МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Театр абсурду в боротьбі з "Тризубом". Хірурга звинувачують у вбивстві бізнесмена-рейдера

01/17/2011 | dniprograd
17.01.2011

 

Як повідомляв ГРАД, 13 січня під час допиту «тризубівця» Ростислава Винара слідчим ГУ МВС України в Дніпропетровській області, з’ясовувалася його причетність до вбивства бізнесмена Вячеслава Брагінського. В розпорядженні ГРАДу з’явивилася копія протоколу затримання, де Винар зазначений підозрюваним у вбивстві Брагінського.

 

Коментар координатора ГРАДу Андрія Денисенка

щодо абсурдності звинувачення на адресу Ростислава Винара:

«Обвинувачення відомого у Дніпродзержинську хірурга Ростислава Винара, який врятував сотні життів, у вбивстві бізнесмена В’ячеслава Брагінського - це верх цинізму, воно повністю викриває замовний характер кримінального переслідування «Тризубу» та його лідерів. З таким же успіхом Винара можна обвинуватити у вбивстві Кеннеді. Слідство закидає іншим затриманим чи то підпалення штабу регіоналів у Галичі, чи то відрізання голови Сталіну. Винара намагалися звинуватити у злочинах, які він не міг вчинити хоча б тому, що в цей час разом із родичами був у Львові біля свого смертельно хворого батька. Зрозуміло, що слідчі мають наказ згори – пересаджати якомога більше керівників «Тризубу», навіть інкримінуючи абсурдні обвинувачення».

 

Додаток: копія протоколу затримання від 13.01.2011
Відповіді

  • 2011.01.17 | Koala

    Не знають вже, що повісити на людей.

  • 2011.01.18 | igorg

    Зря він підписував документ складений іноземною мовоюCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".