МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УБОЗ трусить ринок “Петрівку”

01/12/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні зранку на речовий ринок “Петрівка” прибуло 2 автобуси (близько 40 чоловік кожний) службовців УБОЗУ. Під приводом боротьби з контрабандою та пошуком контрафактних товарів вони одразу почали влаштовувати масові обшуки торгівельних точок.

На разі не відомо, якою постановою керуються перевіряльники. При цьому, свідкам обшуків стало відомо, що подібні рейди заплановані по інших ринках міста.

Підприємці розцінюють такі безпрецендентні дії “міліції” як спроби тримати їх у страху, і придушити будь які способи організовано захищати свої права.

Відповіді

 • 2011.01.13 | keymaster

  Офіційна відповідь МВС Майдану

  Щойно прийшло в мило новин Майдану
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.13 | технолог

   От вам і наслідки лєворуції


   Саме лєворуції, яка закінчилась, як тільки влада зробила невеличку паузу, щоб перегрупуватись перед остаточним додавленням гендлярів.
   Якби ж вони розуміли, що треба робити, щоб не допустити знищення їхнього бізнесу, треба було б стояти до переможного кінця, до зміни влади...
   І витратити на це всі свої ресурси, які тепер все одно заберуть, але задарма, та ще й зроблять злочинцями.
   Що, до речі, недалеко від істини...

   "За словами керівництва УДСБЕЗ столичного міліцейського Главку, це лише попередні результати. Відпрацювання носить системний характер і має на меті припинення незаконного розповсюдження нелегально виготовленої аудіо- та відеопродукції, а також промислових товарів. У подальшому подібні відпрацювання будуть проводитися регулярно.


   ДЗГ МВС України"
  • 2011.01.13 | rais

   Re: Офіційна відповідь МВС Майдану

 • 2011.01.13 | 4vlada.net

  А може це "дежавю" чи переділ ринку поки Луцика немає? Згадаємо як це було:

  15 липня 2008 р. УНІАН:

  Міліція жорстко контролюватиме продаж неліцензованих музичних дисків - Луценко

  Міліція жорстко контролюватиме продаж неліцензованих
  музичних дисків, заявив міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО сьогодні на прес-конференції за результатами колегії, присвяченої підсумками роботи столичного управління МВС України у першому півріччі.

  Як передає кореспондент УНІАН, Ю.ЛУЦЕНКО зауважив, що "сьогодні зрозуміло, що київський ринок Петрівка і подібні йому майже непереможні, тому міліція прийняла рішення створити перелік виданих ліцензій та посвідчень на інтелектуальну власність українських виробників музичної продукції, який буде розміщено на офіційному сайті київської міліції для загального ознайомлення.

  І якщо ми знаходимо контрафакт нашого українського музичного виробника, буде біда, - сказав Ю.ЛУЦЕНКО, додавши, що цей експеримент буде проводитись поки в Києві, а потім буде поширений на всю Україну.

  Міністр зауважив, що це буде першим кроком по боротьбі з контрафактною продукцією. Спочатку будемо захищати своїх, - сказав він, а далі поступово міліція планує боротися з піратством в цілому.
 • 2011.01.13 | 2

  Никак не дождусь любителей законности

  которые бы заявили: внедрение в Украину правопорядка можно начинать и с базаров. И даже с одного отдельно взятого базара (борьбу с коррупцией ведь можно начинать с отдельно взятого Луценко). Абы положить начало. Принимая во внимание, что:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.13 | papaya

   Re: Коли Ви піратите MP3s, Ви завантажуєте КОМУНІЗМ!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua