МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нас здають? (л)

01/26/2011 | nataraja
Українська служба ВВС йде з ефіру
Середа, 26 січня 2011, 12:49
Версія для друку Коментарі 1

Українська служба Бі-Бі-Сі закриває своє радіомовлення.

В дії залишається вебсайт "Бі-Бі-Сі Мій Світ".

Як оголосив глава Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі Пітер Горрокс, 650 робочих місць із 2400 на Всесвітній службі буде закрито протягом наступних 3 років, більшість із них - протягом першого року, повідомляє сайт Бі-Бі-Сі.

Раніше корпорація оголосила, що закриває 5 мовних служб через скорочення бюджету корпорації. Закрито буде албанську, македонську, сербську служби, а також редакції, які випускають програми для країн Карибського регіону англійською мовою та португальською - для країн Африки.

Окрім закриття 5 мовних служб, кількість співробітників та інших підрозділів Всесвітньої служби буде скорочено.

Корпорація заявила, що звільнення на Всесвітній службі стали результатом скорочення урядового гранту, який уряд виділяє для зарубіжного мовлення.

"Крім української, буде припинено радіомовлення також азербайджанською, російською (за винятком окремих програм), іспанською (для Куби), в'єтнамською і турецькою", - йдеться у повідомленні.

Профспілки називають скорочення "жорстокими" і планують у середу провести акцію протесту будинку, де працює Всесвітня служба Бі-Бі-Сі в Лондоні.

У понеділок Бі-Бі-Сі також оголосила про закриття приблизно 200 веб-сайтів і звільнення 360 людей, зайнятих їхнім виробництвом.

Як відомо, виробництво програм Бі-Бі-Сі для британської аудиторії фінансується за рахунок телевізійного збору - особливого податку, яку платить кожна родина, що користується телевізором.

Поки Всесвітня служба, яка досі вела мовлення 32 мовами, фінансується Міністерством закордонних справ Британії.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/26/5836244/

Відповіді

  • 2011.01.27 | BROTHER

    Їх фінансував уряд. Закриття масштабне. Знак це гарний.

    НМД, само по собі скорочення є свідченням того, що уряд Британії не бачить у скорому майбутньому можливих покращень в економіці. Це у свою чергу означає продовження чи навіть поглиблення кризи у фінансовій сфері. Або означає гру на погіршення, що майже те й саме, як і реальне погіршення.

    У будь-якому разі глобальне поліпшення не є на користь України зараз, бо неминуче призведе до збільшення кількості грошей у Москви. Хай сильніше вдаре криза! Спираючись на грошову "допомогу" Заходу Україна за умов кризи вийде зпід тотального контролю Москви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".