МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Харківської правозахисної групи з приводу численних арештів ВО «Тризуб»

01/11/2011 | Майдан-ІНФОРМ

Харківська правозахисна група висловлює занепокоєння численними арештами керівників та членів ВО «Тризуб» імені Степана Бандери через порушення Запорізьким СБУ справи за статтею 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Саме так запорізькі прокуратура та СБУ кваліфікували вибух, який знищив бюст Сталіна у Запоріжжі 31 грудня 2010 року.

Цей бюст був встановлений на території, яка була у власності обкому КПУ, мав статус малої архітектурної форми і не охоронявся державою. Тим не менш, вибух міг спричинити небезпеку для життя і здоров’я випадкових осіб. За свідченням охоронця, який чергував ввечері в будівлі обкому КПУ, вибух скоїла одна людина. Але арешти йдуть вже третій день по всій Україні, за повідомленнями ЗМІ затримано вже більше 15 членів «Тризубу». Викликає подив затримання людей, які в новорічну ніч були за сотні кілометрів від Запоріжжя

На наш погляд, це дуже небезпечно, і нагадує штучно роздмухані процеси 30-50 років, спрямовані на залякування населення та розхитування права в країні.

Це має вигляд репресій, спрямованих на розпалення ідеологічної ворожнечі між Сходом і Заходом країні. Така поведінка, без жодних пояснень її виправданості з боку держави, може спровокувати суспільство, особливо молодь, на непередбачувані дії.

На тлі останніх подій з арештами колишніх міністрів уряду Ю. Тимошенко і затримання учасників «Підприємницького Майдану», кримінальні переслідування членів «Тризубу» не можуть не викликати стурбованості.

 

http://khpg.org/index.php?id=1294754136 


Відповіді

  • 2011.01.12 | Evgen.I

    Re: Заява Харківської правозахисної групи з приводу численних арештів ВО «Тризуб»

    Нарешті зрозуміло. Сталіна підірвали "орли Путіна", щоб почати наступну чергу окупації України. Досвід є. Підірвали ж колись пам'ятники Бандері, Коновальцю. Це буде доти, поки РФ не розпадеться. РФ не може існувати у спокою, без зовнішньої агресії до когось, бо тоді починається розпад. СБУ стає філією ФСБ.
  • 2011.01.12 | rais

    Заява Харківської правозахисної групи з приводу численних арештів.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".