МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

27 січня під Генпрокуратурою України - акція проти репресій українських патріотів

01/26/2011 | Майдан-ІНФОРМ
27 січня о 14:00 під Генпрокуратурою України (вул. Різницька, 13-а – М «Кловська») відбудеться акція проти репресій українських патріотів.

Після того, як в Запоріжжі невідомі підірвали пам'ятник Сталіну, по всій Україні почались і досі тривають безпідставні переслідування патріотів, серед яких, крім «тризубівців», і члени партії «Свобода», КУНу, і позапартійні особи, і українські митці та журналісти. Наша країна перетворюється на поліцейську державу, в якій будь-яке слово проти влади обертається на масові арешти всіх, хто любить свою державу.

"Я - патріот. Це злочин?», «Я також ненавиджу Сталіна. Я злочинець?» — із такими гаслами 27 січня о 14.00 під Генпрокураторою України (вул. Різницька, 13-а – М «Кловська») українська громадськість проведе чергову акцію на захист репресованих патріотів.

Законом України не забороняється любити свою державу і жити вільно на своїй землі, кордони якої визначені Конституцією України.
Учасники акції покажуть, що Україна стала концтабором, де за кожну критику в сторону влади, відправляють за колючий дріт.

Ми вимагаємо від влади перестати переслідувати патріотів, бо любити свою державу - це не тероризм!
Просимо усіх небайдужих долучитися до захисту українських патріотів.

Контактна інформація:
Тел. (099) 369-50-76, (050) 740-17-15
Ел. адреси: smirnovaulya@gmail.com, centre-katyan@ukr.net

http://bilozerska.livejournal.com/378443.htm

Відповіді

  • 2011.01.27 | Yoko

    Re: 27 січня під Генпрокуратурою України - акція проти репресій українських патріотів

    не лишаємось байдужими, приходимо!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".