МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Версії слідства про вибух в Макіївці (кулуарна інформація)

01/20/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Надійшла надійна інформація з кулуарних джерел про те, що вже відомі версії стосовно організаторів вибухів. Це, по-перше, письменниця Марія Матіос, яка переховується від міліції і яку оголосили в розшук. Вона напередодні проводила прес-конференцію і відволікла увагу всієї української міліції. Тим часом, підступна білявка Олена Білозерська пробралася до Макіївки, де встановила бомби, виготовлені за рецептами зі свого комп’ютера. Саме про них згадував Могильов у Верховній Раді.

Підозра так само падає на тризубівців, які сидять у слідчому ізоляторі. Знаючи їхню підлу спритність слідчі підозрюють, що вони увечері непомітно втекли з ізолятора, вночі зробили свою чорну справу у Макіївці і вранці непомітно повернулися назад. Таким чином забезпечили собі алібі.

Дано вказівку ретельно шукати відбитки пальців, бо не можна виключати, що Бандера і Шухевич насправді досі живі і намагаються перешкодити народній владі і народному президенту поліпшувати життя людей вже сьогодні. Тому сіп вставити відбитки злочинців із відбитками від Героїй України від Ющенка.

Але останнє слово за Януковичем. Він. Прозорливий, бачить на відстані хто то накоїв. Тому не можна виключати, що посадять Тимошенко з Луценком.

Так що вибухи скоро припиняться. Правда, Макіївці панікують і не дуже в це вірять. Але чомусь не висловлюють свою зневіру вголос. І чого вони бояться?

korrespondent.net

Відповіді

  • 2011.01.21 | Марійка

    Re: Версії слідства про вибух в Макіївці (кулуарна інформація)

    Погоджуюсь. Тільки заарештовані під керівництвом Луценка могли це вчинити. А хто ще? Не самі ж прибічники нової влади?! А Юля, мабуть, керувала усім з бункеру, який їй приготували для втечі за кордон.
    А серйозно, наші "покращувачі життя вже сьогодні" задля введення закону про запобігання терроризму, ладні підняти у повітря усіх нас, бо вони вороги усього живого, прогресивного. А ми все це бачимо і нічого не робимо. Чи боїмося?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".