МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наступна зупинка: менти заборонять критику своїх публічних заяв (л)

01/17/2011 | Tatarchuk
Департамент зв’язків з громадскістю Міністерства внутрішніх справ (МВС) в суботу, 15 січня, розповсюдив заяву, в якій зокрема говориться: «МВС вирішує питання щодо притягнення осіб, які свідомо фальсифікують відомчі документи МВС, до відповідальності».

Причиною таких дій стали заяви в інтернет-виданнях, «які викривлено трактують дії міліції щодо забезпечення громадського порядку під час масових заходів».

„При цьому оприлюднюється неправдива інформація, відбувається перекручування фактів, а до тексту відомчих документів, який цитується, додаються власні судження. Дії міліції по організації охорони громадського порядку в залежності від запланованих масових заходів намагаються подати як щось неординарне, чим створюється штучний ажіотаж навколо запланованих правоохоронцями дій“, — стверджують у МВС.

„Важливо у правовому полі довести викривлення фактів з боку окремих громадян, які називають себе правозахисниками та вводять в оману громадян, навмисно фальсифікуючи документи МВС щодо заходів міліції з дотримання правопорядку. Такі дії МВС вважає неприпустимими“, — йдеться в повідомленні.

Окрім безпосереднього притягнення правозахисників до відповідальності, в міліції також хочуть подати на них до суду. „Наразі МВС вирішує питання щодо захисту в судовому порядку ділової репутації правоохоронного відомства“, — йдеться в повідомленні.

Скоріше за все, в міліції мали на увазі публікацію в „Українській правді“ від 14 січня в якій була оприлюднена вказівка МВС, щодо посилення контролю у зв’язку з громадянськими акціями, які плануються на 17 та 22 січня. Першим пунктом вказівки було: „Узяти на контроль отримання інформації щодо виїзду організованих груп та окремих громадян до столиці держави“. Другий пункт: „Ужити заходів щодо недопущення виїздів технічно несправного автотранспорту, призначеного для перевезення учасників заходів“.

Голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров заявив, що таким чином керівництво МВС „фактично“ запланувало порушення прав людини – «недопущення автобусів на мітинги 17 та 22 січня, збір інформації про тих, хто виїжджає».

http://www.dt.ua/online/articles/73314

Відповіді

 • 2011.01.17 | Адвокат ...

  Гасло Хамєнлянду,-- "Пацанам можно ффьсьо!" А мусарвє,-- в падлу.

 • 2011.01.17 | 123

  Цікаве питання для рахункової палати

  Чи є цільовим використання бюджетних коштів, виділених на фінансування МВС, на судові справи типу цієї -

  > „Наразі МВС вирішує питання щодо захисту в судовому порядку ділової репутації правоохоронного відомства“, — йдеться в повідомленні.

  Яка взагалі платникам податків користь від тієї складової "ділової репутації правоохоронного відомства“, яку планується захищати? Якщо ніякої - то чому на це витрачаються кошти?

  Чи можна цю користь зіставити з користю від тієї складової "ділової репутації правоохоронного відомства“, яка страждає від ледь не щоденних повідомлень про катування в органах МВС, хабарі міліціонерам, укоріненого у суспільній уяві образа ДАЇшника-хабарника тощо? Чому МВС не судиться з тими своїми співробітниками, які псують саме цю складову т.зв. "ділової репутації правоохоронного відомства“ - бо ця складова менш значуща, чи як?

  Ці питання мають сенс в конкретній площині дісципліни витрачання державних фінансів, не лише загально-правової чи етичної...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.17 | Andrij

   Re: Цікаве питання для рахункової палати

  • 2011.01.17 | Andrij

   А щe кращe - подати в суд на них за залякування та розбазарювання коштів

   Та підкрипити цe кількатижнeвою дeмнстрацією навколо їхнього злочинного кодла
 • 2011.01.17 | damoradan

  "Заборонити Піддубному П.С..."

  Заборонити Піддубному П.С. та будь-яким іншим фізичним і юридичним особам незалежно від форми власності розміщувати на біг-бордах, інших зовнішніх рекламних носіях , радіо та телебаченні, мережі Інтернет, в електронних засобах масової інформації будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Глави Уряду України – Голови політичної парії ”ВО Батьківщина” зокрема, рекламні ролики, що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності Глави Уряду України – Голови політичної парії
  ”ВО Батьківщина”, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.18 | Майдан

   Мда - риги мавпують більш обдарованих попередників

   І роблять це ще більш безцеремонно і вульгарно.
  • 2011.01.18 | GreyWraith

   Ага, я теж згадав...

   Але ладно.

   Дивіться, як вони бояться оприлюднення... Бояться, що ми будемо брати приклад із Тунісу, де за тиждень тамтешню Партію регіонів Тунісу поділили на нуль, тамтешній Аль Янукович драпанув з країни, а зажерливу рідню того Аль Януковича навіть не судять а ріжуть?
  • 2011.01.18 | Andrij

   Цікаво, чи попрохає Тимошeнко пробачeння за цeй нeпотріб?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua