МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так залякують українську інтелігенцію. За Сталіна трясуть не тільки Тризуб

01/10/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні о 6-й годині ранку відбувся обшук у помешканні письменницького подружжя Марини Брацило та Юрія В. Ноги. Про це Марина і Юрій нещодавно повідомили своїх колег.

Письменників залякували звинуваченням у тероризмі, конкретно – у причетності до організації знищення гномика з рисами Сталіна, який недоумкуваті комуністи були поставили у Запоріжжі. Оскільки ні для кого не секрет, що знищення цього гномика є огидною провокацією нашої рідної "влади для людей", то наїзд на письменників є спробою промацати – а чи промовчать, чим розв'яжуть руки для подальших репресій, чи таки адекватно відреагують? Мовчати не будемо.

Як повідомили Юрій і Марина, згідно з протоколом у них вилучили системний блок комп'ютера, 3 флешки, 21 CD-диск, 5 мобільних телефонів, 24 записники, зокрема і з віршами, фотоапарат, 52 фотоплівки, 49 негативів для фото, "списаний папір" та і ще якісь дрібниці. Підписав протокол якийсь старший лейтенант Крот О.О.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pantyuk/4d2b50e7e5c05/

Відповіді

 • 2011.01.10 | Tatarchuk

  це вже пошуки бухаринсько-зіновьєвського центру якісь

 • 2011.01.10 | Sakharov

  Чи не новина у світовій політичній практиці?

  Зазвичай кола, що прийшли до влади, навіть якщо справи йдуть кепсько, певний час мають якийсь кредит довіри, що вичерпується не одразу. Ці ж стали агонізувати майже з першого дня. Звісно чим агонія закінчується - вони фактично політичні трупи. Але трупи можуть перетворюватися на зомбі, особливо якщо є жерці, здатні їх оживляти. Ті жерці вуду живуть за східним кордоном. А мерцю, щоб не ходив, належиться осиковий кілок. То ж гострімо його.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.10 | Tatarchuk

   не новина

   Sakharov пише:
   > Зазвичай кола, що прийшли до влади, навіть якщо справи йдуть кепсько, певний час мають якийсь кредит довіри, що вичерпується не одразу. Ці ж стали агонізувати майже з першого дня. Звісно чим агонія закінчується - вони фактично політичні трупи. Але трупи можуть перетворюватися на зомбі, особливо якщо є жерці, здатні їх оживляти. Ті жерці вуду живуть за найближчим кордоном. А мерцю, щоб не ходив, належиться осиковий кілок. То ж гострімо його.
   Жерці живуть значно ближче. Поки на прикладі в тому числі присутніх тут, бачимо як на арешти та пресування "не свого" сегменту опозиції купа народу не тільки це не засуджує, але схвально мугикає, улюлюкає або ізголяється в демагогії, згадані вами мерці - жівєє всіх живих.
  • 2011.01.10 | GreyWraith

   Повернення живих мерців?

   Sakharov пише:
   Зазвичай кола, що прийшли до влади, навіть якщо справи йдуть кепсько, певний час мають якийсь кредит довіри, що вичерпується не одразу. Ці ж стали агонізувати майже з першого дня.
   Ага, цей факт мене теж здивував. Я знав, що є реальні ширі прихильники ПРУ і є реальні сильні сторони цієї організації (особливо помітні після економічних фейлів Тимошенко), але щоб настільки швидко звелося на пси?.. Звісно, можна, заявити за нашими форумними дупоголіками, що це вже не має ніякого значення, але все одно дивно...

   Звісно чим агонія закінчується - вони фактично політичні трупи. Але трупи можуть перетворюватися на зомбі, особливо якщо є жерці, здатні їх оживляти. Ті жерці вуду живуть за східним кордоном. А мерцю, щоб не ходив, належиться осиковий кілок. То ж гострімо його.
   Згідно культу вуду, зомбі можна повернути назад до могили, коли він понюхає сіль або побачить море. Але й осиновий кілок теж добре, а також - срібні кулі. Але на цей раз полювання на відьом треба довести до кінця...

   P.S. Як у Вас у Дніпропетровську тепер ставляться до цих?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.10 | Sakharov

    Re: Повернення живих мерців?

    GreyWraith пише:
    >
    > P.S. Як у Вас у Дніпропетровську тепер ставляться до цих?
    Як і усюди - твердолобих могила виправить, а решта (вже більшість) - з огидою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.11 | GreyWraith

     Ну тоді їм справді недовго лишилося

     Раз з огидою вже почала ставитися більшість навіть у Вас. Ви вже вибачте, але я ще раз нагадаю, що реальна основа ПРУ - це її виборці. І цих виборців так бездарно і швидко розтринькано - це треба було вміти.

     Та й зараз вони ведуть себе як приречені злобні слабаки. Навіть в тій же економіці - вже про майбутні успіхи через 5-10 а то і більше років доповідає практично тільки один Азаров, що якось умудрився деградувати до рівня пізнього Брєжнєва. Або цей шмаркач на чолі Нацбанку. Ось дві ідеальні жертви потенційного дефолту... (а який-небудь Клюєв навіть і не відсвічує зараз).

     І ще раз нагадаю сакраментальну кучмину тезу. :) В Росії за такий самий час від початку правління рейтинг Путіна не котився під плінтус, а пер вгору. На тому там режим і тримався. А ці на чому триматимуться, коли почнеться?

     Я не стверджую, що має початися завтра чи навіть протягом цього року, але конструкція нестійка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.11 | Володимир

      Re: Ну тоді їм справді недовго лишилося

      Те, що виборці ригів розчарувалися, ригам до сраки. Пора вже зрозуміти, що наступні вибори, принаймні президентські, будуть зроблені під російсько-білоруську кальку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".