МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Директор Центру оцінювання якості освіти дізнався про звільнення з Інтернету

01/10/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Кабінет Міністрів звільнив Ігоря Лікарчука з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти і призначив на цю посаду Ірину Зайцеву. Відповідне розпорядження уряду від 5 січня 2011 року, оприлюднено на сайті уряду.

Він обіймав цю посаду з самого моменту створення Українського центру оцінювання якості освіти.

Ірина Зайцева відома як яскрава прихильниця російської мови навчання у школах України. Зокрема, на фестивалі «Велике російське слово», що пройшов влітку 2010 року в Лівадії, вона заявила наступне: «За час правління Віктора Ющенка в Україні вдалося виростити молоде покоління, яке сповідує принципи «помаранчевої ідеології», багато представників якого не поділяють тих цінностей, про які ми з вами тут говоримо».

У коментарі «ДТ» Лікарчук розповів, що хоча в останні місяці ходили чутки про можливе звільнення від посади, йому стало відомо про дане розпорядження влади зі ЗМІ.

«Офіційну інформацію про те, що мене звільнили з посади директора Українського центру я дізнався з Інтернету. Хоча протягом останніх місяців ходили чутки про те, що подібне рішення готується», — сказав чиновник.

Лікарчук також підкреслив, що не писав заяви про звільнення, а сам центр оцінювання якості освіти не реорганізовувався.

«Заяви про звільнення за власним бажанням я не писав, Український центр не реорганізовувався, він не потрапляє під дію відомих указів президента про адміністративну реформу», — зазначив звільнений голова центру.

На його думку, основна причина такого рішення в тому, що працюючи директором центру він, «не виконував замовлення дуже великої кількості людей, в тому числі і тих, які сьогодні при владі, на підвищення або штучне виставлення результатів зовнішнього оцінювання їх протеже».

Окрім того, Ігор Лікарчук зауважив, що йому не один раз погрожували звільненням із займаної посади.

Український центр оцінювання якості освіти займається розробкою тестових завдань для абітурієнтів та організацією тестової кампанії.

http://news.dt.ua/news/85228

Відповіді

  • 2011.01.10 | __Borya

    Re: Директор Центру оцінювання якості освіти дізнався про звільнення з Інтернету

    КЛЯТІ КОРУПЦІОНЕРИ - ТАБАЧНЕГИ... КАПУСТУ РУБАТИ ТРЕБА ТА СТРОЇТЬ РУССКІЙ МІР...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua