МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вахтанг Кіпіані: Анти-Герой Янукович

01/12/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Інформаційний ранок дня прес-служба президента виграла. Всі чекали на рішення суду щодо скасування указу щодо нагородження званням Героя України Романа Шухевича, а тут - "сюрприз".

Повідомлення прес-служби президента про те, що рішення суду щодо скасування указу від 20 січня минулого року, набуло законної сили. Так, правда, поспішали, що в короткому повідомленні на сайті аж двічі написали - "Указ скасовано".

Ставили на сайт, що називається, не приховуючи радості.

Радіти тут немає чому. Янукович за рік не знайшов у собі політичної волі виконати обіцянку, яку дав публічно перед телекамерами в присутності президента Росії Медведєва - мовляв, до 9 травня 2010 року скасую указ.

Пройшло більше, ніж півроку - нівроку. І тільки тепер - можливо, після того, як на відсутність цієї інформації на офіційному сайті президента звернула увагу "Історична Правда" :) - підстрахувався рішенням "незалежної" судової інстанції.

Суд в Україні формально главі держави не підпорядковується, тому й зарахувати собі цей "плюсик" він не може.

Не час і не місце нині з'ясовувати, чи мав рацію Віктор Ющенко, коли без восьми днів рік тому, підписав указ, який сьогодні скасував його наступник. Щодо цього вже зламали не одного списа, написано сотні статей і навіть ціла книжка - "Страсті за Бандерою" . Хто вміє читати - прочитає.

Я не вірю, що Віктор Янукович прочитав хоч одну статтю про провідника ОУН, написану після 1991 року (а до того - й поготів - не до книжок йому було). Найвірогідніше - чув щось страшне про "Бендеру", ну ще Діма, придворний історик блакитної крові, Табачник щось міг розповісти.

Хай там як, історичну відповідальність нестиме президент, а не його почт.

Далі - тут:
http://www.istpravda.com.ua/columns/2011/01/12/13983/

sean

Відповіді

  • 2011.01.12 | ЧИТАЧ з МОСХОВЩИНИ

    Re: Вахтанг Кіпіані: Анти-Герой Янукович

    Вахтанг! В Україні владу захопили діти тих, хто творив геноцид українського народу, хто проводив репресії, вбивав діячів культури, науки, просто тому, що вони залишалися українцями. Ти запитуєш "Звідки знаєте" про "Цхінвалі". Ти б подивився, які "кадри" показували тут ще надвечір 8 серпня і сказав би сам: "Та ви ж зарання розташували камери на схилах гір!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua