МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Білій Церкві забороняють акцію "Разом ми сила!" до Дня Соборності?

01/14/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Jan. 13th, 2011 at 8:03 PM Сьогодні працівниками виконавчого комітету білоцерківської міської ради було грубо порушено Закон України "Про звернення громадян".

Ініціативна група громадян звернулася з повідомленням про проведення заходу, присвяченого Дню Соборності України. Планувалося утворити живий ланцюг, який нагадав би мешканцям міста про події 1919 року і легендарний Ланцюг єднанння 1990 р.

Місцем проведення акції мала стати центральна площа міста. На цій площі (зрештою, як і в багатьох містах України) стоїть памятник Люциферу в особі вождя світового пролетаріату, тобто Леніну.
Таке побажання ініціативної групи неабияк налякало представників міськвиконкому

Зі слів одного з ініціаторів проведення заходу Костянтина Климчука, керуюча справами міськвиконкому Ніна Дудко в гарячій усній розмові заперечувала можливість участі в акції мешканців інших населених пунктів України: "Мені у місті не треба провокацій", - заявила чиновниця. Зрештою, причиною відмови прийняти повідомлення стала відсутність ксерокопій паспортів членів ініціативної групи. Таким чином чиновники міськвиконкому на свій лад трактують закони України і перебирають на себе функції суду, який єдиний має право заборонити проведення зібрання громадян.

Здається, що час в Білій Церкві законсервувався чи, швидше, замаринувався. І в цьому маринаді, немов оселедці, ліниво плаває догори пузом чиновницький апарат. Так що, панове, запрошуємо в резервацію Біла Церква, де всупереч намаганням влади міста відбудеться святкування Дня Соборності. Як казали на Помаранчевому Майдані: "Свободу не спинити!"

http://t-vygovska.livejournal.com/1806.html

Відповіді

  • 2011.01.14 | ЧИТАЧ з МОСХОВЩИНИ

    Re: В Білій Церкві забороняють акцію "Разом ми сила!" до Дня Соборності?

    Припинення стосунків з ЄС, відмова від контракту на постачання зброї в Ірак, ... Чекайте нових відмов. Придурок Зек повинен міняти уряд стукачів КГБ на український. Світове співтовариство хоче співпрацювати з Україною, а не філіалом КГБ, і колонією Росії. Скоро не буде чим платити за газ. Речі, які не зміг збагнути Зек, збагнуть голодні і холодні виборці. Щоб не запізно це сталося. І Саламатіна вигнати, і кого ще там? Це ж кадри чужої країни. І Костусєва - подальше з Одеси. Він же там на підгляданні за потоками грузів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".