МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Захоплено приміщення друкованих видань товариства "Знання"

01/26/2011 | Майдан-ІНФОРМ
24 січня в понеділок уранці працівники щорічника НАН України та Товариства «Знання» України «Наука і культура» та журналу Товариства «Знання» «Трибуна» не змогли зайти до своїх редакцій. Замки зламано і замінено, приміщення окуповано невідомими, всі речі вивезено невідомо куди.

Викликали міліцію. Старший лейтенант, котрий назвався Сергієм, сказав, що приміщення куплене 2008 року і показав папір, на якому це зафіксовано.

Справді, приміщення, яке Товариство «Знання» України орендує для обох редакцій у Шевченківської райдержадміністрації, було незаконно продане в 2008 році, але рішенням Господарського суду Києва від 20 травня 2010 року ту оборудку скасовано. 15 липня 2010 року Київський апеляційний суд скасував це рішення, проте вже 13 жовтня 2010 року Вищий Господарський суд України скасував рішення апеляційного суду та остаточно визнав продаж приміщення незаконним.

Ті, хто вдерся до приміщення, вдають, ніби нічого цього не було, хоч представники їхні були присутні на всіх судах.

Зараз є чинною угода Товариства «Знання» та Шевченківської райдержадміністрації про оренду приміщення для редакцій.

Отже, ніщо не віщувало бурі. Тим часом у наші дні небезпечно так легковажно думати . Коли зникають книгарні «Мистецтво», «Поезія», а далі й «Сяйво», магазин «Ноти» (печальній перекличці немає кінця), то й справді, чи не надто це великий привілей – жити і працювати – для якихось там українських редакцій…

Відповіді

  • 2011.01.26 | Перехожий

    Re: Захоплено приміщення друкованих видань товариства "Знання"

    А хто вдерся у приміщення? Кому ніби було продане приміщення?
  • 2011.01.26 | Sviatoslav D

    А хто продавав і хто покуець? Це ж за уряду Тимошенко робилося!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua