МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

за грудень 2010 звільнилося 8 тис ментів

01/20/2011 | Абу
8 тис за місяць старших офіцерів з вислугою 20 років

зараз їм оголосили що скоротять на 100 тис (з 320 тис). кого будуть скорочувати в першу чергу? звичайно - оперов

Відповіді

 • 2011.01.20 | Володимир

  Re: за грудень 2010 звільнилося 8 тис ментів

  Цю тенденцію тре, скоріше, оцінювати негативно, бо на їхнє місце візьмуть чужинців. Не знаю, настільки це показово, але серед харківських міліціянтів дедалі частіше помічаю ліц кавказской національності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.23 | Koala

   Кавказької національності не існує, як і "ліц" українською.

   Втім, не був би проти замінити наших кілоціонерів на грузинських поліцейських.
 • 2011.01.20 | GreyWraith

  Я в сусідній гілці пропонував створити поліцію з нуля

  Але виникає складне питання браку досвіду (на якому, звісно, будуть спекулювати опоненти цього підходу).

  А от він і є, цей самий резерв досвіду. Я думаю, що серед тих 8 тисяч є достатньо толкових і чесних людей, які зможуть стати нам дуже в пригоді...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.22 | 123

   ага, старші офіцери міліції - люди здебільшого чесні та толкові

   GreyWraith пише:
   > Але виникає складне питання браку досвіду (на якому, звісно, будуть спекулювати опоненти цього підходу).
   >
   > А от він і є, цей самий резерв досвіду. Я думаю, що серед тих 8 тисяч є достатньо толкових і чесних людей, які зможуть стати нам дуже в пригоді...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.23 | GreyWraith

    Я розумію та підтримую Ваш сарказм

    Проте я аж ніяк не пропоную залучати всіх. Більше того, навіть добре, що ПРУ зробить велику частину брудної роботи із вичистки. :) Але моя віра у людство (навіть у такий його специфічний сегмент, як міліцію) підказує мені, що з цих 8 тисяч є хоча б пара десятків справді чесних та компетентних людей. А для передачі суто фахового досвіду створеній з нуля поліції більше й не треба. :)
 • 2011.01.20 | 2

  Это не из-за сокращения

  сократиться, наоборот, выгоднее, чем самому уйти.
  Ухудшатся условия выхода на пенсию, и все спешат успеть. В армии процентов 70 старших офицеров имеют (имели) достаточную для увольнения болячку (тяготы и лишения военной службы, да-с), и многие ее в конце прошлого года предъявили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.22 | Абу

   це ясно. 8 тис пішло щоб отримати пенсію і вихідне

   я про те, що відбувається вимивання людей хоч з якимось з досвідом. як сказав один знайомий ментовський полковник - прибиральницю залишать. бухгалтера теж, діловода не чіпатимуть, відділ кадрів - і поготів. так кого вони скоротять?

   а як це оцінювати - інша справа
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.22 | 123

    як оцінювати? чим менше корупціонерів - тим менше корупційний податок на громадян

   • 2011.01.23 | Tatarchuk

    та нікуди вони не підуть, ну більшість з них

    Оформлять пенсію (спішка - тому що їм повідоміли про умови майбутньої пенсійної реформи), більшість повернеться на роботу.
 • 2011.01.21 | Alamire

  Це так само як СБУ вичістили?

  Від національно-свідомих кадрів? (такі там були, я майже впевненний) А серед ментів, очевидно, залишать тільки тих, кому не соромно буде бити невинних людей
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.21 | ziggy_freud

   професіоналізм і "відсутність сорому" - речі протилежні

   для кожного профі є речі, які робити "взападло". Саме з позиції фахового кодексу честі. Наприклад, для психолога взападло руйнувати психіку людини, роблячи цю людину потенційним пацієнтом Дурки. Для композитора взападло робити аранжації для Філі Пуґачьова. І далі за списком.

   якби ментом був я, мені теж було б взападло виконувати циркуляри Могільова. Як музиканту - публічно стрибати на підтанцьовках в Могілевської.

   один з побічних наслідків. Звільнення з МВС 8000 профі зробить легшим життя кримінальних злочинців. ТОМУ ЩО

   безперечно лояльний до влади і професійний

   це дуже різні речі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.21 | Майдан

    Виглядає що цей процес заохочується зверху

    Наскільки знаю від знайомих міліцейских офіцерів зараз аж 14 начальників обласних УБОЗ колись перебували під слідством, близько 10 мають судимості, декілька перебували в міжнародному розшуку.
    Очевидно що не кожен міліціонер може спрацюватися з такою публікою. Багато стають перед вибором - або совість геть на смітник, або йти з міліції.

    Нове начальство тому абсолютно не противиться , навпаки заохочує - наприклад вже оголосили що в Дніпропетровську звільняється 3000 співробітників міліції.

    Режиму і тим хто бовваніє за ним із-за кордону , потрібна повністю позбавлена звязків із народом і суспільством карально-залякувальна організація , і корінна чистка і заміна кадрів є необхідним етапом у створенні цього.
    Не випадково що показові демонстрування " жахів тероризму та демократії" влада змушена проводити у своєму найлояльнішому оплоті - в Макіївці. Бо в інших місцях ще не проведена необхідна заміна кадрів...

    Українці - вивчайте історію Латинської Америки, аби вона не стала нашим майбутнім ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.22 | stryjko_bojko

     Українці - вивчайте історію Латинської Америки, аби вона не стала нашим майбутнім ...

    • 2011.01.22 | Alamire

     Латинська Америка - річ тонка

     У мене, наприклад, до сих пір нема чіткої оцінки латиноамериканських комуноїдів, що кубінського, що венесуельского розливу. Начебто й лажа, але ж у порівнянні з совком та Південною Кореєю якось більш по-людськи виглядають.

     Щодо спущених зверху - я знаю достеменно, що заселення Києву донецькими було одним із стратегічних завдань регіоналів, цім займалися спеціальні люди та спеціальні контори буквально одразу по революції. Наскільки вони в цьому прєуспєлі, можна оцінити візуально.

     Ще: цікаво, що, наприклад, іранській владі для придушення нещодавніх протестів знадобилися ліванці, своїм вони таку делікатну справу вирішили не довіряти. І це в країні, яка ще донедавна православно-самодержавними воздихатєлями малювалась як ідеал теократичної держави, в якій народ і партія разом ідуть нагавно...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.23 | ziggy_freud

      і тонка, і дуже різна

      цілком припускаю, хо для жителя Перу або Колумбії ми теж є частиною "Європи" або "Росії". Залежно від того, на що цей персонаж вчився. І чи вчився взагалі.

      правлячі режими там теж різні. Праві диктатури, ліві популізми, навіть демократії у "західному" сенсі. Бразілія зараз піднімається з колін (с) значно успішніше за Росію. А Чілі вже піднялась. Щоб чітко їх оцінити, бажано трохи подивитись самому...

      Alamire пише:
      > Щодо спущених зверху - я знаю достеменно, що заселення Києву донецькими було одним із стратегічних завдань регіоналів, цім займалися спеціальні люди та спеціальні контори буквально одразу по революції. Наскільки вони в цьому прєуспєлі, можна оцінити візуально.

      так. В 2007-2008 населення дуже значно помінялось. На гірше. Саме тоді з*явився певний негатив з приводу мігрантів, оцей імпортний фрейм щодо "понаєхавших". І зовсім не "чорниє" в тому винні.

      Киян давно так не пресували, як донецькі в тандемі з черновецькими. Коли африканець чи араб торгує на базарі, з нього жодної шкоди. На відміну від кровосісів. Кровосісь заробляє на життя тим, що псує життя іншим. Рекет, колекторські фірми, перевірки підприємств.

      > Ще: цікаво, що, наприклад, іранській владі для придушення нещодавніх протестів знадобилися ліванці, своїм вони таку делікатну справу вирішили не довіряти. І це в країні, яка ще донедавна православно-самодержавними воздихатєлями малювалась як ідеал теократичної держави, в якій народ і партія разом ідуть нагавно...

      фундаменталісти - це теж були переважно організовано завезені з глухої провінції пацани. Яким вдома нічого не світило, крім як пасти одного верблюда на двох. Рука Кремля у випадку ліворуції була досить очевидною. Тільки кремліни хотіли привести до влади комуністів, а ісламських революцьонерів використати і викинути. Вийшло навпаки. Хомейні обдурив Малого Сатану.
   • 2011.01.22 | 123

    профі....

    ziggy_freud пише:
    > один з побічних наслідків. Звільнення з МВС 8000 профі зробить легшим життя кримінальних злочинців. ТОМУ ЩО

    поки воно не звільниться - то воно хабарник, корупціонер, кат. як звільниться - то стає профі :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.23 | ziggy_freud

     а може що й так

     поки Х працює в ментівні, він захищений законом значно більше, ніж коли працює в приватній охоронній фірмі. В другому випадку менше можливостей бути катом. А бути хабарником - хіба що заплатить конкуруюча фірма за невиконання обов*язків.

     для чого в т.з. податкову міліцію підчас її заснування набрали переважно молодь з Луганської і Донецької обл? Назвати це утворення рекетом язик не повернувся? Ні. Бо так легше "працювати" з підприємцями.
 • 2011.01.23 | Tatarchuk

  а ось і приклад, які то "пенсіонери". Соціальна Європа нервово курить

  Главный советник главы МВД Константин Стогний написал рапорт об увольнении из милиции. «До назначения министром внутренних дел Анатолия Могилева Константин Стогний был на пенсии, — сообщил «Сегодня» источник в МВД. — А в милицию согласился вернуться по личной просьбе Могилева, только на один год. Чтобы сформировать положительный имидж МВД и сделать это ведомство открытым для СМИ. Теперь срок договоренности истек и Константин Стогний возвращается в журналистику».

  Говорят, что ранее Стогний уже несколько раз обращался к министру с просьбой подписать его рапорт об увольнении. Но тот вроде бы отказывался визировать документ. «В пятницу прошла информация, что бумаги готовы и Константин останется только внештатным советником министра», — продолжает наш собеседник. «Да, я подал рапорт, но не знаю, подписал его министр или нет», — сказал нам Стогний. Ранее он сообщал нам, что из-за работы в милиции не успевает заниматься творчеством и снять фильм о Чили, которым давно собирался заняться. Напомним, что Стогний является автором и ведущим телепроекта «Чрезвычайные новости» на канале ICTV и владельцем продюсерской студии.

  http://www.segodnya.ua/news/14215526.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua