МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альтернативна акція - навіщо це? (/)

01/19/2011 | Vyacheslav
http://www.chesni-podatky.org/archives/7330

Яценюк готує альтернативний мітинг з нагоди Дня Соборності

У суботу, 22 січня, на Контрактовій площі в Києві відбудеться святкова акція з нагоди Дня Соборності, повідомляє Фронт змін.

Акція триватиме під девізом “Ми – єдиний народ”.

У ній візьмуть участь керівники та активісти партій Фронт змін, За Україну!, УРП Собор і представники парламентської фракції Наша Україна – Народна Самооборона.

Партія Фронт змін подала заявку на проведення акції в Київську міську державну адміністрацію

Відповіді

 • 2011.01.19 | Almodovar

  Re: Альтернативна акція - навіщо це? (/)

  Як для чого? Як свідчення непорушної єдності українських націАНАЛьно-пЕДРіотичних сил!
  Ох, Сєня. Сєня, говоріла тєбє мама - нє іграй с плохімі мальчикамі, луччє учісь на скріпачкє пілікать! Гляді, і по пісє... ой, по ліцу надают!
 • 2011.01.19 | Felicidada

  Інфільтрат, сер! (-)

 • 2011.01.19 | Sviatoslav D

  Яка нація - така й соборність.

  Схоже, БЮТ хоче зірвати об'єднання національної опозиції та створити якусь своб альтернативну опозицію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.19 | Sean

   Так тойво...

   Sviatoslav D пише:
   > Схоже, БЮТ хоче зірвати об'єднання національної опозиції та створити якусь своб альтернативну опозицію.

   Я не люблю БЮТ, але, якщо я не помиляюся, спочатку Тимошенко закликала "всіх" на Софійську на 14:00, а вже потім ці хлопці (котрі мені подобаються в принципі трохи більше за Тимошенко, але тим не менш) оголосили своє на Контрактовій, нє?

   Тим більш, що об 11-й на мості Патона - щорічна позапартійна акція до Дня Соборности і вони не могли про це не знати.
 • 2011.01.19 | Sean

  Оригінальне і офіційне повідомлення тут (л)

  http://frontzmin.org/ua/media/announce/none/1860-front-zmin-za-ukrayinu-urp-sobor-ta-deputati-vid-nu-ns-provedut-aktsiju-do-dnja-sobornosti-na-kontraktovij-ploschi.html
 • 2011.01.19 | Sean

  Фронтовики будуть на Софійській частково, і без Кролика (л)

  19 січня 2011 року
  Представники «Фронту Змін» прийдуть у День Соборності на Софійську площу
  Представники політичної партії «Фронт Змін» візьмуть участь у мітингу до Дня Соборності, який відбудеться на Софійській площі в Києві. Про це лідер партії Арсеній Яценюк повідомив у листі до координатора Народного комітету захисту України Дмитра Павличка.
  Арсеній Яценюк подякував за запрошення взяти участь у мітингу на Софійській площі. «Цілком погоджуюся з Вами щодо епохальної символічності Злуки для української державності й нашого національного самовизначення. З огляду на величезне значення Свята Соборності України «Фронтом Змін» заздалегідь підготовлено акцію «Ми – єдиний народ», яка відбудеться 22 січня. Це, на жаль, унеможливлює мою особисту участь у мітингу на Софії», - йдеться у листі.
  Водночас, зазначає Арсеній Яценюк, «враховуючи роль Акту Злуки в українській історії й потребу продемонструвати суспільству єдність сил, які протистоять антиукраїнській, роз’єднувальній політиці чинної влади», «Фронт Змін» делегує для участі в мітингу своїх представників, зокрема члена бюро партії Лілію Гриневич.
  Нагадаємо, в суботу, 22 січня, об 11.00 на Контрактовій площі, 2А відбудеться святкова акція з нагоди Дня Соборності «Ми – єдиний народ». У ній візьмуть участь керівники та активісти партій «Фронт Змін», «За Україну!», УРП «Собор» та представники парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона». Партія «Фронт Змін» подала заявку на проведення акції до Київської міської державної адміністрації.
  Новина на сайті «Фронту Змін».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".