МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Кириленко: Федеральну автономію українців скасували з мовчазної згоди української влади

01/27/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Рішення Верховного суду Росії щодо остаточної ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії відбулося з мовчазної згоди української влади, переконаний голова партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що таке рішення – ганьба як для українського МЗС, так і для усієї української влади. «Українське зовнішньополітичне відомство проявило абсолютну безпорадність у справі захисту Федеральної національно-культурної автономії українців Росії», - наголосив політик.

«Партія «За Україну!» вимагає від МЗС негайно висловити ноту протесту у зв’язку із рішенням Верховного суду РФ, - заявив В’ячеслав Кириленко.

Також на переконання політика, це рішення є виключно політичним. «Це черговий недружній крок керівництва Кремля. В черговий раз російська політична верхівка продемонструвала свою шовіністичну сутність», - зазначив він.

Відповіді

  • 2011.01.27 | ЧИТАЧ з МОСХОВЩИНИ

    Re: В.Кириленко: Федеральну автономію українців скасували з мовчазної згоди української влади

    Більш того. Росспецслужби разом зі своїми шовіністичними фондами ведуть узгоджену роботу на ліквідацію українських організованих структур в РФ і Україні ("Тризуб" - потім - решту). Мета у них одна - реставрація "єдіного общества" (читай - русского, як у Кіріла), і монополізація влади і багатств. Решту зроблять "вітренки", "симоненки", "кентаври-януковичі"
  • 2011.01.27 | rais

    Мовчання владоможних овочив лише підкреслює те, що в Україні влада узурпована комунобандитами.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua