МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політики, яких я хотів би бачити в одній опозиційній силі (/)

01/29/2011 | Stanislove1
Не треба всіх гребти під одну гребінку. На політичному олімпі є і цілком нормальні люди. Інша справа, що вони розрізнені і їх тримають на відстані гарматного пострілу від влади. Ну, самі розумієте чому. Бо для бандюковичів вони "казли, коториє мєшают жить". А для нас - майбутні лідери і державотворці. Не буду зараз придумувати якісь назви для цього руху. Це не важливо, як він називатиметься. Важливо те, хто там буде. Отже, зустрічайте політиків, яких би я волів бачити в одній політичній силі:


Олесь Доній. Народний депутат, засновник мистецького об'єднання "Остання Барикада". Його біографію наводити не буду, захочете - самі почитаєте .

Доній - достатньо творча людина. Він організовує та приймає участь у "зіркових вертепах", видав диск пісень, постійно організовує якісь івенти. У ВР Олесь принципово не віддає свою картку для голосування. І взагалі, замість того аби протирати штани у безплідній Верховній Раді та насолоджуватися чималою зарплатнею за дрьом під куполом, Олесь приймає участь в акціях "з народом". Ба, більше, особисто сидить і чатиться у Facebook. Мабуть, ніколи народний депутат не був настільки близьким, на відстані одного кліка.

У моїй політичній силі Олесь Доній буде лідером. Він молодий, сучасний, має гарні ораторські здібності, кришталево чисту репутацію і адекватне розуміння політичної ситуації. Далося взнаки минуле політолога.

Йдемо далі.Леся Оробець. Народний депутат. До цього встигла і в бізнесі покрутитися, і кваліфікованим юристом попрацювати. За твердженням Вадима Карасьова, її взяли у політику з поваги до батька. Можна сказати, що вона потрапила до ВР випадково, а це характеризує її виключно з позитивної сторони :-).

Леся Оробець - герой інтернету. ЇЇ блоги є скрізь, при чому ведуться вони не сухими прес-релізами, а мовою живої людини. Зі сторінок ЖЖ і ФБ ми дізнаємося про її вихід з партії, про засідання освітянського комітету, нарешті про те, що Леся їла, дивилась, куди ходила і чи не болить у неї сьогодні голова :-))). З цього слідують два висновки:
по-перше, неможливо вести такі блоги без участі самої Лесі. Це значить, що з великою долею вірогідності вона їх веде сама..
по-друге, ми бачимо її бурхливу діяльність.

А роботи у Лесі дійсно багато. Бо ж кожний може списатися з нею в інтернеті і попрохати допомогти у вирішенні різних питань. І що дивно, вона цю допомогу надає! Посилає депутатські запити, виїжджає на місце події і викладає все це у своїх блогах. Шум піднімається шалений.

У моїй політичній силі Леся Оробець буде захищати права студентів. Все, що стосується хабарництва у ВНЗ, політичного переслідування, студентських пільг, самоврядування, - це все до неї.

Наступний, а точніше наступна.Оксана Забужко, письменниця. Скажу чесно, я не читав жодної її книжки. Я тільки знаю, що "Польові дослідження з українського сексу" - не про секс. Але як вона говорить! Її мова багата, а думка глибока. Її хочеться слухати і слухати, наче якогось даньогрецького філософа, сидячи під оливковим деревом. Нарешті, мене дратує те, що країною керують тільки червоні директори або бариги. Не хлібом єдиним, так сказати. Письменники теж повинні бути представлені у владі. Тільки справжні письменники, а не дуполизи, що пишуть книжки кучмам і табачникам. Оксана - живий класик нової української літератури. Думаю, що в політиці не вистачає таких людей, які досягли успіху і визнання завдяки своїм здібностям і чеснотам, а не просто похапали все, що погано лежало у буремних дев'яностих.

В моїй політсилі Оксана Забужко буде відповідати за ідеологію. Займатиметься проблемами гендерної нерівності, розвитку культури і української мови.

так, хто тут у мене далі йде. Ага!
Михайло Свистович. Громадський діяч, один з засновників популярного сайту "Майдан", руху "Україна без Кучми", Громадянської кампанії "Пора!"(чорна), Альянсу "Майдан". Остання його задумка - це неформальний громадський опозиційний рух "Відсіч". Неформальний не в тому сенсі, що там зібралися чуваки в ботфортах і шкіряних косухах, а в тому, що ніде не зареєстрований.

Як я уже казав, моя уявна політсила буде опозиційною. А перед тим, як побудувати новий дім, спочатку треба знести стару халупу. Саме для цього і потрібен прогресивному суспільству Михайло Свистович - руйнівник тоталітарних режимів і владного самоправства. Ця людина точно знає, як робити клізму громадського опору зажерливим дупограям української політики. У нього немає комплексів великого лідера чи щось таке. Михайло приймає участь в акціях протесту пліч-о-пліч зі своїми однодумцями. Має креативний розум і невиліковно демократичні погляди.

В моїй політичній силі Михайло Свистович буде займатися організацією протестів проти політики чинної влади. Мітинги, наліпки, листівки, критика законопроектів, маніфести, флеш-моби та інший креатив - це буде його парафія.

Ну і насамкінець...
Євген Захаров. Голова Харківської правозахисної групи, співголова Української Гельсінської спілки з прав людини. Ця людина вирішила присвятити своє життя правозахисній діяльності. Я б не сказав, що це така класна робота, бігати по тюремним гнидникам та дізнаватися подробиці роботи нашої доблєсної міліції. Не кожна психіка таке витримає. Багато людей, чия діяльність пов'язана з політикою, завдячують Захарову своїм вивільненням з цупких лап МВС, яке було репресивним в усі часи української незалежності. Він навіть мені колись допомагав (опосередковано), хоча я особисто з ним не знайомий.

В моїй політсилі Євген Захаров займатиметься приблизно тим, чим і зараз у своїй ХПГ. Також він буде аналізувати законотворчу діяльність чинної влади, яка стосуватиметься обмеження прав і свобод громадян.Якщо моя політсила отримає владу, Захаров буде очолювати Міністерство внутрішніх справ ;-).

Ось така вийшла у мене перша п'ятірка. Суб'єктивно? Звичайно! Це мої особисті уподобання. Такою я хотів би бачити опозицію в обличчях. Всі перелічені тут люди - професіонали своєї справи з державницькими поглядами. Їх об'єднує те, що жоден з них не спокусився обміняти свою репутацію на коктейль із влади та грошей. Можливо коли вони прочитають цю статтю, то вирішать об'єднатися. Я б найперший побіг у таку партію, рух чи організацію :-).


Станіслав Полянський (http://polianskiy.blogspot.com) для сайту "Україна понад усе!" (http://ukrainaponaduse.blogspot.com)

Відповіді

 • 2011.01.29 | Hadjibei

  Я б ще додав

  Олександра Морозова - першого міністра оборони.
  Оксана Забужко - письменниця, і навряд чи піде в політику.
  Прочитайте її останній роман "Музей покинутих секретів" - річ епохальна.
  Хай вона краще пише.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.29 | Stanislove1

   Якщо вона не піде в політику, то їй з часом перестануть видавати

   за вказівкою тобачнєгів.
  • 2011.01.29 | Мірко

   Олександра Морозова

   А в список почесних заслужених Хмару й Лукяненка.
   Хоч Михайлові не подобається, але й Огризка, а далі і Наливайченка.
  • 2011.02.02 | Tamerlan

   Костянтина Морозова, Ви певно мали на увазі? (/)

   Hadjibei пише:
   > Олександра Морозова - першого міністра оборони.
   > Оксана Забужко - письменниця, і навряд чи піде в політику.
   > Прочитайте її останній роман "Музей покинутих секретів" - річ епохальна.
   > Хай вона краще пише.

   http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
 • 2011.01.29 | Арій.

  Бачу, в списку в основному "гуманітарії". Попереднє покоління (Драч, Павличко, Яворівський)

  таких же "гуманітаріїв" не змогло нічого зробити. Такі, як вони - можуть, звичайно, і мають приймати участь у національно-визвольній боротьбі, але не очолювати її.
  Тут потрібні "макіавелісти" і "воїни". Такі як Коновалець, Болбочан, Бандера, Шухевич, Махно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.29 | Stanislove1

   Нинішнє покоління хапуг-"бізнесменів" уже давненько рулить Україною...

   ...замість "гуманітаріїв". І щось у них не дуже гарно виходить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.29 | Арій.

    З чого Ви взяли, що у них не дуже гарно виходить?

    У них все просто прекрасно виходить - влада повністю їхня, все багатство - їхнє, що ж іще їм бажати. Вони повністю реалізували свої прагнення.
  • 2011.01.29 | Hadjibei

   Вам нада маkіявєлявістов? - Іх єсть у мєня

   Табачнєг, Харашковскій, ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.29 | Убітий Єнот

    Re: Вам нада маkіявєлявістов? - Іх єсть у мєня

    А якщо українських пошукати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.29 | Koala

     Тимошенко і Турчинов?

    • 2011.01.30 | Hadjibei

     Українці - дуже наївні і чесні

     тому макіявелістів серед них - катма.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.31 | Арій.

      Кажіть тільки за себе))Re: Українці - дуже наївні і чесні

   • 2011.01.29 | Арій.

    Все правильно - тому то вони й змогли захопити владу, що макіавелісти

    Але, вони макіавелісти не Українського Роду. Я ж писав саме про українців (і приклади приводив). Надіюсь, Ви мене правильно зрозуміли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.02.10 | Isoлято

     То самі назвіть... "макіавелістів Українського Роду". Чи визнайте: НЕМА ТАКИХ...

  • 2011.01.29 | Олекса

   Re: Бачу, в списку в основному "гуманітарії". Попереднє покоління (Драч, Павличко, Яворівський)

   Балакучих тіточок, які пристрасно служать вілікаму і магучіму у нас до біса... Москидних служок багато, Українських Діячів немає.
  • 2011.01.29 | rais

   Бачу, в списку Свистовичей? Молодця, гарні перспективи ви собі намалювали...

   А чому ви соромтесь називати тих хто дійсно не здасть наші національні інтереси, хто реально знає що головне гальмо це залишена незмінною комсистема керування державою? Чому не називаєте таких як: Юхновський, Яворівський, Ліна Костенко, Брюховецький , Лук'яненко, Хмара, Горинь... Наливайченко, Кармазін. Тягнибок, Михайлишин...

   А ось щодо М.Свистовича, то це сприймаю як прикол. Посудіть самі, його пропонують для того щоб бути в хронічні опозиції для будь якої влади - організовувати мітінги, друкувати листівки (це якійсь 3,14-здець, чи примітивізм)... Красавці, що ви тут розводите?. Це знов таки нагадує історію із профспілками в країні, де переміг пролетаріат... Автор часом не причетний до такого шедевру, як "Звернення підприємців до Українського Народу"? Ви що, кожного разу будете обирати мискоборців з холуйської обойми комиків, щоб потім з ними постійно боротися Свистовичам? Молодца, гарні перспективи ви собі намалювали...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.29 | Stanislove1

    Ви не уважно читали мою статтю.

    "Перш, ніж побудувати новий дім, треба знести стару халупу." Друкувати листівки будуть інші люди, а Свистович координуватиме цілий напрямок, який буде значно ширшим ніж "друк листівок".

    Щодо вашого списку, то він застарів років так на 20. Ну а щодо Михальчишина - добре сказали, посміявся :-)

    Взагалі, після слова "Тягнибок" мені стало зрозуміло, чому в вас стільки ненависті до нормальних людей. Бо ви бачите їх конкурентами вашому тягнифюреру. Взагалі, будь-який фанатизм - це погано.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.29 | rais

     Фанатизм, підлабузництво і холуйство дійсно не кращі риси

     А ось ненавість до ворогів нації, до злочинної комсистеми та її шосток, повірте, це нормально для патріота незалежної України.
     можете хіхікати далі...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.29 | Stanislove1

      Повторюся, що я не вважаю Свистовича ідеалом, але...

      ця людина зараз потрібна як ніколи. Потрібна і як публічний політик, і як досвідчений боєць з диктаторськими режимами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.01.29 | rais

       Ви зараз про якого досвідченого борця із злочинними режимами?

       Як що про М.Свичтовича, то він на боці "невинних" комуністичних старців... Чиїми руками через виборчі скриньки кожного разу Україна відкидається до совкових відстойників.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.01.29 | Stanislove1

        Я не розумію, про що ви говорите. Які "комуністичні старці"?

        Але те, що ви можете сидіти на Вільному форумі і поливати направо-ліво Михайла Свистовича - це підтверджує те, що я про нього написав :).

        Спробуйте зайти на УП і покритикувати Олену Притулу, наприклад. Певен, вас після цього на гарматний постріл до УП не підпускатимуть. А тут демократія розбещує такі "уми", які все життя мріють про покровителя, "бацька", "могутню державу", за яку можна бути заховатися як малій дитині.

        Тому я просто прошу вас, давайте зупинимо нашу дискусію у цьому напрямку. Майте повагу до себе і до інших.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.01.29 | rais

         Які "комуністичні старці"? "Необізнаність" заради власного комфорту - страусяча позиція.

         Давній диспут, від початку створення подібних Майдану сайтів... Ви тут новенький мабуть?
        • 2011.02.02 | Михайло Свистович

         Та отакі Re: Я не розумію, про що ви говорите. Які "комуністичні старці"?

         Це зветься брєд сумашедшева, який тут ця нічогонеробляча для України людина постить вже роками :)
  • 2011.02.09 | fauve

   Re: Бачу, в списку в основному "гуманітарії". Ось вам Мак'явеллі.

   Заєць - Мак'явеліст 100%. Добре знаю середовище, в якому він був сформований (9-а школа м. Чернівці). Не думаю, що так легко зрунтати цей фундамент. Далі, теж ніби в нього - непогано. З біса хитрий, що - добре.

   (Я про Яценюка...і ні - не належу до ФЗ.)
 • 2011.01.29 | Stanislove1

  Цікаво, як прокоментує цю статтю Михайло Свистович?

  чи сподобалося б йому перебувати в такій п*ятірці?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.29 | 123

   можу спробувати спрогнозувати

   "замість вигадування ідеальних політичних сил з політиків, яких Ви ідеалізуєте бо Вам хочеться вірити в ідеальних політиків, та з неполітиків, які ніколи не займалися і не будуть займатися політикою, які (політичні сили) мали б прийти і зробити Вам "справжню Україну", було б Вам краще зайнятися якоюсь корисною справою - наприклад роздрукувати та роздати листівки"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.29 | Stanislove1

    Це не просто вигадування, це мислевірус

    Аби люди задумалися над спільною діяльністю, над взаємодопомогою один одному. А щодо корисних справ, я їх роблю і робитиму незалежно від того, чи об*єднаються мої "улюбленці" :-)
    І про це незабаром я теж напишу, обіцяю.

    На "Політіко" додав опитування з 20 персон. Цікаво, які будуть результати? http://politiko.ua/poll1950
   • 2011.02.02 | Михайло Свистович

    Re: можу спробувати спрогнозувати

    123 пише:
    > "замість вигадування ідеальних політичних сил з політиків, яких Ви ідеалізуєте бо Вам хочеться вірити в ідеальних політиків, та з неполітиків, які ніколи не займалися і не будуть займатися політикою, які (політичні сили) мали б прийти і зробити Вам "справжню Україну", було б Вам краще зайнятися якоюсь корисною справою - наприклад роздрукувати та роздати листівки"

    так, роздавати листівки є сьогодні одним з найнеобхідніших занять
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.02.02 | 123

     Re: можу спробувати спрогнозувати

     Михайло Свистович пише:
     > 123 пише:
     > > "замість вигадування ідеальних політичних сил з політиків, яких Ви ідеалізуєте бо Вам хочеться вірити в ідеальних політиків, та з неполітиків, які ніколи не займалися і не будуть займатися політикою, які (політичні сили) мали б прийти і зробити Вам "справжню Україну", було б Вам краще зайнятися якоюсь корисною справою - наприклад роздрукувати та роздати листівки"
     >
     > так, роздавати листівки є сьогодні одним з найнеобхідніших занять

     я здав тест на вакансію керівника прес-служби нардепа Свистовича. зможу навіть вести блог від твого імені, це зараз модно :))

     Прошу це занотувати - як тільки вона (вакансія) відкриється, то я перший :)
  • 2011.01.29 | observеr

   зараз вам розкажуть, як доній на замовлення юлі розвалив убк

   Stanislove1 пише:
   > чи сподобалося б йому перебувати в такій п*ятірці?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.29 | Stanislove1

    Ніхто з цієї п*ятірки не є ідеальним. Коли Ющенку задали питання про розчарування в ньому

    виборців, він відповів: "Щоб не розчаровуватись, не потрібно було спочатку зачаровуватися". Але цих людей об*єднує те, що вони, як я писав "не проміняли репутацію на коктейль із влади та грошей". І взагалі чекати на те, що прийде якийсь політичний еквівалент Ісуса Христа і врятує всіх від Януковича і корупції - це глупість. Кожна людина має сильні і слабкі сторони. Інша справа, коли потрібні люди опиняються разом у потрібному місці і в потрібний час. І коли вони вміють використовувати свої сильні сторони, допомагаючи один одному справитися зі своїми недоліками.
   • 2011.01.29 | Пані

    Доній і Свистович прекрасно співпрацюють

 • 2011.01.29 | IH

  Re: Політики, яких я хотів би бачити в одній опозиційній силі (/)

  А А.Гриценко?

  http://www.grytsenko.com.ua/news/view-do-ob-jednanoji-partiji-majut-uviyty-ne-lyshe-vidomi-polityky-a-y-novi-ljudy-hrytsenko.html
  До об’єднаної партії мають увійти не лише відомі політики, а й нові люди – Гриценко
 • 2011.01.29 | Пані

  Я попрошу Мишка та Женю це прокоментувати

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.01.29 | Sean

  У статтях. Нехай пойменовані думають (л)

  http://maidanua.org/static/mai/1296326140.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.29 | Stanislove1

   Дякую! Можливо з цієї сніжки вийде сніжний ком...

 • 2011.01.29 | Тарас Токар

  У списку немає жодної заплямованої людини. Підтримую!

 • 2011.01.29 | DADDY

  Повторюється традиційна помилка: пошук месії (месій на чолі списку)

  Яка нах різниця які будуть прізвища у першій, другій і т.д. "пятірці" якщо вони підуть зі спільною раціональною і національною програмою? А у поданому списку еклектика та ентропія видна неозброєним оком.
  Особисто я відмовляюсь голосувати за списки особистостей.
 • 2011.01.29 | Woodstock generation

  КАТЕГОРИЧНО незгоден!!! У опозиційній силі я хотів би бачити

  януковича, колєснічєнка, педю симоненка та ін
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.30 | Тарас Токар

   В опозиції до кого Ви б хотіли бачити те панство?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.30 | Willie

    До політсили, перспектива якої тут обговорюється

  • 2011.01.31 | Адвокат ...

   Re: КАТЕГОРИЧНО незгоден!!! У опозиційній силі я хотів би бачити

 • 2011.01.30 | thinker

  Re: Політики, яких я хотів би бачити в одній опозиційній силі (/)

  Нормальна команда! І її можна ще серйозно поширити!
 • 2011.01.30 | IH

  Re: Політики, яких я хотів би бачити в одній опозиційній силі (/)

  На жаль, замість об'єднання, утворюються нові "рухи", наприклад:

  http://maidan.org.ua/lviv/news/1296341899.html
  Олена Білозерська: 28 січня відбулась презентація руху "ОПІР".
 • 2011.01.30 | Stanislove1

  Олесь Доній відповів. Чекаємо, що скажуть Захаров і Свистович

  Oles Doniy: Статтю прочитав.Просто не знаю наскільки мені коректно висловлюватися з цього приводу, адже я там безпосередньо згаданий.щодо лідерства у політичному(чи громадсько-політичному русі)-як на мене не сам принципова річ(надто багато у нас списів ламається через амбіції і бажання лідирувати). Особисто я готовий до колегіальних форм .Інша справа,що конче потрібно навчитися координувати дії! надто у нас розмежований і політичний і громадський рухи.І от те,що потрібно вчитися координувати спільні дії-як на мене річ очевидна!

  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=148717578519446&id=100000244887334¬if_t=share_comment
 • 2011.01.31 | Євген Захаров

  Re: Політики, яких я хотів би бачити в одній опозиційній силі (/)

  Шановні панове,

  я не є політиком, оскільки не ставлю завдання досягти владу і реалізувати власну чи спільку з командою політичну програму. Ще у 1991 році, коли я був довіреною особою Вячеслава Чорновола на президентських виборах, я зрозумів, що не можу брати участь в політичній діяльності (в тому вузькому сенсі, який я маю на увазі), оскільки не звик і не хочу виконувати партійні настанови, якщо я з ними не згоден. Я завжди був і залишусь безпартійним. Політична діяльність - за визначенням командна, а я індивідуаліст.

  З тої ж причини я не пішов на роботу в державний апарат, хоча мені неодноразово пропонували різні посади, і немаленькі. Єдина посада, на яку я погоджувався, якщо обрали би - це посада парламентського Уповноваженого з прав людини, оскільки, як на мене, тут можна було б зберегти незалежність.

  Отже, я не могу погодитися увійти у будь-який партійний список, навіть уявний. Перепрошую, що не можу відповідати очікуванням. Проте, на мою думку, та ділянка, де я працюю, не менш важлива.

  З повагою,
  Євген Захаров
 • 2011.02.01 | Stanislove1

  Леся Оробець відповіла:

  Леся Оробець 31 Січень о 12:57

  Прочитала. Дякую за високу оцінку моєї праці. Ви заставити мене замислитися. І придивитися ще раз до оточуючих:) дійсно не вистачає єдності цілей, зусиль.
 • 2011.02.01 | Штірліц

  Економічний блок?..

  Пам'ятаю в "Тижні" була стаття (http://tyzhden.ua/Publication/2002).
  1. Як щодо Ланового, Гриньова? Можна до синяви радіти за ініціативних особистостей, які на фоні загального збайдужіння намагаються розштовхати громадянське суспільство до спротиву, однак, не варто нехтувати економічним блоком питань. Особисто я не бачу проблем з усуненням режиму - куди важче утримати симпатії населення й забезпечити зростання добробуту для широких верств у тривалій перспективі, а саме це є наш шанс змусити індиферентну частину населення повірити в Україну, а також розвернути тренд і започаткувати таку омріяну для більшості тут присутніх дерусифікацію (для нас це важливо, однак, якщо ви справді хочете її домогтися, шлях лежатиме через оздоровлення економіки). Як то кажуть, "вранці гроші - увечері стільці".
  2. Не менш цікавить досвід і враження від особистого спілкування з "поводирями" останнього Майдану (КАТ) - Дороша, Мельниченка, Данилюка... - хто що про них знає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.02.02 | Михайло Свистович

   Re: Економічний блок?..

   Штірліц пише:
   >
   > 2. Не менш цікавить досвід і враження від особистого спілкування з "поводирями" останнього Майдану (КАТ) - Дороша, Мельниченка, Данилюка... - хто що про них знає?

   Я знаю. Перші двоє (і я з ними солідарний) ніколи не будуть на одному гектарі з Данилюком, який і 10 людей організувати й вивести на вулицю неспроможний. Юля жорстоко помилилась вбухавши гроші у його розкрутку та надавши у його розпорядження БЮТівський матеріальний, організаційно-технічний та нардепукський ресурс.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.02.02 | Штірліц

    Re: Економічний блок?..

    Дякую за відгук.
 • 2011.02.01 | Sviatoslav D

  А ще братів Капранових.

 • 2011.02.02 | Михайло Свистович

  Щас понаписую по всій гілці

  Якщо чесно, то я не думаю про те, буду я в якомусь списку чи не буду. За великим рахунком мене це мало хвилює. Якщо й буду колись десь, то лише тому, що так буде треба, а не тому, що мені так хочеться.
  Стосовно п"ятірки, то в принципі люди не самі погані :) Всіх, окрім Лесі Оробець, знаю особисто (її батька знав добре, а її вживу навіть ніколи не бачив), з усіма ситуативно співпрацюю (навіть з незнайомою мені Лесею Оробець опосередковано).
  От тільки роль моя мені не подобається. Я страшенно не люблю організовувати протестні рухи, в мене не той склад мислення. Я б волів займатися тим, чим займається Захаров чи Оробець, в мене це краще виходить. Раніше я займався саме таким. Просто зараз на це немає часу, бо мушу займатися тим, чим мало хто займається, і що є найпотрібнішим зараз, бо в нас експертів, фахівців різних і т.д. непропорційно багато у порівнянні з орговиками, без яких усі хороші ідеї та розробки залишаться благими намірами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.02.02 | Тарас Токар

   Re: Ахтунг!

   Михайле, у замітці Станіслава йдеться не про включення до якихось партійних списків, а про те, що такі люди, як ти та інші перелічені, на думку Станіслава, мають створити власну партію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.02.09 | Alamire

    До речі, це дійсно проблема

    Бо для того щоби організовувати протесні рухи, потрібні специфічні люди, які умовно звуться харизматами. Провожаєм не може бути інтроверт, це катастрофа. Потрібна людина, яка має і енергію, і потужну особистість, та щей говорити вміє. У нас вони чомусь всі або курвеці, або роздовбаї. Або артисти :)
  • 2011.02.02 | Sviatoslav D

   Ви із Забужко ситуативні співорганізатори чи співавтори?

   Михайло Свистович пише:
   > Якщо чесно, то я не думаю про те, буду я в якомусь списку чи не буду. За великим рахунком мене це мало хвилює. Якщо й буду колись десь, то лише тому, що так буде треба, а не тому, що мені так хочеться.
   > Стосовно п"ятірки, то в принципі люди не самі погані :) Всіх, окрім Лесі Оробець, знаю особисто (її батька знав добре, а її вживу навіть ніколи не бачив), з усіма ситуативно співпрацюю (навіть з незнайомою мені Лесею Оробець опосередковано).
   > От тільки роль моя мені не подобається. Я страшенно не люблю організовувати протестні рухи, в мене не той склад мислення. Я б волів займатися тим, чим займається Захаров чи Оробець, в мене це краще виходить. Раніше я займався саме таким.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.02.08 | Тарас Токар

  І Славу Вакарчука треба додати.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua