МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пора пізнати наших "героїв", або Пам’яті Степана Бандери

01/11/2011 | toluant
Зважаючи на судові процеси, що розпочали вороги українського народу проти присвоєння С.Бандері звання героя України,прийшов час до адекватних дій сучасними методами.
Якщо у минулому столітті найефективнішими були терористичні методи, існували цілі терористичні держави: СССР, Гітлерівська Німеччина. Терористичні методи проти українців використовувала і панська Польща. Ці держави примусили ОУН іноді відповідати адекватно.
У 21-му столітті найефективнішим методом є інформаційна політика і масова дезінформація суспільства (так після успішного звіту Азарова про досягнення подорожчала олія). У боротьбі із відьмами (ворожками) ВР "забула" про необхідність відповідальності влади перед народом за прийняті закони, за дії влади, за відверту брехню в ЗМІ.
Земля крутиться. Час тече. Раніше чи пізніше когось доведеться притягнути до відповідальності і за "кришування" корупції і за "помилкові" закони та іншу антиукраїнську діяльність, що дозволила розграбувати Україну та кинути її у боргову яму. Прийде час комусь відповідати матеріально.
Пропозиція: створити портал чи окрему гілку форуму де описувати "подвиги" можновладців для тих, хто прийде до влади в майбутньому. Обов’язково крім "героя" що прославився антиукраїнськими діями, вказувати джерело інформації, депутатів та суддів, посадових осіб, чиновників, співробітників правоохоронних органів, та всю гілку їх керівників, із "групи підтримки". У випадку кримінальних злочинів, що "кришуються" органами влади необхідно вказувати імена причетних представників цих структур, прізвища їх начальників, що переводять таких людей на підвищення. В обов’язковому порядку слід визначати також членів родини таких осіб, їх економічну діяльність. Обліковувати випадки, коли члени родин посадовців отримують несподівані подарунки (як наприклад 80-ти річна матуся нардепа, що стала власником нафтових бурових вишок).Очевидно, що отримане таким чином майно є вкрадене у України та її народу. На особливий облік слід узяти інформацію про закордонне майно і активи. Настав час готувати інформацію для повернення українцям незаконно вилученого. Особи, що є громадянами України, котрі захищають інтереси іноземних держав, теж повинні бути на публічному обліку з метою примусити їх повернути завдані збитки із відсотками у майбутньому..
Посадові особи, що свідомо брешуть у ЗМІ, теж водять в оману співвітчизників. Вони повинні компенсувати державі кошти, що пропорційні аудиторії (хоча б по 1 грн за кожного українця, якого було введеного в оману).
У минулому сторіччі приходили до влади та утримували її використовуючи вогнепальну зброю. Тепер - такою зброєю є інформаційний простір. Його потрібно використовувати ефективно і структуровано.

Відповіді

 • 2011.01.12 | zmej_gorynych

  На жаль с.ати вони хотіли на всю Вашу зібрану і надану інформацію

  Ви намагаєтесь погрожувати татуйованому уркові тим, що "розкажете всім" про брутальне згвалтування Вас під час Вашого з ним сеансу гри в шахи :sol:.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.12 | toluant

   Помиляєтеся -Re: На жаль с.ати вони хотіли

   zmej_gorynych пише:
   > Ви намагаєтесь погрожувати татуйованому уркові тим, що "розкажете всім" про брутальне згвалтування Вас під час Вашого з ним сеансу гри в шахи .

   Ні, я хочу стримати від бездієвих криків "Ґвалт", виступів і протестів "в цілому" безадресних, на котрі штовхають ті, хто просто бажає "випустити пару". По принципу "покричіть і запокойтеся". І нагадаю, що ні Ленін, ні Пісарро не змогли б досягнути своїх цілей, як не зможуть ні "татуйований урка" ні "дядя Сем" без доморощених "активістів", яких слід знати в лице. Хто зараз пам’ятає вбивцю Білозіра? Де живе батько вбивці? Яку отримує зарплатню на підвищеніі?, чи пенсію? Хто розпорядився батька убивці перевести на підвищення?
   А може хтось знає імена тих, хто прийняв рішення виділити місце, витратити народні кошти на пам’ятник катюзі українського народу, відомій шльондрі - Катерині, чи на злополучний пам’ятник Сталіну? Безіменні протести бездієві, а значить, якщо приносять лише розчарування, шкідливі.
   В свій час сексоти добилися втаємничення своїх імен і непроведення люстрації. Наслідки - теперішній "розквіт". Безіменні протести - виконання програми ворогів на "випускання пару". Щоб знищити Коллоса - достатньо підрубати йому ноги. Тобто привселюдно озвучити , щоб в подальшому нейтралізувати активістів його групи підтримки. А згадувати " паганого урку" - немає змісту, йому дійсьно наплювати , як і табачнику на тявкання Моськи.
   Приблизно 52-му (точно не пам’ятаю рік литовського повстання) на один ранок на всіх квартирах москалів було намальовано зірочки - ох тоді вони і перес-ли. На квартирі моїх родичів українців зірочки не було, хоча і дядько Жора був військовим.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".