МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин: парламентські рішення приймаються за межами Верховної Ради України

01/10/2011 | Майдан-ІНФОРМ
В інтерв’ю «5каналу» голова Верховної Ради Володимир Литвин констатував, що на сьогоднішній день у ряді випадків парламентські рішення приймаються не парламентськими фракціями у Верховній Раді, а за її межами.

«Я повинен констатувати, що сьогодні в ряді випадків, не приймають рішення фракції, а рішення приймаються за межами Верховної Ради України, відтак дуже важко досягається діалог», - заявив Литвин.

Вихід з такої ситуації голова Верховної Ради бачить у прийнятті змін до виборчого законодавства, а саме у впровадженні мажоритарної системи виборів Народних депутатів.


«Тому, на моє глибоке переконання, і суспільство і громадська думка повинна все більше концентруватись навколо того, щоб змінити правила формування Вищого законодавчого органу країни. Я дуже хотів би, щоб критична маса настроїв людей підпирала і Верховну Раду і всіх тих, хто впливає рішення Верховної Ради, щодо прийняття закону про вибори на мажоритарній основі. Тоді Верховна рада Буде Верховною Радою, незалежно від того які в неї будуть повноваження», - закликає спікер.

«Влада така, на яку заслуговують люди, кращою вона не буде, вона буде точно такою на яку заслуговують люди, і про це треба говорити правду. Я розумію простіше казати і вигідніше у політичному плані – ви розумні, ви талановиті, ви ніколи не помиляєтесь у своєму виборі, але от наші проблеми через не критичний підхід людей до формування влади», - заявив голова парламенту

Відповіді

  • 2011.01.10 | Адвокат ...

    Разбалтал "Вава" ваєнную, да, тайну!

    Чи пак,-- "ґавно в бочькє".

    "Вава",-- маразматичьний мазохіст. Не буду здивований, як на рішення "високого суду" про визнання "Вави" винним у замовленні вбивства Ґії, "Вава" голосно зверещить: "Да здравствуєт наш Прєзідєнт Віктор Фьодорочь Януковічь! Самий справєдлівий прєзідєнт! Да здравствуєт ...".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua