МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

важливий документ стосовно загибелі ТУ154 з польським урядом (л)

01/15/2011 | Хвізик
Зауваження польської сторони щодо російського розслідування
http://www.rian.ru/files/poland/Звамечания%20к%20отчету_рус.pdf

Відповіді

 • 2011.01.17 | Tatarchuk

  скоро рік, як прокурор Польщі визнав відео розстрілу справжнім (л)

  Генеральний прокурор Республіки Польща Андрій Шеремет визнав справжність аматорського відео про розстріл російським спецназом пасажирів авіалайнера Ту-154, які вижили 10 квітня 2010 в катастрофі під Смоленськом...

  Генеральний прокурор Республіки Польща Андрій Шеремет назвав попередні результати розслідування того, що трапилося, з польського боку незадовільними і зажадав негайної відставки міністра оборони Богдана Кліха. Про це повідомляє польсько-німецьке інформаційне агентство Polska Web News і телеканал CNN.

  «Після одного тижня незрозумілоъ тиші в поточному ході розслідування авіакатастрофи в Смоленську, у вівторок на громадськість вилився буквально цілий потік інформації після того, як увечері в понеділок польський генпрокурор Анджей Шеремет зажадав відставки міністра оборони Богдана Кліха», – повідомило агентство.

  Також були отримані перші офіційні заяви Генпрокуратури Республіки Польща про відомі аматорські фільми, зроблені на місці аварії, тобто про фільм із пострілами, і про фільм, на якому видно незвичайне збільшення туману в смоленському аеропорту безпосередньо перед катастрофою.

  Кримінально-технічна експертиза, згідно із заявою, виявила, що у фільмі можна розрізнити чоловічі й жіночі голоси, «можливо, росіян», які, проте, «вимовляють слова польською мовою».

  «Проте наданий в розпорядження слідчих матеріал через сильні фонові шуми не може бути оптимально оцінений, він потребує подальших досліджень», – заявив Анджей Шеремет.

  На відео з погодою видно, що на місці падіння туман екстремально згущувався «з хвилини на хвилину», говориться в заяві. Загальне нерозуміння викликає у зв'язку з цим той факт, що, незважаючи на фатальну погоду, аеропорт не був закритий.

  Польська військова прокуратура оголосила справжнім відео, зняте через кілька хвилин після аварії польського президентського літака близько російського міста Смоленська, повідомляє інформаційне агентство АРА по посиланням на телеканал CNN Turk.

  На відео зняті три рухомі фігури, пістолети, людина, яка вистрибує з літака, чути сміх і голос пілота, який кличе на допомогу.

  Не виключено, що серед загиблих від рук невстановлених осіб був і президент Республіки Польща Лех Качинський.

  Військова прокуратура Польщі заявила, що документи, пов'язані з польотом, зараз вивчаються, було взято 60 показань свідків, але не можна визначити точний час аварії.

  «Як раніше повідомлялося, автором відео є журналіст Андрій Мендерей. Його зарізали ножем через кілька днів після того, як відео було викладено в Інтернеті. Коли Андрій Мендерей перебував у лікарні, невідома особа відключила його від апарату штучного дихання, нагадує агентство», – сказано в повідомленні.

  На відеосервісі YouTube викладений любительський запис авіалайнера Ту-154 президента Республіки Польща Леха Качинського, що розбився, зроблений за кілька хвилин до прибуття пожежників. Не виключено, що автором відео є хто-небудь із співробітників російських правоохоронних органів або системи обслуговування військового аеродрому «Північний».

  Зі звукового супроводу зйомки можна розрізнити важке дихання того, хто знімає, його лихослів'я, а також кілька ударів, які нагадують постріли. Відео поки що не вилучено.

  Раніше YouTube з невстановлених причин стер 2-х серійний фільм англійською мовою «Польський президент Лех Качинський убитий ФСБ».

  Хтось з ніком ThePOISONws, якому 29 років, залив відео Polish president plane crash. 10 April 2010, Smolensk, Russia? на відеосервіс YouTube 14 квітня 2010.

  Американський конгресмен Рон Пол називає цю людину українським журналістом з нібито справжнім ім'ям «Андрій Мендерей».

  http://sprotiv.org/2010/05/05/generalna-prokuratura-polshhi-znaye-xto-rozstrilyav-pasazhiriv-litaka-kachinskogo-video/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.21 | ukr_girl

   Якщо прокурор Польщі повний дурень, то не треба ставати поруч!

   Tatarchuk пише:
   > Генеральний прокурор Республіки Польща Андрій Шеремет визнав справжність аматорського відео про розстріл російським спецназом пасажирів авіалайнера Ту-154, які вижили 10 квітня 2010 в катастрофі під Смоленськом...
   >

   Горизонтальна швидкiсть лiтака не меньш 250 km/h
   Вертикальна 3-5 м/с на глiсадi. Тож лiтак (як що нормально не стане на шасi) урiжется у землю с прискоренням не меньш 80g.
   Пан, шо пише такi дурницi, хоч вiдчував на себе, скажемо, 4-5g?
   70% здоровених амбалiв пiсля 7-8g - як у боксi у нокаутi.
   Тож при 20g на Ваше життя я не зроблю ставку у одну гривню!
   А тут при 80g а може й бiльше - то кишки повилазять крiзь пупок.
   А на диво читаемо далi -

   > ...чути сміх і голос пілота, який кличе на допомогу.
   >
   > Не виключено, що ...це.. був і президент Республіки Польща Лех Качинський.
   >
   Ов-ва! То може Качинський якись супермен, фантомас або джидай? То й лiтав би собi на НЛО!
   Тож щоб не писати дурниць, раджу хоч раз пану стати на ВПП
   десь за 20 метрiв вiд точцi контакту с землею та подивитись
   що вiдбуваеться, коли лiтак сiдае нормально.
   Свiже повiтря одразу видуе з мозку усi дурницi.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.21 | Tatarchuk

    не думаю що ви його розумніше

    > А тут при 80g а може й бiльше - то кишки повилазять крiзь пупок.
    > А на диво читаемо далi -
    > > ...чути сміх і голос пілота, який кличе на допомогу.
    По-перше, не треба аргументувати поза сферою обговорення. Якщо обговорюється достовірність плівок, то насамперед йдеться про плівку, а не про ваші думки про обставини аварії. Інакше вийде, буцім-то ніякі плівки не треба розглядати, якщо вони спростовують теорію події


    ukr_girl пише:
    > Вертикальна 3-5 м/с на глiсадi. Тож лiтак (як що нормально не стане на шасi) урiжется у землю с прискоренням не меньш 80g.
    Фігня. Він впав з висоти кількох метрів, перед тим один чи кілька разів зачепившись за щось, тіпа дерева. Це якраз з офіційної версії, ну тій самій що на впп дерева растуть
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.21 | jz99

     не на впп

     Tatarchuk пише:
     > По-перше, не треба аргументувати поза сферою обговорення. Якщо обговорюється достовірність плівок, то насамперед йдеться про плівку
     Ну, не плівка, а пам’ять мобільника, але це неважливо. Там занадто широкий простір для фантазувань.

     > Фігня. Він впав з висоти кількох метрів, перед тим один чи кілька разів зачепившись за щось, тіпа дерева. Це якраз з офіційної версії, ну тій самій що на впп дерева растуть
     Перед смугою, за кілька км від неї. На Гуглмапі є знімок місця катастрофи з рештками літака, він не долетів до смуги і відхилився убік.
    • 2011.01.21 | ukr_girl

     Тож як раз у тему! Бо плiвки такоi не може iснувати!

     Якщо це не пiдробка. Я теж можу взяти 3D Max, Canopus, двигун Qwake,
     та зробити HD фильм. Ось сценарiй. На обламках лiтака сидять Качинський,
     Янек та Ви, шановний. П'ете пиво "Оболонь" та граете у преферанс.Янек потирае пiд лiвим оком синяк вiд влученого яйця. Поодаль КДБшники танцюють
     гопака з марсiянами, та спiвають "Ше польська не сгинела"
     Ви скажете,що це пiдробка, бо вiд яйця синяка не стане.
     То теж я скажу стасовно плiвок.
     Бо я бачила уламки майже такого лiтака у Ефiопii. Добрячоi товщини метал
     рвало як газетный папер! То як людина може протидiяти цьому?
     Тому гинуть 99.99999%. Нi, iнколи трапляються щасливчики. Ось
     http://trindelka.net/forum/interesnosti-so-vsego-sveta/vizhivshie-v-aviakatastrofah-t2433.html
     У бiльшостi випадкiв, коли хтось врятувавсь, це коли щось трапляе вже на ВПП.Чи коли на море спокiйно планують -от дiвчина одна врятувалась.
     А так гепнутись о землю, як пiд Смоленськом - розчавить усiх як тарганiв!

     У лiтаку iнколи лiтаю, та думка така надходить."Ось, як буде падати, то тут сховаюсь, чи за це буду мiцно триматися". Але марно це все!
     Добре лиш коли от першого поштовху.....
   • 2011.01.21 | jz99

    шасі догори дриґом

    Отже, не виключено, що літак падав дахом униз.

    ukr_girl пише:
    > Горизонтальна швидкiсть лiтака не меньш 250 km/h
    > Вертикальна 3-5 м/с на глiсадi. Тож лiтак (як що нормально не стане на шасi) урiжется у землю с прискоренням не меньш 80g.
    Там, здається, все було ще гірше. Він був не на глісаді, а на відриві від землі, злітав. За чиїмось задумом, мав вліпитися у схил яра, але пілотам дивом вдалося вирівняти літака, перевести його в горизонтальний політ з набором висоти. Однак вони трішечки не встигли. Лівим крилом перебили товстелезну березу на висоті кількох метрів, після цього політ став некерованим, їх закрутило проти годинникової стрілки, перед шосе лівим крилом порвали дроти лінії електропередач, над шосе пролітали уже догори животом, а оскільки двигуни працювали на повну злітну потужність і оперення було в стані на підйом, то у перевернутому положенні це спрацювало навпаки, на прискорене зближення з землею.

    Такою видається картина за ”народною” реконструкцією на смоленському Інтернет-форумі, проведеною за численними слідами літака (зрізами гілок дерев) і в нещирості якої наче не було підстав сумніватися.

    (про задум вставка моя — хоч лусни, а відчуваю щось нечисте).
 • 2011.01.17 | Хома Брут

  витяг з документу

  стор. 63

  ... в 6:41:48 UTC полковник К., заместитель командира авиабазы, понял серьезность ситуации и вскричал: "Блядь, давайте пожарку туда! Куда, блядь?!"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.20 | Alamire

   Оце цікавіше

   10.15 Серега, блядь, я тебя убью, эти бойцы опять на полосе
 • 2011.01.17 | Tatarchuk

  адвокат Качіньських: президента, ймовірно, вбили, це був замах (л)

  Семья погибшего президента Польши Леха Качиньского заявила в понедельник, что Россия, возможно, хотела убить Качиньского, который погиб в катастрофе под Смоленском 10 апреля 2010 года вместе с 95 членами польского правительства.

  Юрист Маркин Дубенски, муж дочери Качинского Марты, утверждает, что падение самолета Ту-154 не было случайностью, и уж тем более причиной катастрофы не является ошибка пилотов.
  «Мы близки к сведениям, что это было преднамеренное убийство. Потенциальная победа Леха Качиньского в президентских выборах, месть за его поддержку Грузии в войне с Россией и его политика в отношении ЕС, вероятно, и послужили поводом для России запланировать его убийство», – цитирует слова Дубенски польское агентство Thenews.pl.
  По его словам, один из пилотов самолета Ту-154 Аркадиуш Протасюк не собирался «любой ценой» приземлиться на Северном аэродроме в Смоленске, как говорится в российском докладе МАК, а хотел перенаправить самолет в другое место. Дубенски заявляет, что его мнение основывается на сведениях Польской центральной лаборатории. Кроме этого, как сообщает агентство AFP, Дубенски в интервью польским СМИ заявил, что «версия покушения на польского президента является наиболее вероятной».
  «Сегодня гипотеза покушения на Качинского является наиболее вероятной, чем когда-либо», – заявил Дубенски.

  http://censor.net.ua/ru/news/view/151747/semya_kachinskogo_vozmojno_ego_ubila_rossiya
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.18 | Bogun

   Уродські москалі - душогуби! Хто б сумнівався, що це вбивство...

 • 2011.01.18 | Andrij

  Re: важливий документ стосовно загибелі ТУ154 з польським урядом (л)

  А ось і відeо:

  http://www.dailymotion.com/video/xcycl1_first-minutes-after-polish-presiden_news

  Чітко можна чути постріли. Hовина доволі вражаюча якщо цe справді були постріли на місці аварії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.19 | Bogun

   Чітко чути постріли і команди кацапською...

 • 2011.01.20 | Хвізик

  в продовження теми (л)

  http://aillarionov.livejournal.com/265560.html
 • 2011.01.20 | АБВГ

  Для тих, хто любить докладніше...

  http://www.waronline.org/forum/viewtopic.php?t=22965&postorder=asc
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.21 | Tatarchuk

   Василий Васильевич Ершов. Практика полетов на самолете Ту-154 (л)

   Василий Васильевич Ершов. Практика полетов на самолете Ту-154

   Красноярск
   2007 г.   От автора.


   В этой книге сконцентрирован опыт поколений авиаторов красноярской
   школы. Хотя в основу положено осмысление 10000 часов полетов автора на
   самолете Ту-154, основные принципы и положения, освещенные в данном труде,
   могут быть использованы летным составом, летающим на любом типе самолета.
   Автор надеется, что его труд поможет читателям приумножить и передать
   новым поколениям связующую нить летного профессионализма.

   http://lib.ru/MEMUARY/ERSHOW_W/praktika_tu-154.txt


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua