МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк і Гриценко вирішили створити одну партію?

01/17/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Лідери партій Фронт змін, Громадянська позиція, Європейська партія України та Українська республіканська партія Собор планують об'єднатися в одну партію, пише видання Коммерсантъ-Украина.

Виданню стало відомо про те, що лідери чотирьох опозиційних партій, що входять у блок Наша Україна - Народна самооборона, - Арсеній Яценюк (Фронт змін), Анатолій Гриценко (Громадянська позиція), Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП Собор) домовилися об'єднатися в одну політичну силу.

"Йдеться не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій єдиної потужної політичної сили", - повідомило посвячене в деталі переговорів джерело газети.

Коммерсантъ-Украина зазначає, що процес об'єднання зайшов досить далеко. "Незадовго до нового року була створена робоча група з представників чотирьох партій, яка посилено працює над створенням статуту нової об'єднаної опозиційної політичної сили", - заявив співрозмовник.

Лідер УРП Собор Анатолій Матвієнко підтвердив інформацію про підготовлюване об'єднання опозиційних партій, наголосивши при цьому, що питання про кількість партій, які можуть стати суб'єктами нового об'єднання, "на сьогоднішній день відкрито".

"Наміри об'єднатися в одну політичну силу є, і досить серйозні. Крім цих партій, є й інші суб'єкти переговорів, але, приміром, Наша Україна поки що не дозріла для об'єднавчих процесів", - розповів він.

При цьому Матвієнко уточнив, що до переговорів не запрошували партію Батьківщина, очолювану екс-прем'єром Юлією Тимошенко. "Батьківщина - це ліва політична партія, і нехай вона розвивається самостійно. Наша ж партія, сподіваюся, буде правоцентристською, національно-демократичною силою", - заявив Матвієнко.

Глава правління Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко вважає, що "йдеться не про об'єднання рівних політичних сил, а про фактичне приєднання дрібніших партій до Фронту змін. "Це об'єктивно, оскільки партія Яценюка має найбільший рейтинг", - уточнив він виданню.

Цю тезу побічно підтвердив і Матвієнко, який заявив, що бажає залишити словосполучення Фронт змін в назві нової політичної сили. "Назву ми поки не обговорювали, але я особисто вважаю, що до слів Фронт змін потрібно додати або республіканська партія, або демократична партія", - зауважив він.

Яценюк поки не коментує процес об'єднання. "Я підтверджую інформацію про те, що процес переговорів триває, але говорити про конкретних учасників майбутньої політичної сили і про якісь інші деталі на сьогоднішній день ще рано", - заявила прес-секретар глави Фронту змін Іванна Коберник.

ua.korrespondent.net

Відповіді

 • 2011.01.17 | аспирин

  Re: Яценюк і Гриценко вирішили створити одну партію?

  Ага. Десять крольчих решили вместе родить львёнка. :)
  Это их Хам уполномочил, чтобы создать еще одну партию, реально конкурирующую за избирателей Тимошенко ? Тягнибока ему мало оказалось?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.18 | GreyWraith

   Ви маєте якісь докази їхньої співпраці з ПРУ?

   Чи так, попередньо критикуєте зі страху, що ці люди можуть відгризти частиун виборців БЮТ?
 • 2011.01.17 | Sviatoslav D

  Виходить, Гриценко першим запропонував усім приєднуватись до Яценюка?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Виданню стало відомо про те, що лідери чотирьох опозиційних партій, що входять у блок Наша Україна - Народна самооборона, - Арсеній Яценюк (Фронт змін), Анатолій Гриценко (Громадянська позиція), Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП Собор) домовилися об'єднатися в одну політичну силу.

  А як же інші помаранчеві - НУ, ЗаУ, УНП, ЄЦ, чи підтримають, чи прєднаються?
 • 2011.01.17 | Koala

  Що, вже 5 хвилин до розстрілу? Раніше ж не об'єднуємося.

 • 2011.01.17 | Sakharov

  Ну, нарешті

 • 2011.01.17 | Evgen.I

  Re: Яценюк і Гриценко вирішили створити одну партію. То добре, але...

  Катеринчука не можна нікуди брати - він голосував за зміни до Конституції відносно перенесення виборів на 2012 р. Усіх, хто голосував, не можна нікуди брати. А таких у НУНС - 41. Вони знову усе закаламутять та розвалять.
 • 2011.01.17 | tmp

  Голосовал за Яценюка. И буду. Если

  не скурвится, конечно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.17 | Felicidada

   Яценюк справді освоїв термінологію

   посполиті елєкторатники це люблять.

   і крємляді знають про це. і інфільтрують, інфільтрують, інфільтрують.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.17 | Shooter

    Re: Яценюк справді освоїв термінологію

    Felicidada пише:
    > посполиті елєкторатники це люблять.
    >
    > і крємляді знають про це. і інфільтрують, інфільтрують, інфільтрують.

    Ви про ЮВКучму, надіюсь?
 • 2011.01.17 | camanch

  Re: Яценюк і Гриценко вирішили створити одну партію?

  Я хочу застерегти людей від підтримки таких політиків як Яценюк. Розкажу історію маленького районного центру і партії "Фронт змін"(шило на мило) в цьому районі. Ще за рік до презиентських виборів запропонували мені зайнятись створеням огранізації а в подальшому і партії в районі, чом би й ні?! подумав я і зголосився. Приїхали з Києва, співбесіда, резюме і все таке. Організацію зробили, вибори презид пройшли. (другий результат в області). От тільки одна проблема - я не барига і грошей у мене не багато. І от з обл.цетру говорять нам: тут є серйозні люди, будуть вам допомогати. Прийшли вони і в перший ж день сказали : тут тепер ми всім займаємось..... А хто прийшов то: Їхній брат - перший омер у списках Партії Регіонів і голова адміністрації району, ще один брат - перший номер РУХ і ці 2 брати -1 і 2 номер у Фронті змін. Я розвернувся і пішов з тої партії. Я принципово не буду мати справу з такими людьми. І Тернопіль і Київ знають про їхній підхід до справи і всіх це влаштовує. А мене не влаштовує коли мені заявляють що "перспективи в районі малюємо ми!!!" Звичайно Чи при Янику чи приЯцику ХАЗАИН у Заліщицькому районі буде один і той же. А район один з найгіршими показниками в Тернопільській обл. При чому Тернопільська обл. одна з найгірших у Україні по більшості економічних і соцільних показниках.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Лідери партій Фронт змін, Громадянська позиція, Європейська партія України та Українська республіканська партія Собор планують об'єднатися в одну партію, пише видання Коммерсантъ-Украина.
  >
  > Виданню стало відомо про те, що лідери чотирьох опозиційних партій, що входять у блок Наша Україна - Народна самооборона, - Арсеній Яценюк (Фронт змін), Анатолій Гриценко (Громадянська позиція), Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП Собор) домовилися об'єднатися в одну політичну силу.
  >
  > "Йдеться не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій єдиної потужної політичної сили", - повідомило посвячене в деталі переговорів джерело газети.
  >
  > Коммерсантъ-Украина зазначає, що процес об'єднання зайшов досить далеко. "Незадовго до нового року була створена робоча група з представників чотирьох партій, яка посилено працює над створенням статуту нової об'єднаної опозиційної політичної сили", - заявив співрозмовник.
  >
  > Лідер УРП Собор Анатолій Матвієнко підтвердив інформацію про підготовлюване об'єднання опозиційних партій, наголосивши при цьому, що питання про кількість партій, які можуть стати суб'єктами нового об'єднання, "на сьогоднішній день відкрито".
  >
  > "Наміри об'єднатися в одну політичну силу є, і досить серйозні. Крім цих партій, є й інші суб'єкти переговорів, але, приміром, Наша Україна поки що не дозріла для об'єднавчих процесів", - розповів він.
  >
  > При цьому Матвієнко уточнив, що до переговорів не запрошували партію Батьківщина, очолювану екс-прем'єром Юлією Тимошенко. "Батьківщина - це ліва політична партія, і нехай вона розвивається самостійно. Наша ж партія, сподіваюся, буде правоцентристською, національно-демократичною силою", - заявив Матвієнко.
  >
  > Глава правління Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко вважає, що "йдеться не про об'єднання рівних політичних сил, а про фактичне приєднання дрібніших партій до Фронту змін. "Це об'єктивно, оскільки партія Яценюка має найбільший рейтинг", - уточнив він виданню.
  >
  > Цю тезу побічно підтвердив і Матвієнко, який заявив, що бажає залишити словосполучення Фронт змін в назві нової політичної сили. "Назву ми поки не обговорювали, але я особисто вважаю, що до слів Фронт змін потрібно додати або республіканська партія, або демократична партія", - зауважив він.
  >
  > Яценюк поки не коментує процес об'єднання. "Я підтверджую інформацію про те, що процес переговорів триває, але говорити про конкретних учасників майбутньої політичної сили і про якісь інші деталі на сьогоднішній день ще рано", - заявила прес-секретар глави Фронту змін Іванна Коберник.
  >
  > ua.korrespondent.net
 • 2011.01.17 | Арій.

  Ну що ж - Гриценка ніхто насильно не тягнув....

 • 2011.01.20 | Vyacheslav

  Кириленко веде переговори з Яценюком

  "Є просування..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.20 | Felicidada

   Re:

   Хай живе справа Ющенка по остаточному знищенню правого крила укрополітики !
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.20 | Sean

    Жодного стосунку до "знищення правого крила укрополітики" це не має

    А навпаки - може бути.

    Felicidada пише:
    > Хай живе справа Ющенка по остаточному знищенню правого крила укрополітики !
  • 2011.01.20 | Sean

   я за, але поки що не надто вірю

   враховуючи поведінкові особливости обох достойників
 • 2011.01.20 | Арій.

  Десять кролиць, хоч і об"єднаються навряд чи зможуть народити левеняCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua