МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Варто прочитати. Спогади офіцера із ядерного полігона під Керчю

01/24/2011 | igorg
Є доволі цікаві моменти. Наприклад, що під час обшуку при арешті Русланової у неї знайшли 250 брильянтів й десятки картин відомих майстрів. Разом з чоловіком-генералом це добро було скуплене під час блокади Ленінграду та вивезене з Німеччини. Проте судячи з авторів картин більше з Ленінграду.
Під час обшуку у Жукова знайдено 4000м тканин, сотні шкурок цінного хутра, картини європейських майстрів з Німеччини, десяток акордеонів і ще багато чого. Усе це добро він купив за свою зарплатню для родичів :).
Дуже цікавий момент про образ сталінських героїв які не моргнувши оком грабували й вбивали мільйони людей. І все це мародерство їм дозволялося доки вони були лояльними. Підозра у нелояльності призводила до того що їх нарешті називали тими хто вони були насправді - жлобами, мародерами й злодюгами. Правда не надовго. Русланову з чоловіком-генералом випустили через 5 років змінивши гнів на милість. Правда не знаю чи повернули те майно. Сумніваюсь.

http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1295875478

Відповіді

  • 2011.01.24 | hrushka

    Весь сов`єтський союз грабував і то не леш сусідів але й власний народ ...

    А скільки золота, самоцвітів а особливо збіжжа сов`єти вивезли з України й то не тільки в 30-тих роках ?!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".