МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

єнакієвські нацюцюрники збираються вгробити космічну галузь(\)

01/15/2011 | kotygoroshko
Гриценко: Україна може зірвати участь у космічному проекті «Циклон-4»
Через відсутність фінансування Україна може зірвати участь у міжнародному проекті «Циклон-4».
Таку думку висловив голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, повідомили у його прес-службі.

«Ми заслухали голову Національного космічного агентства щодо того фінансування, яке передбачено. Найбільше нас стурбувало те, що у нинішнього уряду Азарова-Януковича немає розуміння, що таке космічна галузь», – сказав А.Гриценко. При цьому він пояснив, що «при грамотному підході кожна копійка, інвестована в космічну галузь, дає 7-10 копійок прибутку. І це нові технології, технологічні робочі місця, нарощування експортного потенціалу».

«В світі не так багато космічних держав, і Україна – одна з них», – наголосив А.Гриценко, додавши, що ми маємо позитивний досвід участі у міжнародних проектах. Наприклад, таких, як Sea Launch.

За його словами, другим масштабним космічним проектом є «Циклон-4», в якому Україна співпрацює з Бразилією.

«Україна бере активну участь у будівництві космодрому для спільного використання. Вже утворено спільне підприємство, наші люди вже працюють, в джунглях виділили місце, де вже будується космодром. Але уряд досі не виділив кошти для того, щоб Україна зробила внесок у статутний фонд цього підприємства», – зазначив А.Гриценко.

Він підкреслив, що за таких обставин ставиться під загрозу участь України в цьому потужному інфраструктурному проекті.

http://zik.com.ua/ua/news/2011/01/15/266921

Відповіді

  • 2011.01.16 | Volodimir_V

    Re: Таке враження, що вони хочуть прибрати Україну як конкурента(\)

    в космічній , військовій та інш, галузях - росії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".