МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вишииванюк розповів про цілий арсенал вилучений у тризубівців

01/16/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк подякував співробітникам правоохоронних органів за затримання на Прикарпатті озброєних осіб та розповів, що через них президент Віктор Янукович під час перебування у області вимушений був змінити маршрут.

Нагадаємо, на Прикапратті на початку січня було затримано 9 членів ВО "Тризуб", в яких вилучили цілий арсенал, зокрема автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю.

За словами Вишиванюка, на 9 січня був призначений відліт президента з Івано-Франківської області до Києва. У зв'язку з затриманнями тризубівців літак перегнали з Івано-Франківська до Львова і президент вилетів до Львова, а звідти - до Києва.

"Я хотів би подякувати правоохоронним органи, які чітко спрацювали над арештом озброєних людей, що знаходилися на території області під час перебування на території області охоронюваних осіб держави - президента Віктора Януковича і голови Верховної ради Володимира Литвина", - заявив Вишиванюк.

"Хто ці люди, на них написано не було. А якщо б було написано, що" Тризуб ", все одно вони були б заарештовані, оскільки були зі зброєю. Наскільки мені відомо," Тризуб "імунітету від арештів не має", - зазначив губернатор.

За словами Вишиванюка, першу групу тризубівців, яка виїхала з одного з будинків у Галицькому районі, правоохоронці затримали в Рогатині. В їх машині знайшли автомат, гранату, два магазини патронів і 124 запасних.

"Потім з того ж будинку виїхала ще одна група, у якої правоохоронці теж вилучили пістолет."Потім поїхали додому до водія - мешканцю Самбора і знайшли у нього ще наган", - додав губернатор.

За словами Вишиванюка, в селі Загвіздя, яке розташоване недалеко від Івано-Франківська, невідомі особи за два місяці до Нового року орендували будинок, який знаходиться під трасою зльоту-посадки літаків.

"Власник цього будинку їх в обличчя не бачив і не знав, що вони там робили, а гроші отримав по перерахунку. А коли зробили огляд будинку, там теж знайшли дві гвинтівки з оптичними прицілами", - розповів глава області.

Губернатор підкреслив, що затримані – не з Прикарпаття, а з інших областей України.

"Нормальні колядники зі зброєю колядувати на Прикарпаття не приїжджають", - наголосив Вишиванюк.

Нагадаємо, останнім часом в Україні почастішали арешти. Окрім взяття під варту представників кримінального світу, заарештовували також працівників уряду Тимошенко та націоналістів. Янукович днями звернувся до правоохоронців і суддів з вимогою не допускати зловживання правом на арешти.

http://tsn.ua

----
Майдан-Інформ: Це повідомлення викликає ще більше питань. Навіщо затриманих на гарячому зі зброєю потім везти на інший бік країни в Запоріжжя на слідчі дії?

Відповіді

 • 2011.01.16 | igorg

  А яйцеметів не знайшли? От блін! Знов упустили ...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.16 | Almodovar

   пресідент-гівняне серло і не мужик.І не баба.

   навіть не півень. Він як той щедринський піскар: "жил - дрожал і умірал - дрожал".
   Воно не усвідомлює, що вже став об*єктом для насмішок навіть у дитсадочку. Уявляєте, якщо йому повідомити, що озброєних людей значно більше: мисливці, наприклад? Так йому тепер і по краденому Межигір*ю страшно буде ходити: адже у охоронців теж є зброя. Чи забрали вже?
   А раптом хтось беззбройний пику натовче??? То давайте всім наручники надінемо, коли це серло із параші вилазить!
   А с.рать йому ще не страшно? Можуть же й глисти покусать!
 • 2011.01.17 | Alexx

  Re: Вишииванюк розповів про цілий арсенал вилучений у тризубівців

  Це вони з автомата мали літак підбити, що базуку не могли підкинути, от клоуни.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".