МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Турчинов демонструє пацаватість у твіттері(\)

01/21/2011 | kotygoroshko
Турчинов-твітерянин - фейк і накрутчик

Jan. 20th, 2011 at 12:26 PM

Коли Олександр Турчинов завів свій екаунт на Твіттері, то не користувався особливим попитом. Тривалий час в нього було 300-400 фолловерів, а сам додав до друзів біля 150-200 осіб.

Час від часу пописував. Я, навіть, наївно думав, що він сам веде свій екаунт.

Нещодавно дивлюсь, мене зафоловив Турчинов - в нього 3000 фолловерів, а він слідував десь за 2,5 тис. користувачами.
Зараз дивлюся, він читає 96 користувачів, а в нього 3696. Тобто використовувалась нахабна практика масс-фолловингу, а потім масс-розфоловингу.

Я ще розумію масс-фоловінг (за умови, що особа залишає в себе у друзях), але коли потім нахабно всіх відшивають з друзів - це вже скотське ставлення.

Поведінка політиків в інтернеті - це відображення їхнього справжнього обличчя. Тобто люди для нього - це лише інструмент, гарматне м'ясо.
Якщо для нього користувачі Твіттера - це лише спосіб підняти власну політичну вагу, повимахуватися перед всіма, то чи варто підтримувати такого опозиційного політика?

Тепер Турчинов - "найкрутіший" в Україні політик у Твіттері (за кількістю фолловерів він тепер першій):
2-й Тігіпко - 3506 фолловерів
3-я Леся Оробець - 3418 фолловерів

Але ж його недалекі помічники взагалі не розуміють, що насправді є цінним в соціальних медіа. Наприклад, Твіт Лесі Оробець про дип. паспорти зібрав купу згадувань в ЗМІ (і не лише українських): "Українська правда", Утро.уа, Лентра.ру, Ліга, Дело, Дзеркало тижня, Rzeczpospolita, Корреспондент тощо. Вчиться працювати, бовдури!

http://tttoop.info/page/jesfor.htm

Відповіді

  • 2011.01.21 | Sean

    Цілком згоден і з фактами і з оцінкамиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".