МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лівоцентрирсти теж заговорили про об`єднання

01/17/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Заява

Координаційної «Української демократичної Лівиці» до всіх прихильників демократичного соціалізму в Україні

Об’єднаймося заради майбутнього
наших дітей, порятунку нашої країни!

Дорогі товариші!

Україна – несправедлива держава. Дві третини її багатств сконцентровано в руках кількох десятків осіб, так званих олігархів. Їм фактично належить вся влада в країні. Разом із тим серед громадян України більше 32% вважають своїм світоглядом демократичний соціалізм. Проте інтереси цих людей не представлені ні в Уряді, ні в парламенті, мало їх і у місцевих Радах. Обманом, підкупом, примусом прихильників лівоцентристської ідеології змушують голосувати за себе великі олігархічні партії.

В світі лівоцентристи завжди виражають інтереси тих, хто працює – найманих працівників, інтелігенції, дрібного і середнього бізнесу, ветеранів, молоді. В Україні лівоцентристи роз’єднані, не діють скоординовано проти наступу на соціальні, економічні, політичні права та свободи людей.

Україні потрібні глибокі реформи. Але вони не мають захищати багатих та принижувати, грабувати бідних. Ми не повинні підтримувати необґрунтоване підвищення пенсійного віку, виселення з власних квартир за несвоєчасну сплату комунальних платежів незалежно від того, є в тебе робота чи ні, працездатний ти чи пенсіонер, скорочення безоплатного навчання молоді, заморожування розмірів пенсій і заробітних плат в бюджетній сфері, збільшення робочого дня тощо.

Ми зможемо цьому протистояти тільки за умови, що будемо діяти скоординовано, коли будемо добре організовані.

Саме тому ми закликаємо в ці новорічні дні всіх прихильників ідеї соціальної справедливості, європейського соціалізму, всі лівоцентристські партії, їхніх членів, всіх громадян України до єднання, до формування єдиної серйозної політичної сили – Української демократичної лівиці. Цю роботу потрібно зробити в кожному селі, місті, районі, області. Ми відкриті до діалогу і співпраці з усіма соціалістичними та соціал-демократичними партіями та громадськими організаціями, що сповідують лівоцентризм. Ми хочемо правди і справедливості. Україна не може летіти лише з одним правим крилом, потрібна політична рівновага. Тільки об’єднана «Лівиця» здатна захистити свій народ від нахабних сучасних нуворишів.

Єднаймося заради майбутнього наших дітей, порятунку України!

Від партії «Народна влада» Йосип Вінський
від Соціал-демократичної партії Юрій Буздуган
від Соціал-демократичної партії України (об‘єднаної) Юрій Загородній
від партії «Справедливість» Станіслав Ніколаєнко

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".