МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин вже бачить зміни Конституції "в закритому режимі"

01/17/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що на підтримку внесення змін до Конституції України на наступній сесії парламенту вже є майже 310 -320 голосів. Про це він сказав у понеділок, відповідаючи на запитання журналістів, під час візиту до Турецької Республіки. Така підтримка можлива «за умови, що прийняття рішення не буде підставою для інспірування і ініціювання політичних збурень у Верховній Раді України», - сказав В.Литвин.

Керівник парламенту вважає, що «у закритому режимі голосування може набратися і 400 голосів на підтримку конституційних змін».

Водночас, на його думку, народні депутати «демонструють корпоративну солідарність та виконують настанови щодо блокування засідань Верховної Ради». «Є нестримне бажання провести вибори найближчим часом, аби ряд політиків отримали можливість зайти, із зрозумілих причин, у парламент», - сказав В.Литвин.

Голова Верховної Ради України наголосив, що не потрібно чинити дії, які призводять до руйнування парламенту України. Він висловив переконання, що Верховна Рада України спроможна вирішити будь-які проблеми, що стосуються загальних питань або персоналій, прийняти зважені рішення з будь-яких питань.

portal.rada.gov.ua

Відповіді

  • 2011.01.17 | ЧИТАЧ з МОСХОВЩИНИ

    Re: Литвин вже бачить зміни Конституції "в закритому режимі"

    Які ж виродки у владі! Невже над ними не буде суду?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua