МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виставу "Чорна рілля. Любов і смерть Степана Бандери" можна дивитись онлайн

01/27/2011 | Володимир Манько
Відтепер перша в Києві вистава театру українськкої традиції "Дзеркало" про Степана Бандеру з'явилась і у всесвітній павутині. Керівник театру, голова Дніпровської районної організації КУН Володимир Петранюк з цього приводу повідомив, що насамперед в онлайн режимі вистава буде доступною для української молоді, яка активно освоює тенети інтернету. Він запрошує бажаючих до перегляду вистави: http://www.ex.ua/view/3979123

"Я не розповідаю про те, що знають. Я пишу про те, що не знає ніхто, бо такого не було ніколи. Все це я вимислив. Скоріше навіть і не вимислив. Це все мені наснилося в ніч на 13 вересня, коли я перебував у сердечному смутку по ньому, по нашому провідникові світлої пам'яті Степанові Андрійовичу Бандері. Я два роки працював над написанням цієї п’єси", - розповів керівник театру "Дзеркало", автор ідеї і режисер-постановник вистави Володимир Петранюк.

Прес-служба КУН

Відповіді

  • 2011.01.27 | ОЛЕСЯ

    Re: реклама російських чіпсів Мачо, а не вистава

    Шановне Панство! Дякую за чудову новину, але подана ланка рекламує чіпси Мачо. Будь ласка, перевірте це.
  • 2011.01.28 | ОЛЕСЯ

    Re:Пане Манько, перевірте будь ласка, ланку.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua