МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З в е р н е н н я Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України

01/14/2011 | Pavlo Z.
14/01/2011

Президенту України

Генеральному прокурору України

Політичним партіям України

З в е р н е н н я
Асамблеї громадських організацій малого
та середнього бізнесу України

У 2010 ріці в Україні відбулись кардинальні зміни. На жаль, декларована стабільність і реформи, стали умисним звуженням прав та демократичних цінностей громадянського суспільства, знищення малого та середнього бізнесу, перетворення народу України на безправних заручників великого капіталу, а саму країну - у сировинний придаток транснаціональних корпорацій.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України ще з весни 2010 року неодноразово застерігала органи влади про такі загрози та тенденції. На жаль, наші застереження були ігноровані і ми змушені були піднятись на захист своїх прав шляхом протидії Податковому насиллю, що вчинив Уряд. Виробили чітку і незмінну до сьогоднішнього дня позицію про його неприпустимість. Проаналізувавши діяльність різних політичних сил, що представлені у Верховній Раді України, наша Асамблея в м. Луганську 20 жовтня минулого року констатувала, що всі без виключення парламентські партії, фракції яких за останні роки були представлені в правлячих коаліціях, мали змогу реалізувати свої передвиборчі обіцянки.

Однак, всі вони голосували за ті чи інші законопроекти, які наносили шкоду вітчизняному бізнесу та народу України в цілому.

Всі політичні сили в парламенті незалежно від того, чи вони в правлячій коаліції чи в опозиції, несуть відповідальність за політичний і економічний стан країни. Тому Асамблеєю було проголошено про проведення акцій протесту без залучення політичних сил. Така вимога разом з конкретною позицією Асамблеї стосовно неприйняття Податкового кодексу дала змогу об’єднати підприємців всієї України.

Акції протесту, які були викликані байдужістю та демонстративною самовпевненістю з боку правлячих кіл, демонстративним ігноруванням думки громадськості, проводилися нами виключно в спосіб передбачений Конституцією та чинним законодавством України. Узгоджені дії підприємницького загалу стали певним уроком для всіх сторін законотворчого процесу та попередили «прискорене» прийняття Житлового, Митного, Трудового кодексів.

Тим не менше, в порушення Конституції України, була розгорнута і продовжується кампанія репресій щодо наших активістів та партнерів, на що Асамблея ГОМСБ України вже звертала увагу органів влади. Ми є свідками ескалації відвертих провокацій, автори яких, розпалюючи міжрегіональні, міжконфесійні та мовні проблеми, мають на меті відволікти народ України від нагальних питань корупції, утисків інакомислячих, спроб знищення малого та середнього бізнесу, інфляції, зростання цін на все, - починаючи від продуктів харчування до комунальних платежів, газу та електроенергії.

Нас також обурює, що окремі політичні сили не покидають спроб використати малий та середній бізнес, ідеї "підприємницького майдану" з метою власного дешевого піару та отримання політичних дивідендів.

Ми заявляємо: саме через втручання окремих авантюристів та маріонеток від різних політичних сил, підприємці поки що не отримали перемоги над антинародним Податковим кодексом. Саме цими особами вносилися чвари, розпускалися плітки про розкол. Саме ці особи мали необмежений доступ до ЗМІ, дискредитували активістів майдану, в тому числі й представників Асамблеї ГОМСБ України.

Ми вимагаємо від Президента та органів прокуратури стати на захист народу і Закону України, дати вказівку органам влади припинити безперспективні намагання залякати народ, активістів майдану і провести розслідування та покарати конкретних винуватців, а саме – розробників Податкового кодексу, депутатів Верховної Ради, які голосували за Податковий кодекс, незважаючи на грубі порушення законодавства при його прийнятті, осіб, які, санкціонували знесення наметового містечка, чим порушили права і несли загрозу здоров’ю людей, що знаходились в наметах, зокрема, шляхом утворення їх безпосереднього контакту з нагрівальними пристроями, чим могли викликати опіки та пожежу, знищили особисте майно громадян.

Ми вимагаємо припинити переслідування членів координаційної ради, активістів Асамблеї з Хмельницького, Луганська, Львова, наших партнерів з КУПРу, Конфедерації вільних профспілок, Відсічі.

Ми сподіваємось, що високопосадовці на цей раз почують нас, і не буде потреби скликати новий майдан. Ми будемо й надалі відстоювати свої права в будь-який спосіб, передбачений Конституцією України і адекватний діям органів влади.

Будь – яке посягання на особисті права і свободи громадян України отримає адекватну оцінку та гідну відповідь з боку Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України.

Відповіді

 • 2011.01.14 | 2

  Этот неподражаемый ментовский стиль.

  Pavlo Z. пише:

  > осіб, які... несли загрозу здоров’ю людей... шляхом утворення їх безпосереднього контакту з нагрівальними пристроями...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.14 | Torr

   а яку саме Конституцію мали на увазі - стару чи нову?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.14 | Pavlo Z.

    А і ту, і ту.

    Щось міняє?
  • 2011.01.14 | Pavlo Z.

   Re: Этот неподражаемый ментовский стиль.

   А як ви його відчули?:)) Знаєте, як рідного?:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.14 | 2

    Любой почувствует.

    Кроме тех, кто в жизни не читал ничего, кроме протоколов и профкомовских "слушали-постановили". Это, знаете, как в плацкартном вагоне: кто долго в нем находится, перестает ощущать запах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.14 | Pavlo Z.

     Та ні хріна

     2 пише:
     > Кроме тех, кто в жизни не читал ничего, кроме протоколов и профкомовских "слушали-постановили". Это, знаете, как в плацкартном вагоне: кто долго в нем находится, перестает ощущать запах.
     Хоча ця фраза, згоден, дубувата - але мені вона до дупи. Я не виключаю навіть, що її і включили з протоколу.
     Але хіба ЦЕ ГОЛОВНЕ у зверненні?:)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.15 | 2

      Головне

      Как-то стыдливо отмежевываетесь. Нерешительно. "Окремі політичні сили" да "різні політичні сили" - куда это годится. "Марионетки" и "авантюристы" - уже лучше, но на сегодня и это уже недостаточно. Ну ничего, здесь важно начать, а дальше само пойдет. Главное, что дело перспективное. Появится "осознанная необходимость" в зубатовщине на современный манер - а вы уже на месте и готовы.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.15 | Pavlo Z.

       Вибачте

       я думав, що Ви або опонент, або просто необізнаний.
       А ви, схоже, бригадник.
       Ну то йдіть вдаль!:))
       Нічого особистого.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.15 | 2

        Пробачаю. Обидно, наверное, когда называют зубатовцем. Ашоделать.

        Все признаки налицо.
      • 2011.01.15 | Odesa

       Ніколи не читав ментовських протоколів, може саме тому стилістично документ

       нагадав мені інший літературний жанр недавньої пори - наївні листи дітей репресованих до товариша Сталіна. Та й ефективність либонь буде такою ж...
       Трагічне нерозуміння того, що боротьба підприємців за свої економічні права є власне політичною діяльністю, а також того, що швидко створити політичний бренд неможливо (а потрапити до буцегарні - якраз навпаки!), справляє гнітюче враження.
       Прикро це констатувати, але ближчим часом щойно пробудженому "напівсередньому" класові для реального захисту своїх інтересів доведеться так чи так співпрацювати з окремими елементами існуючого потворного, як то кажуть, "укрсуч", квазіполітикуму.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.15 | один_козак

        Це трагічна даність,

        утворена тими ж таки укр.суч.полами.

        Не було б підприємницького Майдану за умови ігнорування підприємцями-прихильниками різнобарвних укр.суч.політ.мерзотників того факту, що саме фігури (імена, бренди, пики) цих діячів є тими ідолами, через котрі ми втрачаємо і державу, і свободу, і все решту. Коли керівництво держави особисті успіхи аж так високо ставлять понад потреби та загрози держави, інакше й бути не може. Тримаючись за скомпрометовані політичні бренди, підприємці до такого рівня консолідації та активності просто не дійшли б.

        Дуже добре, що активістам підприрємницького руху (реальним активістам реально підприємницького руху) не забракло розуміння, що воно так.
        Це розуміла й найяскравіша звізда нашої опа-зиції. Авжеж, не дурна! Тому й діяла не прямо, а через засланого козачка. Інакше ж не було б чого очолювати, не було б чим перемагати. І чудово, що майже всі підприємницькі об'єднання продовжують дотримується обраної від початку позиції.

        Політикам, що допомагали і продовжують допомагати - щира подяка. Тільки нехай надалі не забувають, що не тільки ми в них зацікавлені, а й вони в нас. При чому ще треба подивитися, хто в кому гостріше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.01.15 | Pavlo Z.

         Яка трагедія?!:)

         Хіба що для цих перців і перчих:)
         Все інше тут нижче - 100%!:)

         один_козак пише:
         > утворена тими ж таки укр.суч.полами.
         >
         > Не було б підприємницького Майдану за умови ігнорування підприємцями-прихильниками різнобарвних укр.суч.політ.мерзотників того факту, що саме фігури (імена, бренди, пики) цих діячів є тими ідолами, через котрі ми втрачаємо і державу, і свободу, і все решту. Коли керівництво держави особисті успіхи аж так високо ставлять понад потреби та загрози держави, інакше й бути не може. Тримаючись за скомпрометовані політичні бренди, підприємці до такого рівня консолідації та активності просто не дійшли б.
         >
         > Дуже добре, що активістам підприрємницького руху (реальним активістам реально підприємницького руху) не забракло розуміння, що воно так.
         > Це розуміла й найяскравіша звізда нашої опа-зиції. Авжеж, не дурна! Тому й діяла не прямо, а через засланого козачка. Інакше ж не було б чого очолювати, не було б чим перемагати. І чудово, що майже всі підприємницькі об'єднання продовжують дотримується обраної від початку позиції.
         >
         > Політикам, що допомагали і продовжують допомагати - щира подяка. Тільки нехай надалі не забувають, що не тільки ми в них зацікавлені, а й вони в нас. При чому ще треба подивитися, хто в кому гостріше.
  • 2011.01.14 | Guest

   Добре відомий ще за 90-х років спосіб спілкування "братків" з підприємцями

   2 пише:
   > > шляхом утворення їх безпосереднього контакту з нагрівальними пристроями...
  • 2011.01.15 | один_козак

   Re: Этот неподражаемый ментовский стиль.

   Випав із загальної стилістики звернення. Але то таке...
  • 2011.01.23 | Михайло Свистович

   ета нєпадражаємая юльківська тупість

   Тільки самозакоханий юльок, який вважає, що розбирається у тому, де насправді нічого не знає, може пачуствавать та ще й написати, що може пачуствавать любой те, що неадекватно відчув він.

   Людина, яка писала цей текст, займається підприємництвом (консультаційні послуги) та ще й викладає, і донедавна ніколи в житті не читала жодних ментовських протоколів, багато чого читала в житті, а от саме з протоколами і профкомівськими "слушали-постановили" справи не мала.

   ну і на відміну від юлька двійки автор тексту може вивести на вулиці тисячі людей
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.23 | 2

    Не кипятитесь так. И срочно проверьте артериальное давление.

    Михайло Свистович пише:
    > ... насправді нічого не знає, може пачуствавать та ще й написати, що може пачуствавать любой...
    >
    > Людина, яка писала цей текст, займається підприємництвом (консультаційні послуги) та ще й викладає...

    Воно ще й викладає...
 • 2011.01.23 | igorg

  Щоб чогось вимагати к цих пацанів треба щось мати дуже тверде й важке

  А то це Вимагаємо звучить як благаємо вас помилуйте нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.01.24 | Александр

  Не верь, не бойся, не звертайся! ДЕЙСТВУЙ!

  Поставь цель. Выдели ресурсы. ДЕЙСТВУЙ!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua