МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Є одна поки що неочевидна небезпека

01/18/2011 | GreyWraith
Зараз популярним є теза, що суди підпорядковані Януковичу, що їх розбестив та занапастив, з підтекстом, що, мовляв, самі по собі вони білі та пухнасті та осередки справжнього правосуддя.

Панове, це - лише ще одна лінія оборони номенклатури, завчасно підготовлювані позиції, на які вони відступлять після того, як здадуть того ж Януковича. Я не бачу ніякого примусу з боку того ж Януковича, тут має місце просто симбіоз двох гілок номенклатури, що як права та ліва рука разом роблять одну і ту ж справу.

Свого часу, як суди вибрикувалися проти Ющенка (згадаймо хоча б справу Піскуна ще тоді, коли Ющенко мав кучмині повноваження), була точка зору, що це - прояв незалежності суду. Думаю, зараз очевидно, що це була не більше, ніж ілюзія, бо тоді суди точно так само служили інтересам номенклатури...

Точно те саме стосується і нашої ніби-то незалежної преси.

Відповіді

 • 2011.01.18 | Убітий Єнот

  Re: Є одна поки що неочевидна небезпека

  Все воно перероджене та приватизоване, обмін на захист інтересів своїх хазяїв їм дозволено обдирати український народ.
  Оце і є нинішні суди разом з правоохоронцями, та іншою прислугою.
 • 2011.01.19 | Tatarchuk

  отето штирь

  GreyWraith пише:
  > Я не бачу ніякого примусу з боку того ж Януковича
  Легенди Криму кажуть що наша чуйка плановая сама шо ні єсть плановая. Але бачу що ваша шире ніж мої чотири. Хочу таку ж, хоч ненадолго. Хоч коробочку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.19 | GreyWraith

   Я попереджую про цілком серйозні речі. До чого тут Ваше дуркування?

   Я вже думав, що уроки часів Ющенка, коли багато хто ввжав, що все зло - від Кучми, і як тільки приберемо цього поганого персонажа, то все стане ОК, ми таки засвоїли. Я бачу, що помилявся. Шкода.

   Ви справді вважаєте, що все зло зосереджене лише в Януковичі, і як тільки ми його приберемо, то все зразу налагодиться? І що ті ж суди є такими добрими, що кращих і не треба? :) Чи прекрасно знаєте ціну українській юстиції, але збираєтеся її не змінювати, а передати в такому ж стані, як вона є, в руки Тимошенко? А я зі своми закликами звернути увагу на суди і докорінно їх реформувати ламаю Ваші плани точно так само, як і ламаю плани якихось навіжених синяків?

   Тоді чому Ви незадоволені, коли Вам в очі кажуть правду, що між Януковичем та Тимошенко практично нема різниці? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.19 | Tatarchuk

    до Вашого дуркування, виключно

    > Вам в очі кажуть правду
    Це ж треба так двоємисліти - з факту що за Ющенка суди бодалися з президентом, а за Януковича виконують всі натяки президента, ви зуміли зробити парадоксального висновку ... що Янукович на суди не впливає.

    > Ви справді вважаєте, що все зло зосереджене лише в Януковичі,
    Ні, я справді вважаю що ви мішаєте очевидну правду з очевидною брехнею. Від того ваші тези втрачають будь-який глузд.

    > ламаю Ваші плани точно так само
    Мої плани? Всеж-таки, хто з нас двох тут дуркує: виглядає що ви. Я розумію що загострення телепатії штука важка, але - або викладайте мого_плану щодо судів, або смакуйте капелюха.

    > Тоді чому Ви незадоволені, коли Вам в очі кажуть правду, що між Януковичем та Тимошенко практично нема різниці? :)
    Цікаво, що в топіку про це нічого не було. Краще треба маскуватися, а то почали про суди, а закінчили "правдою" в якій щонайменше 50% відвертої брехні (як не викласте мої_плани про суди - то й всі 99%).
   • 2011.01.19 | rais

    Re: Я попереджую про цілком серйозні речі. До чого тут Ваше дуркування?

    Коли це вже перестане бути новиною:

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?site=maidan&bn=maidan_free&key=1293483759&trs=-1

    або ось це

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?site=maidan&bn=maidan_free&key=1281700485&trs=-1

    ????
 • 2011.01.19 | Мірко

  Очевидна

  Як знаєте, знов пишу що треба повалити держапарат - цілий і то навщент.
  Апарат будований Сталіном буде підтримувати ідею котра його створила. Не дивуйтесь. Дав підказку про спробу Ющенком розігнати ДАІ. Бач, ДАІ є а Ющенка нема. Система слухає лише тих наказів на які вона на заздалегідь програмована слухати. (ну й лише тим язиком...)
 • 2011.01.19 | Kohoutek

  То Тимошенко і Данилишин - не номенклатура?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.19 | 2

   Это разговор о словах.

   А Андрюша Ющенко и Витя Янукович-младший - номенклатура? А волшебный кролик? А пресловутый персонаж с первой записью в трудовой книжке "заместитель министра"?


   Ответ зависит от того, какое определение слову "номенклатура" будет задним числом дано. Одно время здесь любили провозглашать ритуальные проклятия "касамольцям". Подразумевалась Тимошенко, но не Ющенко и даже не Матвиенко с Тигипкой. Была в этом хоть какая-то логика? Была, причем безукоризненная. Ораторы для себя так определяли слово "касамолець", на что имели полное право. Общепринятого значения оно ведь не имеет. Так и с "номенклатурой". Определенное значение этот термин имел во времена СССР-КПСС. Сейчас номенклатурой будет то, что ею назовут.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".