МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кравчук і Кучма зробили для малих підприємців більше, ніж Ющенко

01/09/2011 | BROTHER
http://jurisconsult.net.ua/zakoni/379-zakon-ukrayini-pro-pidpriyemnictvo.html --- ЗАКОН УКРАЇНИ "Про підприємництво"

Закон введено в дію з 1 березня 1991 року
Постановою Верховної Ради Української РСР
від 26 лютого 1991 року N 785-XII

Це класний друг і товариш підприємців Кравчук Л.М. Через таку його турботу нас перестали садити у в'язницю за нашу підприємницьку діяльність. Дякуємо, Леонід Макарович!

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=727%2F98 --- УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" Президент України Л.КУЧМА м. Київ, 3 липня 1998 року N 727/98

А це ще один друг малих підприємців Кучма Л.Д. І йому щіро дякуємо, подбав про спрощення, які звільнили нас від хабарів жадібним інспекторам податкової і рекету бандюганів.
***********************************************************************
Чому ми іх не шанували і не шануємо? Що по цьому важливому для місцевих "противсіхів" моменту зробив їх ідейний надхненник Ющенко? Віддав нас на розрив більшовичці Тимошенко? Теж щіро дякуємо...

Висновок: проблеми малих підприємців, бізнесменів і хвермерів - це прикриття "противсіхів" задля своіх таємних політичних цілей.

Вони "противсіхи" не бажають відкрити справжню мету, яка б пояснювала їхню позицію. Малі підприємці на місцях здебільшого не вірять у справжню зацікавленність своїми проблемами в будь-якій партії чи політичній силі, тому мають, поки не пізно, знайти час, гроші і мужність створити свою власну партію чи професійну спілку. Чим позбавити НЕмалих підприємців і іхніх покровителів фігово листя, що прикриває іхні реальні жадібні до влади цілі!

Відповіді

 • 2011.01.09 | Адвокат ...

  Ур-я-я-я-а-а-а!!!

 • 2011.01.09 | Scubo

  В перекладі на людську мову : "Підприємці бийте всіх хто не голосував за Тимошенко і Януковича"

  Іще зараз починаю здогадуватися яким бізнесом займається шановний "підприємець", котрий є автором теми - навязливий піар в сфері втюхування народу товарів сумнівної якості і репутації ...
 • 2011.01.09 | selu

  Та хто не знає кравчучку.

 • 2011.01.09 | Isoлято

  Ви, мабуть, трошки підзабули... чи робите вигляд, що не знаєте...

  ...що головним "пропихуєм" тзв. "палітріхворми", без якої Ющенкові було б набагато легше не віддавати вас "на розрив більшовичці Тимошенко", було оте саме Q-чмо, якому Ви тут так "щіро дякуєте". Та й на спрощену систему це Q-чмо не відразу погодилось. Отакоє от (© ґлавная q-чмістка Уркаєни).
 • 2011.01.10 | RuslanM

  більше наскільки? і наскільки малиx?

  Пропоную поставити пам’ятники цим президентам не менше того що в Запоріжжі і прибити меморіальні дошки на кожному ринку з ними у профіль .
 • 2011.01.10 | BROTHER

  Я радий, що у вас всіх з гумором все гаразд (майже у всіх)

  Так от мені, як Адвокатові хочеться реготати и кричати Уря!!!, коли мені пишуть про те, що проти Тимошенки голосували через підприємців чи газові угоди.

  Це дуже смішно...
 • 2011.01.10 | GreyWraith

  Ти дивися! Вже мене в агенти ZOG записали

  BROTHER пише:
  А це ще один друг малих підприємців Кучма Л.Д. І йому щіро дякуємо, подбав про спрощення, які звільнили нас від хабарів жадібним інспекторам податкової і рекету бандюганів.
  Це для Вас новина?

  Що по цьому важливому для місцевих "противсіхів" моменту зробив їх ідейний надхненник Ющенко? Віддав нас на розрив більшовичці Тимошенко? Теж щіро дякуємо...
  Справедливості заради слід нагадати, що Ющенко, не моючи стабільної та керованої ним більшості у парламенті, все ж регулярно лупив Тимошенко за її світлі ідеї по руках. І доки він був при владі, то становище підприємців хоч не погіршувалося. Але як тільки від влади пішов - це підприємці відчули...

  (і навіщо Ви цю осоружну Тимошенко форсите? ;) )

  Висновок: проблеми малих підприємців, бізнесменів і хвермерів - це прикриття "противсіхів" задля своіх таємних політичних цілей. Вони "противсіхи" не бажають відкрити справжню мету, яка б пояснювала їхню позицію.
  Цілі настільки таємні, що навіть я, противсіх, їх не знаю. :lol:
  Ану, спробуйте ще раз зайти в "атсрал" і визначте їх...

  Малі підприємці на місцях здебільшого не вірять у справжню зацікавленність своїми проблемами в будь-якій партії чи політичній силі, тому мають, поки не пізно, знайти час, гроші і мужність створити свою власну партію чи професійну спілку. Чим позбавити НЕмалих підприємців і іхніх покровителів фігово листя, що прикриває іхні реальні жадібні до влади цілі!

  Одид в один із моєю точкою зору. Аж дивно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.10 | BROTHER

   Я її не форсю, просто мені вона здається більш керованою і меншим злом

   Дивіться, бо залишитесь на самоті. Ми ж меньше любим Україну вже, як казав Свистович. Піарим Дурепу, як вважаєте Ви. Займаємось не тим підприємництвом, як в цій гілці один "справжній" підприємець констатував. Кругом ми не такі... Той не тією мовою пише, інший не туди їде... І хто, власне, таврує? Ті, хто наче вампір живиться з негатива? Хто жити не може без чергового Майдану, бо більше нічого не вміє?

   Нам хліба не треба, майдани давай! Підприємці не люблять майдани, їм є що втрачати.

   А я свого часу у 1999-му все продав і започаткував такий же ж бізнес, тіки закордонов, бо зрозумів - їх можна тіки нає...ати, перемогти неможна. Бо вони - це ми, тіки при владі. Наприклад: отой розумник, що пише в цій темі свої натяки з приводу мого бізнеса, знайшов би дуже гарне місце для себе в НКВД - то цілком їхній стиль - вигадувати щось, а потім судити людей по своїм тупим вигадкам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".