslanmd

  Вибрали Сатану ,а краще б Диявола?

 • 2011.01.09 | BROTHER

  Про чисту душу, совість і розум тоді і зараз

  Я от на що ще хочу звернути увагу товариства. НМД, це дуже є симптоматичним для нас і наших лідерів теж, бо вони - це ми, тіки при владі.

  Люди, які у 2004 році вважали за цілком можливе скористатися 10% (точно не пам'ятаю скіки було) підтримки Тимошенко, у 2010 накінець "розгледіли" брехуху і своїх 7-8% для неї зажали.

  Ця практика має свою назву:

  1. Перший випадок: політична сліпота.

  Вони у 2004-му році не бачили, що воно таке є та Юля Тимошенко. Ну... щиро помилялися в ній, не зрозуміли.


  2. Другий випадок: політична зрада або хитрість.

  Вони все бачили, знали, і як слід оцінили, але використали дурепу Юлю у 2004-му році і зрадили у 2010-му.

  Можна подумати, Ющенко, коли ще клопотав про неї перед Кучмою, не знав, не розумів, не бачив, що воно таке?! А як знав, то вже тоді грав у якусь гру, кінцем якої за певних обставин могла бути зрада, яка власне і відбулася. Вона його не зраджувала, вона така була з самого початку, дерлась до влади, будь що, то ж "очі бачили, що купували".

  Я не є її прихильником і вважаю, що таки є якийсь позитив від того, що Юля отримала цей урок. Але така поведінка з боку Ющенка і "противсіхів" не є гарним ѓрунтом для порозуміння. И тепер, коли хтось каже, типу: все вже трапилось, давайте думати, як бути далі, як разом далі йти - має розуміти, що того рівня довіри вже нема і ніколи не буде. Що фрази типу: "я нікому не обіцяв підтримати Тимошенко" не сприяють єдності. Тому не слід до неї і закликати.

  Тепер кожен піде своїм шляхом, буде так, як було з Рухом, наприклад. Не змогли перейти через власні бажання заради єдності (це, до речі дуже стосується і Тимошенко теж) - сили не буде. Хоча я допускаю, що серед нас добіса є таких, яким постійна боротьба і майдан за майданом - це, як життєдайний елексір. Що ж, те, що Юля здібна до зради я особисто бачив, бо то було на поверхні, але і пан Ющенко не є таким, хто програшви у популярності своїй колишній колежанці сприйняв це чесно.

  Так, він їй програв. Вона стала популярнішою за нього, то ж, НМД, він мав з цим рахуватися и не бігти від протистояння, а навпаки намагатися вплинути на неї і підтримати, якщо такий вплив можливий. А якщо такий вплив збоку Ющенка був неможливий, то це вже може свідчити про те, що ще у 2004-му не він, а саме вона перемогла на Майдані.

  P.S. Попри все, я не підтримую хворму, в яку перейшла дискусія. Дехто з обох боків виглядає провокатором. Обговорення має бути шляхетним. За образливою хвормою не видно суті, а може так робиться навмисне, ховають справжню суть за хвормою. А справжня суть і є конхвлікт.
 • 2011.01.09 | BROTHER

  Просте запитання до "противсіхів"

  Спочатку наведу приклади.

  Один з американських виборців сказав: я не проголосую за жодного з кандидатів, що не підтримує повернення наших військових з Іраку негайно.

  Другий виборець з Германії в іншій ситуації каже: я проголосую проти всіх, якщо жоден з кандидатів не підтримає одностатевий шлюб.

  Уважно, питання до тих, хто голосував проти всіх:

  належність або відсутність яких поглядів серед кандидатів штовхнула вас до голосування проти всіх.

  Хочу попередити, що газові контракти, які можливо душили спонсорів Януковича, або заборона казіно, що позбавляла якусь політичну силу додаткових фінансових надходжень - це не є для мене аргументи, бо так чи інакше кожна з політичних сил нагамалася і буде намагатися перекрити іншій кисень. Це політична боротьба.

  Я питаю, що Вам було принципово потрібне чи непотрібне у тому кандидаті, за якого ви б проголосували чи не проголосували?

  От там вище є такі приклади, коли виборці чітко формулювали, що їм треба від кандидатів.

  Один два найпринциповіші моменти, будь ласка, з поясненнями, чому Ви саме так вважаєте.

  P.S. "Почни з себе", як казав хтось з древніх. Приклад про мене: я голосував за Ющенка, бо він попри всі недоліки найпрозахідніший з сучасних більш-меньш помітних політиків. А коли він програв, я голосував за Тимошенко, через те, що з двох (Янук чи Юля) вважаю Юлю такою, що Захід мав би на неї сильніший вплив у порівнянні з Януком.

  Тобто, у моєму випадку необхідність західного вектору у зовнішній політиці сучасного українського президента є вкрай важливою умовою. Це моя причина.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.09 | GreyWraith

   Re: Просте запитання до "противсіхів"

   BROTHER пише:
   належність або відсутність яких поглядів серед кандидатів штовхнула вас до голосування проти всіх.
   Україна зараз десь в середині другої сотні у світі за зручністю ведення бізнесу. Без поліпшення цього становища годі сподіватися на економічне зростання та серйозне зростання добробуту громадян. БЮТ за той час, доки був при владі та у парламенті, жодним чином не намагався виправити це становище. Навпаки, лише намагався підгребти все під себе...

   Хочу попередити, що газові контракти, які можливо душили спонсорів Януковича,
   Ви правильно робите, що сумніваєтеся: судячи із результатів виборів, спонсори Януковича не постраждали від цих контрактів. Чого не скажеш про Україну. Взагалі чим Тимошенко думала, підписуючи цю дурню? На що сподівалася? Чи насправді нічим не думала: я - голова уряду, моя справа холопська, яку цидулу підсунули із Кремля - ту й підмахуй? :lol:

   або заборона казіно, що позбавляла якусь політичну силу додаткових фінансових надходжень
   Навіть якщо так, то виходить, що Ви вважаєте правильним чавити бізнес і залишати людей без роботи лише для того, щоб лише трохи підрізати фінансово Ваших політичних опонентів. Тоді чим Ви кращі за ПРУ, що робить те саме?

   бо так чи інакше кожна з політичних сил нагамалася і буде намагатися перекрити іншій кисень. Це політична боротьба.
   Дякую за відвертість. Тоді я не розумію, які у Вас претензії до ПРУ? :) У Вас нема ніякої моральної переваги над нею, бо вони діють цілком у рамках Вашої етики, лише вправніше...

   І які ж тоді причини голосувати за БЮТ людині, що ще хоч якось вірить у порядність?

   Я питаю, що Вам було принципово потрібне чи непотрібне у тому кандидаті, за якого ви б проголосували чи не проголосували?
   Я писав між двома турами: член КПУ на чолі Держкомархіву. Відставити - єдиний підпис голови уряду. Якби ця відставка відбулася, тобто Тимошенко хоча б вигляд зробила, що йде назустріч нам, то я би, попри всі застереження, все ж голосував би за неї. Але їй виявилися куди важливішими різні шахєри-махєри із коміками у парламенті. Ні - значить ні, значить, Тимошенко розраховує на якісь внутрішні резерви, і моя підтримка їй не потрібна. А тепер ЗНЕНАЦЬКА виявилося, що саме такі, як я, винні у всьому...

   вважаю Юлю такою, що Захід мав би на неї сильніший вплив у порівнянні з Януком.
   >
   > Тобто, у моєму випадку необхідність західного вектору у зовнішній політиці сучасного українського президента є вкрай важливою умовою. Це моя причина.

   Так Янукович ніби із Заходом не сварився. У всякому випадку, Захід до нього ставиться цілком нейтрально. Виходить, що курс Януковича Захід задовольняє? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.09 | Felicidada

    Не юродствуйте. Зрадили Україну і радієте, як мазохісти. (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | Andrij

     Re: Не юродствуйте. Зрадили Україну і радієте, як мазохісти. (-)

     Vy ne dumaly, shcho jim Janukovych spravdi bil'sh do vpodoby? Sprobujte spivstavyty Tymoshenko ta Janukovycha z tochky zoru ljudyny, shcho nenavydyt' Tymoshenko.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | BROTHER

      Дописувачу Andrij порада

      Andrij пише:
      > Vy ne dumaly, shcho jim Janukovych spravdi bil'sh do vpodoby? Sprobujte spivstavyty Tymoshenko ta Janukovycha z tochky zoru ljudyny, shcho nenavydyt' Tymoshenko.
      *********************************************************

      Я сам часто пишу з закордону. Але пишу кірилицею. Якщо Вам потрібна допомога у тому, як це робити, можу підказати таке:

      http://zsigri.tripod.com/fontboard/cyrillic.html

      Йдіть крок за кроком по інструкціях, там їх небагато. Прога чиста, користуюся нею вже десь років вісім.

      Або спробуйте люб'язно наданий Майданом транслітератор, що є тут прямо під вікном набору повідомлення.

      Ваш текст, набраний кірилицею і тим більше українською мовою, свідчить про Вашу повагу до нас - Ваших читачів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.10 | Andrij

       Re: Дописувачу Andrij порада

       Na iPadi nezruchno. :(
    • 2011.01.09 | Ruslanmd

     Чому ви шукаєте винниx в противсіxаx ,а не в Тимошенко?

     Зрадила то Тимошенко-тому і є політичним трупом на цей час.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | Felicidada

      Подивіться навколо себе: Україна - в руїні, дякувати Ющенку-противсіху (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | Bogun

       Україна в руїнах дякуючи тімошенкам з лозинськими, до чого тут Ющ...

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | Ruslanmd

       не тільки,дякуючи Тимошенко,також

      • 2011.01.09 | BROTHER

       Re: Подивіться навколо себе: Україна - в руїні, дякувати Ющенку-противсіху (-)

       Це дуже велике перебільшення. Один Ющенковський термін не може призвести до реальної руїни. Тим більше, що звинувачувати попереднього президента, який діяв у середовищі, де його бойкотували, відверто протидіяли йому і намагалися ледве не кожні 2-3 місяці ініціювати імпічмент проти нього - не чесно.

       Його позиція "противсіх" не є гарною, це правда. Але і вона не призведе до руїни, хоча і не стане державотворчою. Позиція Ющенка "противсіх" і програш такої позиції (він набрав дуже мало голосів) остаточно мене запевнили у моїй думці ще 2004-го року: це не він, вона з Луценком виграли Майдан. Що, нажаль, я бачив ще тоді, тому в першому Майдані для мене була велика ложка дьогтю. Також за час першого Майдану підтвердилася та відома думка, що всі революції роблять богатії, але руками бідноти.

       Але це всеж значно меньш важливіше, ніж ті позитивні моменти, що безперечно були у першого Майдану.
     • 2011.01.09 | BROTHER

      Винних шукають в іншому місті, а тут хочуть побачити чітку відповідь на поставлене запитання

   • 2011.01.09 | BROTHER

    Це не є відповідь на моє запитання, це критика, а я запропонував відповісти на запитання

    Оце трохи нижче жирним шрифтом моє оригінальне повідомлення. Пробачте, але я після запитання навів свою відповідь як приклад. Наявність читкої відповіді свідчить про Ваші чітку позицію, розумний вибір, здібности до аналізу, холодний розум і може так статися, що правий, а я ні. Але Ваші звинувачення на мою адресу без чіткого формулювання відповіді говорять мені, що Ви не дуже усвідомлювали свій вибір, а просто проголосували емоціями. Це не є гут.

    Спочатку наведу приклади.

    Один з американських виборців сказав: я не проголосую за жодного з кандидатів, що не підтримує повернення наших військових з Іраку негайно.

    Другий виборець з Германії в іншій ситуації каже: я проголосую проти всіх, якщо жоден з кандидатів не підтримає одностатевий шлюб.

    Уважно, питання до тих, хто голосував проти всіх:

    належність або відсутність яких поглядів серед кандидатів штовхнула вас до голосування проти всіх?

    Хочу попередити, що газові контракти, які можливо душили спонсорів Януковича, або заборона казіно, що позбавляла якусь політичну силу додаткових фінансових надходжень - це не є для мене аргументи, бо так чи інакше кожна з політичних сил нагамалася і буде намагатися перекрити іншій кисень. Це політична боротьба.

    Я питаю, що Вам було принципово потрібне чи непотрібне у тому кандидаті, за якого ви б проголосували чи не проголосували?

    От там вище є такі приклади, коли виборці чітко формулювали, що їм треба від кандидатів.

    Один два найпринциповіші моменти, будь ласка, з поясненнями, чому Ви саме так вважаєте.

    P.S. "Почни з себе", як казав хтось з древніх. Приклад про мене: я голосував за Ющенка, бо він попри всі недоліки найпрозахідніший з сучасних більш-меньш помітних політиків. А коли він програв, я голосував за Тимошенко, через те, що з двох (Янук чи Юля) вважаю Юлю такою, що Захід мав би на неї сильніший вплив у порівнянні з Януком.

    Тобто, у моєму випадку необхідність західного вектору у зовнішній політиці сучасного українського президента є вкрай важливою умовою. Це моя причина.


    GreyWraith пише:
    > BROTHER пише:
    > належність або відсутність яких поглядів серед кандидатів штовхнула вас до голосування проти всіх.
    > Україна зараз десь в середині другої сотні у світі за зручністю ведення бізнесу. Без поліпшення цього становища годі сподіватися на економічне зростання та серйозне зростання добробуту громадян. БЮТ за той час, доки був при владі та у парламенті, жодним чином не намагався виправити це становище. Навпаки, лише намагався підгребти все під себе...
    >
    > Хочу попередити, що газові контракти, які можливо душили спонсорів Януковича,
    > Ви правильно робите, що сумніваєтеся: судячи із результатів виборів, спонсори Януковича не постраждали від цих контрактів. Чого не скажеш про Україну. Взагалі чим Тимошенко думала, підписуючи цю дурню? На що сподівалася? Чи насправді нічим не думала: я - голова уряду, моя справа холопська, яку цидулу підсунули із Кремля - ту й підмахуй? :lol:
    >
    > або заборона казіно, що позбавляла якусь політичну силу додаткових фінансових надходжень
    > Навіть якщо так, то виходить, що Ви вважаєте правильним чавити бізнес і залишати людей без роботи лише для того, щоб лише трохи підрізати фінансово Ваших політичних опонентів. Тоді чим Ви кращі за ПРУ, що робить те саме?
    >
    > бо так чи інакше кожна з політичних сил нагамалася і буде намагатися перекрити іншій кисень. Це політична боротьба.
    > Дякую за відвертість. Тоді я не розумію, які у Вас претензії до ПРУ? :) У Вас нема ніякої моральної переваги над нею, бо вони діють цілком у рамках Вашої етики, лише вправніше...
    >
    > І які ж тоді причини голосувати за БЮТ людині, що ще хоч якось вірить у порядність?
    >
    > Я питаю, що Вам було принципово потрібне чи непотрібне у тому кандидаті, за якого ви б проголосували чи не проголосували?
    > Я писав між двома турами: член КПУ на чолі Держкомархіву. Відставити - єдиний підпис голови уряду. Якби ця відставка відбулася, тобто Тимошенко хоча б вигляд зробила, що йде назустріч нам, то я би, попри всі застереження, все ж голосував би за неї. Але їй виявилися куди важливішими різні шахєри-махєри із коміками у парламенті. Ні - значить ні, значить, Тимошенко розраховує на якісь внутрішні резерви, і моя підтримка їй не потрібна. А тепер ЗНЕНАЦЬКА виявилося, що саме такі, як я, винні у всьому...
    >
    > вважаю Юлю такою, що Захід мав би на неї сильніший вплив у порівнянні з Януком.
    > >
    > > Тобто, у моєму випадку необхідність західного вектору у зовнішній політиці сучасного українського президента є вкрай важливою умовою. Це моя причина.

    > Так Янукович ніби із Заходом не сварився. У всякому випадку, Захід до нього ставиться цілком нейтрально. Виходить, що курс Януковича Захід задовольняє? ;)
    *********************************************************************

    Трохи вище жирним підкресленим шрифтом виділене запитання, спробуйте відповісти на нього, будь ласка. На Вашу критику моїх поглядів я, можливо, відповім пізніше. Скиньте оберти, спробуйте знайти таку рису в Юлі і в Януку, заради якої Ви власне не проголосували за них, але проголосували б з акогось іншого. А ми подивимось, чи може Ви правий, а може й ні.

    Мене і мою принциповість я зараз обговорювати не буду. Я чітко сфомулював свій вибір, він у пост скриптумі оригінального запитання (див.вище). Ви ж узялись критикувати мою принциповість. Про принциповість, совість і т.п. я писав в іншому повідомленні. Будь ласка, там - про емоції і принциповість, а тут - про той важливий принцип, який саме спровокував Ваш вибір.

    Що до свободи підприємництва... Щось я особисто не пам'ятаю у Вас зацекавленності свободою підприємців за Ющенком. Справа в тому, що я на цьому хворумі давно і саме я писав про свободу малого бізнесу, за місце України у рейтингу з цього приводу, і обѓрунтовував причини необхідності такої свободи ще за часів Ющенка-президента. А Ви тут були і свобода підприємців може Вас і хвилювала, але на так сильно. Щось змінилося? То ж мені про це не треба. Я Вам стіки можу про це наговорити, що Данія здригнеться. Але ж... Ющенко це питання ніяк не хвилювало. Україна як була при Ющенко і Кучмі у дупі зі свободою малого бізнесу, так там і залишилася при Юлі і за Януком.

    Тобто, що мені не зрозуміло: якісно в плані свободи малого бізнесу нічого не змінилося, від Кучми до тепер аж до спроби Янука задушити малий бізнес. Ця його спроба свідчить не на користь "противсіхів", тим більше, що Янук протестанітв просто надурив. Ніби відступив з кодексом, а сам запровадив каральні акції на місцях.

    Мій батько про Ваші нападки на мене що до свободи малого бізнесу каже: нашим салом по нашій спині. Здається, думка про свободу бізнесу не Ваша, Ви її підхопили і до кінця не розумієте.

    У питанні про те, хто кого душить серед великих бізнесменів, мені поки що мало цікавого. Ну не протестували ж на Майдані Свистович та Ко за пана Могілевича чи пана Ахметова з паном Пінчуком? Вони, як мені здалося, протестували за малий бізнес, а це велика різниця. Коли забороняють казіно чи підіймають газ заводам Ахметова - то не малий бізнес.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.10 | GreyWraith

     Спробую пояснити

     BROTHER пише:
     Наявність читкої відповіді свідчить про Ваші чітку позицію, розумний вибір, здібности до аналізу, холодний розум і може так статися, що правий, а я ні.
     Дякую на доброму слові.

     Але Ваші звинувачення на мою адресу без чіткого формулювання відповіді говорять мені, що Ви не дуже усвідомлювали свій вибір, а просто проголосували емоціями. Це не є гут.
     Пробачте, якщо справді склалося враження, ніби я Вас звинувачую. Я аж ніяк не хочу шукати зайвих опонентів, бо вважаю, що скоро буде час, якуий вимагатиме від нас добре скоорднованих дій. А цьому треба вчитися...

     P.S. "Почни з себе", як казав хтось з древніх. Приклад про мене: я голосував за Ющенка, бо він попри всі недоліки найпрозахідніший з сучасних більш-меньш помітних політиків.
     Я теж голосував за Ющенка із подібних до Ваших міркувань.


     > > Навіть якщо так, то виходить, що Ви вважаєте правильним чавити бізнес і залишати людей без роботи лише для того, щоб лише трохи підрізати фінансово Ваших політичних опонентів. Тоді чим Ви кращі за ПРУ, що робить те саме?

     Можливо, Вас образили ці мої полемічні висновки? На їхній захист напишу, що вони грунтуються лише на Ваших же тверженнях і справедливому підході до всіх політичних сил: коли ПРУ чавить економічно своїх опонентів, то це погано; але так само поганими є згадувані Вами такі ж дії у виконанні БЮТ.

     Дякую за відвертість. Тоді я не розумію, які у Вас претензії до ПРУ? :) У Вас нема ніякої моральної переваги над нею, бо вони діють цілком у рамках Вашої етики, лише вправніше...
     У мене просто є одна етика - що для ПРУ, що для БЮТ, що для КПУ, що для НУ...

     Трохи вище жирним підкресленим шрифтом виділене запитання, спробуйте відповісти на нього, будь ласка. На Вашу критику моїх поглядів я, можливо, відповім пізніше. Скиньте оберти, спробуйте знайти таку рису в Юлі і в Януку, заради якої Ви власне не проголосували за них, але проголосували б з акогось іншого.
     Економічна недолугість та брак національних почуттів - це в першу чергу.

     Що до свободи підприємництва... Щось я особисто не пам'ятаю у Вас зацекавленності свободою підприємців за Ющенком. Справа в тому, що я на цьому хворумі давно і саме я писав про свободу малого бізнесу, за місце України у рейтингу з цього приводу, і обѓрунтовував причини необхідності такої свободи ще за часів Ющенка-президента. А Ви тут були і свобода підприємців може Вас і хвилювала, але на так сильно. Щось змінилося?
     Не знаю, за Ющенка я сам був підприємцем (9 років підряд, хоча й особливих успіхів не досягнув, але на хліб з маслом та ікрою заробляв стабільно), а зараз не є. :) Можливо, я тоді вважав, що Ющенку досить буде перемогти ВР, і він як толковий економіст належні кроки зробить - власне, я його на ту посаду саме для того і делегував...

     Україна як була при Ющенко і Кучмі у дупі зі свободою малого бізнесу, так там і залишилася при Юлі і за Януком.
     Я сам прийшов до такого ж висновку. І до виходу з двох кроків: спочатку - сказати "проти всіх!" всім згаданим Вами персонажам, а також іншим кандидатам від номенклатури. А наступний крок - самим зайнятися політикою, починаючи із місцевого рівня.

     Саме тим і пояснюється мій ентузіазм щодо Майдану-2...

     Ця його спроба свідчить не на користь "противсіхів", тим більше, що Янук протестанітв просто надурив. Ніби відступив з кодексом, а сам запровадив каральні акції на місцях.
     Ну, каральні акції були прогнозованими - я й не думав, що ці зразу відступлять. Але я здивувався змінам в цьому самому ПК, причому, якщо вірити синюшній пресі, вони щось пишуть типу про перегини, помилки і недостатню увагу до громадськості ... які тепер виправляються. Теж дещо нове для них...

     Мій батько про Ваші нападки на мене що до свободи малого бізнесу каже: нашим салом по нашій спині. Здається, думка про свободу бізнесу не Ваша, Ви її підхопили і до кінця не розумієте.
     Можливо. :) Проте я знаю, що у ПРУ нічого не получиться - саме через те, що зараз ця сама економічна свобода - єдиний вихід. А вони туди не ходять...

     Коли забороняють казіно
     Казіно - теж малий бізнес.
  • 2011.01.09 | BROTHER

   Re: Просте запитання до "противсіхів"

   Поки що жодної читабельної думки про важливіші критерії, якіб могли пояснити вибір "противсіх" у відповідь на моє запитання нема. Що, до речі, доволі передбачувано - люди голосували або через емоції - їм нічого сказати, або просто ігнорують моє запитання - їм впадлу поясняти. Як пояснень нема, то й порозуміння не буде і не тіки зі мною. Справа в тому, що для мене і багатьох (нас мільони судячи з результатів), хто не зрозумів позицію "противсіхів" ця позиція поки що виглядає, як заколотницька - поширена серед вузького кола людей, таємна.

   Не хочете пояснювати, то ваша право. Тоді наше право покладати відповідальність за результати такої вашої деструктивної позиції на вас. Бо і сліпий бачить, що голосування "противсіх" за наших умов перетворилося на голосування "за переможця". Говорячи юридичною мовою: ви знали до чого це призведе або мали знати і не могли не знати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.09 | Ruslanmd

    Re: Просте запитання до "противсіхів"

    Brother-Бо і сліпий бачить, що голосування "противсіх" за наших умов перетворилося на голосування "за переможця".
    Отож -то такий той сліпий,що бачить.

    Коротко:проти всіx -це ПРОТИ і ВСІХ ,де ви бачили ЗА і Януковича
    А по друге-Багіня так напрацювала і всюди така" Перемога" що автор цієї гілки називає все розруxою і руїною.
 • 2011.01.09 | Andrij

  Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

  Згодeн з усім сказаним. Можу додати лишe однe, Тимошeнко також має тримати відповідальність за свій програш. Тимошeнко завжди казала, що вона є гарний мeнeджeр. Алe, гарні мeнeджeри вміють визнавати свої помилки. Тимошeнко ці помилки ніколи нe визнала.

  Тут можна навіть сказати так, що противсіхи цілком свідомо допустили виграш Януковича. Бо для них Тимошeнко стала гішим вибором від Януковича. Єдинe, чому вони нe проголосували за Януковича відкрито - цe аби остаточно нe розсваристись зі своїми друзями та близькими. Так, "тупий" та зрозумілий Янукович для цих людeй є мeншим злом від Тимошeнко. Янукович поновив Конституцію, вирівняв бюджeт, подбав про українську армію. Що зробила Тимошeнко за часів свого прeм'єрства? Назвіть одну значну дію на користь Україні. Я всіх агітував голосувати за Тимошeнко. Алe зараз розумію, чому люди нe хотіли голосувати.

  Отжe, Тимошeнко має або виправити свої помилки, або піти. Як виправити - питання складнe. Вона багато що зробила, що виправити важко. Отe її "всьо прапало" стало її брeндом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.09 | GreyWraith

   Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

   Andrij пише:
   Тимошeнко також має тримати відповідальність за свій програш.
   +100.

   Тимошeнко завжди казала, що вона є гарний мeнeджeр.
   Хвали мене, моя губонько, бо роздеру тебе по самі вуха?

   Тут можна навіть сказати так, що противсіхи цілком свідомо допустили виграш Януковича. Бо для них Тимошeнко стала гішим вибором від Януковича.
   Ні, для мене ці двоє були цілком однакові, можливо, навіть Тимошенко була чуть-чуть кращою. Але все одно поганою. Отже, у другому турі мій голос вже не значив нічого. Тому я свідомо і відмовився від відповідальності за обох поганих політиків. Щоб дати шанс доброму...

   Так, "тупий" та зрозумілий Янукович для цих людeй є мeншим злом від Тимошeнко. Янукович поновив Конституцію, вирівняв бюджeт, подбав про українську армію.
   Та нічого подібного - таке ж ніщо, як і Тимошенко. Але тепер це потрохи доходить і до його виборців...

   Що зробила Тимошeнко за часів свого прeм'єрства? Назвіть одну значну дію на користь Україні. Я всіх агітував голосувати за Тимошeнко. Алe зараз розумію, чому люди нe хотіли голосувати.

   Отжe, Тимошeнко має або виправити свої помилки, або піти. Як виправити - питання складнe. Вона багато що зробила, що виправити важко. Отe її "всьо прапало" стало її брeндом.

   +100
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.09 | Andrij

    Re: Демократичний вибір - це завжди вибір між поганим і ще гіршим (/)

    GreyWraith пише:
    > Так, "тупий" та зрозумілий Янукович для цих людeй є мeншим злом від Тимошeнко. Янукович поновив Конституцію, вирівняв бюджeт, подбав про українську армію.
    > Та нічого подібного - таке ж ніщо, як і Тимошенко. Але тепер це потрохи доходить і до його виборців...

    Тобто, як цe "нічого подібного"? Констутуцію нe поновив? Бюджeт нe вирівняв? Війську бюджeт нe збільшив?

    Я нe проти полаяти Тимошeнко та Януковича, алe давайтe будeмо трохи об"єктивні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.09 | 2

     百花运动 или Пусть расцветают сто цветов.

     Прикольно: столкнулись две школы криптосинячества. Один открыто славит Януковича, компенсируя это написанием "S" вместо "С" (интересно, что это - последний писк моды или простое недоразумение: прочитал человек у записных патриотов МоSSква и начал себе писать Sкоропадський). Второй Януковича как бы ругает, но по факту в силу своей объективности вынужденно признаёт его преимущества перед гаденькой апозицией.

     Не деритесь, господа, но помните цитированный завет председателя Мао


     Andrij пише:

     > Янукович поновив Конституцію, вирівняв бюджeт, подбав про українську армію.

     > Тобто, як цe "нічого подібного"? Констутуцію нe поновив? Бюджeт нe вирівняв? Війську бюджeт нe збільшив?

     GreyWraith пише:

     > Виходить, що курс Януковича Захід задовольняє? ;)

     http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1294566772&first=&last=
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | GreyWraith

      Пробачте, шановний, а особсто Ви що тут робите?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.09 | 2

       Ищу экологическую нишу.

       Хочу какое-то свое направление синячества основать. Но, вижу, все уже занято. Есть даже синяк какого-то евразийско-гумилевского толка. Он ценит Януковича, поскольку видит в нем "хлібороба".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.09 | Andrij

      Якось нeзрозуміло пишeтe

      Sтосовно S - всі зауважeння до майданівського транслітeлятора. Якщо щe якісь питання - пишіть українською, можe відповім.
 • 2011.01.09 | Sean

  А цьому ще не набридло, цирк

  Панове, не варто витрачати свій час на таких як автор гілки. Ви їм все єдно нічого не поясните. Передусім тому, що вони і не хочуть пояснень, вони самі все знають :)


  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.09 | Andrij

   Ну так, всім замовкнути, нe думати та нe спeрeчатись.

  • 2011.01.09 | Bogun

   100%

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.09 | Микола

    Re:Якщо права нога направо, а ліва наліво піде, нічого не лусне?

    Скільки можна жувати, бидло тупе, але ж всім вже ясно, що вибору нема, якщо не узгоджений напрямок руху. Ти вибрав депутану що тягне в Європу, я - що в жопу (до роSSії,) Результат тупцювання на місці, бо ніколи вони однаково не проголосують. Противсіхи проти цієї облудної системи: Виборів без реального вибору!
    Моду писати МоSSква і роSSія ввів я, щоб підкреслити нацистську сутність москалів, для яких хохол лише гастарбайтер чи повія.
  • 2011.01.09 | BROTHER

   Заведіть нову гілку, Вашу, мені дійсно бажано знайти - де я помиляюсь

   Пояснить мені, може я погоджуся з Вами: яка думка підштовхнула до голосування противсіх?

   Пояснення, що вони обидва однаково погані, мене не влаштовує. Я доросла людина, мені треба аргументовану думку.

   Поки що тут кажуть тіки про тупі чи корумповані газові угоди. Але це ж завинувачення можна висунути будь якому президентові України. Тому ж Ющенко. Чи Ви дійсно вважаете, що він строго кажучи ніде не нагрів руки? Тим більше, що задарма мати газ - це гарне бажання, але воно не знаходить порозуміння майже ні в кого в світі, крім нас.

   Малий бізнес тут пишуть... А що за часів свого президентства зробив Ющенко для малого бізнесу? Віддав його на вбивство більшовичці Тимошенко? Один Кравчук за умов жорстокішої кризи спростив життя малих підприємців! Більше ніхто з наступних президентів ніц для малого бізнесу не зробив. Так, Кучма ще спростив (запровадив єдиний податок) життя малим підприємцям, але то вже був другий крок в одному напрямку.

   Так ви ж були проти Кравчука і проти Кучми? Де правда? А правда в тому, що "противсіхів" хвилює дола малих підприємців, як собаку п'ята нога! Вони тіки прикриваються цим питанням.
 • 2011.01.09 | tmp

  На самом деле в посте не критика притвисехов, а критика демократии, как таковой

  Просто автор этого не заметил. И не заметило большинство комментаторов (я земетил :)

  Felicidada пише:
  > Гол у ворота противсіхів.
  > ---
  > Odessa, UA
  > 2 DmP
  > Можу в надцятий раз повторити:
  > а) Теорія
  > Демократичний вибір - це ЗАВЖДИ вибір між поганим і ЩЕ ГІРШИМ.

  Собственно все :)

  Дальнейшие выкладки лишь подтверждают сказанное.

  Представительная демократия, всего лишь метод выбора правителей. То, что происходит после выборов никакого отношения к либеральным ценностям может и не иметь. В этом мы легко убеждаемся, глядя на окружающую действительность (Янукович, Тимошенко) или на историю (Гитлер).

  Порочна сама идея выбора между "двух зол", порочен сам выбор себе хозяина (или, как сейчас модно - "найм чиновников"). Думаю, Черчилль именно это имел ввиду.

  Логика критиков противсихив лет 200 привела бы их к горячей поддержке одного из двух рабовладельцев в то время, как противсихи уже начинали пить в Бостоне чай, а чуть позже к сложностям выбора между Гитлером и Ремом.

  Обнаружив какой-то системный порок, не стоит обвинять других в том, что они не желают с ним мирится.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.10 | RuslanM

   Правда

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.10 | Микола

    Re:В подлой игре нельзя установить справедливых правил!

    Десятилетиями зРада маялась фигнёй, принимая законы, которые не работают, на которых денег нет (популизм). Все это видели и молчали, лишь Zaratustra писал об этом, но гораздо приятнее обсуждать сложные темы мировой политики, биржи, чем пытаться раскрыть глаза плебеям замороченным хлебом насущным на эту простую истину. И славы этим не снискать! Каждая блядь универСАЛО норовит высрать, программмы, реформы т. н. Очнитесь! Моральная пропасть единственная, в которую можно падать БЕС-конечно! Где реальная польза от всей писанины? Лаете, а караван идёт?! Ваш беззубый лай - прикрытие и оправдание для Власти. Любой власти. Дело не в ней, - ТОЛЬКО В ВАС САМИХ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua