МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О. Забужко - "Музей покинутих секретів" ... (ц)

01/13/2011 | YuriyB
" - Ну да. Скажи, що Кучма наказав убити журналіста за критику, і всі повірять. Бо так завжди в кіно диктатуру показують. А скажи, що то була спецоперація кількох розвідок, яку за геополітичним значенням для реґіону можна прирівняти до війни на Балканах, - і на тебе подивляться, як на психа ... "
...
" - ... Так що гра йде по-крупному, Дарино, - серйозна гра, великі ставки ... А ми в цій грі - площадка, де апробуються нові управлінські технології. Ті, які й вирішуватимуть у новому столітті долю світу. Отак до цього й підходь.
- То ми, по-твоєму, що - полігон? ... Потренуються на нас "великі гравці", а далі знов закопають - до нового переділу?
- Полігон - непогано сказано. Твоє здоров'я! ... "

Останнє інтерв'ю журналістки Гощинської
Зал VII дорога на Золотоношу

Відповіді

 • 2011.01.13 | Майдан

  Забужко в інтервю ББС сказала що журналістка Гощинська написана з Маряни Чорної

  Тої самої, яка підозріло "самовбилася" після співпраці з Сивковичем і Княжицьким на каналі СТБ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.13 | YuriyB

   Мирослава Майорчук-Альохіна ...

   ... мало про неї знаходить Ґуґл ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.13 | Мартинюк

    Особа вельми цікава - перетинався з нею особисто багато раз

    починаючи з кінця 70 років.

    Мати її походила з караїмів, батько - репресований бандерівець, звязки та поінформаваність її просто вражали.

    Вище наведена фраза цілком у її репертуарі.

    До речі саме Маряна Чорна колись звернула мою увагу (з фактами і беззаперечним доказами) на те що МВФ та Світовий Банк у 1994-1995 роках інтенсивно формували у Донбасі політично-економічну альтернативу Галичині і Києву.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.13 | YuriyB

     Полігон ...

     Думки про Полігон в мене виникали паралельно ще до прочитання Музею ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.13 | Мартинюк

      Заперечити цьому можна лише "віруючи" в комплекс української меншовартості

      "Та кому ми потрібні такі нікчемні і маленькі".

      До речі адепти цього комплесу часто бувають вельми агресивним і войовничими ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.13 | YuriyB

       Це також привнесене ззовні ...

       ... маніпулятивні технології в дії ... Полігон ..
    • 2011.01.13 | thinker

     Є цікавий контрапункт у цій справі -

     До речі саме Маряна Чорна колись звернула мою увагу (з фактами і беззаперечним доказами) на те що МВФ та Світовий Банк у 1994-1995 роках інтенсивно формували у Донбасі політично-економічну альтернативу Галичині і Києву.
     ========================================================

     ... так це означає, що сучасний олігархічно-злочинний бомонд Півдня- Сходу України бува сформовазгоді із Заходом? - Тоді запитання - чим цей кульбіт був вигідний Заходу і чим Західна Україна була недогодна Західній Європі - хіба що своїм бідним сировинним потенціалом та потенційним націонал-патріотизмом??? - Щось в це мало віриться...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.14 | Мартинюк

      Формально мотивом була необхідність "повного ядерного розброєння"

      Згідно тодішнього ( і теперішнього) законодавства США держава яка володіє ядерною зброєю і не перебуває у військовому союзі зі США перебуває у стані чогось такого що дуже нагадує війну зі США, в які остання згідно її ж законів зобовязана вжити всі дії на ослаблення "потенційного противника"
      Нагадую все починалося у 1993 році коли хитрий Кравчук ще мав якісь ілюзії "вигідно продати" чи просто "заникати" того совіцького добра. А міністр Морозов взагалі вважав що Україна повинна залишитися ядерною державою і залишити собі мінімально необхідний для самомооборони і гарантування безпеки потенціал.
      Також нагадаю що Буш-старший вважав незалежність України від Росії прикрою помилкою , про що і натякнув у 1992 році під час візиту до Києва, за що його тоді трохи освистали на Михайлівській площі.

      Окрім того структура промисловості Донбасу - в якості сировинно-переробного зразка для всієї України добре вписувалася в майбутню картину світового господарства і того що можна було в цій картині дозволити Україні . Звісно галицький націоналізм і месіанізм не вселяв надій у те що Україна буде тихою і слухняною , наприклад такою як зараз, коли обамі нова влада в дзьобику принесла нашкрябані по інститутах і кафедрах залишки радіоактивних матеріалів. Тому ставка на "донецьких " виявилася в цьому ракурсі перспективною.
   • 2011.01.13 | 2

    майор Степанида Зуева-Джонсон...

    Об этой - гораздо больше...
 • 2011.01.13 | 2

  Оо, так она разделяет мнение Хвизика и других

  здешних синяков. Дело Гонгадзе - работа прогнившей насквозь буржуазной иностранной разведки, а то и не одной. Которая (-ые) изо всех сил вредила не только Ющенко, но и его названному папе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.13 | thinker

   Ну й гумористи тут-

   ... зауваження оригінальне, тільки в якому місці треба сміятися???!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.13 | 2

    При слове "лопата". Будьте внимательны, чтобы не пропустить по задумчивости.

    thinker пише:
    > ... зауваження оригінальне, тільки в якому місці треба сміятися???!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.13 | Tatarchuk

     лопату треба в 3D

     колективна пластилинова композиція з написаного у гілці, а також попередніх реплік тих самих ораторів та їх однодумців вигллядає вкрай об/ємно.
     Приблизно так:

     з одного боку - хитрий, замаскований проукраїнські Кучма, який проводив глобальні ігри проти кремля, гебні та іншіх "жидів татарів негрів белорусів". Його зняла та сама гебня за допомогою вбивства Гонгадзе. Відповідальні за напрям: Кабуд, Хвізик, а також деконспірована Забужко.

     з другого боку - розумний, навіть в чомусь мудрий (принаймні однозначно мудрішій за стадо баранів, яке він очолив) народний президент Ющенко. Який прийшов по слідах Кучми, і це добре-та-погано абмівалентно (погано тре казати на Кучму, коли кажеш що Юля кучмистка; хорошо - коли нема правди діти, що були "батько й син"). Усьо у нього було задумано гарно і виконувалося шикарно, поки не прийшла Самі-Знаєте-Хто та не зруйнувала. Відповідальні за напрями: Мартинюк (особливо з тезою про баранів), Кабуд, Хвізик і знову ж деконспірована Забужко.

     нарешті є і третій бік (трі ді всежтаки). Президент-хлібороб, словянин (себто не жидовірменоциган), кращій за Юлю по всіх параметрах (подвійна ситуація: таки кращій, але іноді тре казати що точнісінько такий), дворянський профіль (Ларіса Скорік) і що він має? Ті самі гебня та кремль на нього тиснуть, він все ще тримається. До спадщини Ющенка і навіть Кучми відношення доволі складне. Відповідальні за напрями - поки що тільки накльовуються, але я думаю що крім п.Селу слід рекомендувати стару когорту та ще щось сіре, не забути про обох ака та аватарів з Ново-Корольово.

     В кого досі виникають проблеми з цім об/ємним баченням, треба протйи тренування на двовимірковій симуляції. Журнал Огоньок за 1989 рік, 1 квітня, там є кросворд: по горизонталі вказаний великий руській поет, вбитий жидомасоном, по вертикалі з тим самим нумером - рускоязичний поет-клевітнік, казньоний рускім антимасонським патріотом. Кросворд треба заповнювати до кінця. Тоді точно сміятися можна
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.14 | Мартинюк

      Квітчастенько +

      Дрібненькими візеруночками, у стилі східного орнаменталізму .

      Як нічого іншого не спадає в голову то зійде в якості мисленної вправи на комбінаторику.

      Іноді може допомогти придумати якусь чергову агітпропівську наколку для телехторату.

      Ось наприклад як зараз - Татарчук пробує мене приплести (примазати) до Кучми. Хоча він Татарчук очевидно не настільки дурний аби не знати моє відношення до цієї проблеми, хоча б з наших з ним колишніх диспутів на цю тему кілька років назад. Тоді він також до речі був зовсім не проти підтримати конспірологічну розвідницьку версію подій часів "України без Кучми" . Тобто був доволі близьким до теперішньої позиції Хвізика і Кабуда.
      Досить поширена ілюзія , на яку навіть попалася Забужко - бо прототип її героїні Маряна Чорна не могла висувати такої версії, хоча б тому що вона загинула за рік до початку "гонгадзегейту".

      Хочу нагадати що розвідки приймають у часть у всьому що тільки не стається. Але як правило вони не починають - вони лише підключаються, і в більшості випадків активно не впливають на перебіг події/процесу - просто "тримають руку на пульсі". Якщо хтось і впливає, то це вже політики, які отримують інформацію і віддають розпорядження розвідками
     • 2011.01.14 | 2

      Икс, игрек, зэк.

      А есть еще ось времени. Здесь стало очень бонтонным при упоминании любых событий времен президентства Ющенко капризно кривиться и требовать прекращения надоевшего пичкания древней историей. Наверное, что-то такое чувствуют в атмосфере. Кот Леопольд может превратиться в нелицо. Могут и на вокзал выгнать. А его место в тройке отцов отечества займет космонавт Береговой.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua