МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у Білозерської на комп*ютері міліція збирається знайти інструкції з виготовлення напалму (\)

01/14/2011 | kotygoroshko
Про те, як зараз у мене справи


Posted on 2011.01.14 at 21:25
Tags: мєнти, репресії, я

Друзі, сьогодні у місті відбулися 3 важливі події, і ще кілька матеріалів для оприлюднення мені прислали. Але перш ніж зайнятися донесенням до вас цієї інформації, я змушена писати про те, як ідуть справи у мене. Вибачте. Сподіваюся, з вашою допомогою так буде недовго.

Сьогодні голова МВС Анатолій Могильов, виправдовуючись у Верховній Раді перед депутатами, які запитували про мене, заявив, що у мене нібито знайшли інструкції з виготовлення напалму. Або Могильов не розуміє, що каже (навіть прізвище моє переплутав), або мені вже щось підкинули. Кажу з усією відповідальністю: ТАКИХ ІНСТРУКЦІЙ У МЕНЕ НЕ БУЛО І НЕ МОГЛО БУТИ.

Цитата з "Української правди":
Щодо обшуків у Білозерської, то міністр нагадав, що в лютому минулого року на її сайті першим з'явилося відео про те, як димовими шашками закидали магазин у Києві.
У січні цього року, коли пляшку з запальною сумішшю кинули у "житловий будинок", де знаходився офіс Партії регіонів, відео теж першим з'явилось у Білозерської, вказав Могильов.
"Закономірно з'ясувати, звідки в неї матеріали? Ні? У Кримінальному кодексі немає окремої статті щодо журналіста, а написано, що міліція має встановити всіх осіб, які можуть знати про це", - сказав Могильов.

"Ми вилучили у неї інструкції, як готувати напалм. Це ми куди зайдемо з такою демократією?", - запитав він.

Ось ця ж цитата, трохи в іншому вигляді, на "Главреді": "«На сайтах, які вилучили там у неї (у Білозерської, яку Могильов уперто називав «Білозір». - Авт.), вилучаємо – інструкція з виготовлення напалму. Це ми до чого прийдемо з такою демократією?».

Як у когось можна вилучити сайти? Маячня якась.
Одне зрозуміло: тепер з мене точно спробують зробити співучасницю підпалу регіонівського офісу. Що ж, війна так війна. Я не збираюся припиняти свою роботу, незважаючи ні на який тиск.

Крім як про мене, він ще багато чого наговорив - і про "Тризуб", і про переслідування активістів підприємницького Майдану - подивитесь за посиланням на УП.

Телефонує мені сьогодні з ВВС Богдан Цюпин, просить прокоментувати ці заяви про напалм. А я ж іще нічого не чула і вперто не хочу вірити, що Могильов таку дурницю справді сказав. Не чула, не знаю, кажу, але в мене ніяких таких інструкцій бути не могло.

Телефонувала слідчому Цуркану, питала, коли повернуть системний блок, нетбук, фотоапарат, відеокамеру і решту. Сказав, що він не технічний спеціаліст і не знає, скільки часу забере експертиза. Домовились, що я зателефоную на тому тижні.

Щодо решти: була сьогодні з адвокатом Сидором Кізіним у Верховній Раді (на жаль, вже після виступу Могильова), спілкувалися з депутатами. Обіцяли підтримку, і дехто вже серйозно допоміг. Через цю зустріч не потрапила на акцію під МВС. Зате на акцію під Адміністрацією встигла. Треба було бачити, як мене вітали абсолютно всі - друзі і просто знайомі, як підтримували, як оточили журналісти, скільки брали інтерв"ю - я навіть не могла працювати :) Так, я працюю і буду працювати - одна добра людина вже позичила мені фотоапарат, а скільки людей запропонували придбати чи позичити мені нову техніку... Дякую вам, друзі.

Дякую Вам, пане Олеже Тягнибок, що згадували сьогодні про мене на мітингу. Не встигла підійти, щоб подякувати особисто і попросити пробачення за позавчорашні дзвінки на мобільний. Це не я Вам телефонувала і трубку кидала, це з моєї мобілки навіщось менти :)

Знову дякую нардепам - Андрію Парубію, Ірині Геращенко, Олександру Третьякову, Лесі Оробець, Віктору Уколову.
Дякую "Репортерам без кордонів" та іншим колегам-журналістам.

КІЛЬКА ПОСИЛАНЬ:
«Репортери без кордонів» засуджують міліцейський рейд на квартиру Білозерської:
Англійською мовою: http://en.rsf.org/ukraine-police-search-young-blogger-s-home-14-01-2011,39308.html
Скорочений український переклад: http://www.telekritika.ua/news/2011-01-14/59178

Геращенко та Третьяков звернулися до Генпрокуратури з приводу інцидентів з Матіос та Білозерською:
http://www.telekritika.ua/news/2011-01-14/59164

Заява КНМП: Печерська міліція знову порушила закон щодо журналіста
http://sites.google.com/site/mediaprofspilka/hot-news-1/pecerskamiliciaznovuporusilazakonsodozurnalista

Профспілка "Медіафронт" засуджує обшук та вилучення техніки у журналістки Олени Білозерської:
http://mediafront.com.ua/news/zasudzhennja_obshuku_ta_viluchennja_tekhniki_u_zhurnalistki_oleni_bilozerskoji/2011-01-12-2

Наче все. Сідаю писати звіти з подій.


http://tttoop.info/page/bilozerska.htm

Відповіді

 • 2011.01.14 | jz99

  з кеша або історії браузера могли витягти

  Десь могла наступити на лінка, ще й, може, прикритого (bit.ly абощо), і все.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.14 | kotygoroshko

   а по які статті КК проходить зберігання рецептів напалму?

   jz99 пише:
   > Десь могла наступити на лінка, ще й, може, прикритого (bit.ly абощо), і все.


   здається, вона ясно українською мовою написала, що такого рецепта на її компьютерах до вилучення не було
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.14 | jz99

    не знаю, може, за тією ж, що й святкування Різдва тризубівцями в родинному колі

    kotygoroshko пише:
    > jz99 пише:
    > > Десь могла наступити на лінка, ще й, може, прикритого (bit.ly абощо), і все.
    >
    > здається, вона ясно українською мовою написала, що такого рецепта на її компьютерах до вилучення не було
    Ну, я теж переконаний, що і в мене його немає, але те, що я його не шукав, не бачив, не зберігав, ще не означає на 100%, що десь у чиїйсь HTML-сторінці, на яку я зовсім з іншого питання заходив, немає цікавого закоментованого шматка або лінка. Потім, можна відкривати правою кнопкою мишки декілька сторінок, теж копаючи питання, далеке від напалму, не дочитати їх усі й закрити і так і не дізнатися, що одна з них була саме та.

    Тобто, має бути ясність — якщо знайшли збережену сторінку, а Білозерська її не зберігала, то
    1) як це довести?
    2) підкинули, але як ЦЕ довести?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.14 | Guest

     Навіщо щось доводити?

     Притягати за відвідування якоїсь сторінки, начебто екстремістського змісту — все одно, що притягати за перегляд фільму, в якому стріляють, вбивають, матюкаються вголос, переходять вулицю на червоне світло тощо.
 • 2011.01.14 | Koala

  99%, що нічого не знайшли, а Могильов ляпнув перше-ліпше.

  0,9% - що статтю з Вікіпедії про напалм
  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BC
  там є підрозділ "виготовлення"

  і ще є незначна імовірність, що Білозерська десь знайшла щось на кшталт Anarchist Cookbook і скачала колись заради цікавості.
 • 2011.01.14 | Анатоль

  А хіба це якийсь злочин мати на компутері технології хоч атомної бомби?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.15 | Koala

   А що, Білозерській висунули звинувачення?

  • 2011.01.15 | Almodovar

   Re: А хіба це якийсь злочин мати на компутері технології хоч атомної бомби?

   Ніякого злочину. То Мохуйльов так хоче.
   У вузівських підручниках хімії багато зо цікавого є: і напалм, і заріін-зоман-фосген-діфосген, і плутоній. А в шкільному є навіть принципова схема атомної бомби.
   Так нехай тупий виблядок Мохуйльов спробує заарештувати, ну, наприклад, інженера з вибухових робіт - адже він НАПЕВНЕ знає ьехнологію виготовлення трінітротолуолу! Ба більше: аби цей тупий бовван в школі не скурив буквар, а ходив би на уроки, то знав би, що в школі дітям (!!!) розповідають і технологію виготовленя нітрогліцеріну і трінітротолуолу (да, а цей імбецил знає, що воно таке?) і я пам*ятаю, хоча давно вчився, що це доволі нескладна хімічна формула.


   P.S. А який злочин їхати в Київ групою? Чому слід повідомляти МВС з цього приводу? Якщо я їду із 20 курвами в Київ на попіхачки - то буде "групова поїздка" і чи слід мені про це повідомляти кретинистому Мохуйльову?
  • 2011.01.15 | BROTHER

   Гуглім "napalm". About 3,910,000 results. Той Махільов - дебіл.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.15 | GreyWraith

    Якби не був дебілом, то на цю посаду не призначили б

 • 2011.01.15 | Адвокат ...

  Ще від Білозерської. Про інтєллєктуальний уровєнь нєдо-Мюллєра (л)

  http://bilozerska.livejournal.com/367239.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.01.15 | GreyWraith

  Тоді Могільова треба судити за згвалтування

  Оскільки інструмент у нього для цієї справи у нього є і, судячи з віку, ще й в робочому стані. А інструкцій для цієї справи явно не потрібно. :lol:

  А що, невже, виходячи із логіки цього довбня, я не правий? І ТАКЕ керує у нас міліцією? Я в юридичних справах є дилетантом, але щось чув про мотив, спосіб та можливості злочину, алібі та принцип "кому вигідно?", і наявність інструкцій із цього самого виготовлення напалму чи навіть атомної бомби ще не означає нічого...

  Але схоже, що і в розслідуванні інших справ наша міліція використовує точно такий самий підхід. Я вже мовчу, що вона чіпляється не кого-попало, але ж справжні злочинці через нехлюйство міліції залишаються непокараними. І навіщо такі правоохоронці потрібні?

  UPD. З приводу "кому вигідно?" я не дивуюся, коли навть у міліції знають, що "kill'em with fire" щодо регіоналів вигідно як мінімум 95% громадян України. :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.15 | Анатоль

   Та й за вбивство можна. В нього ж є вдома сковорідка, якою можна вбити.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua