МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ганна [Геббельс] Герман провела у Шустера майстер-клас хуцпи

01/29/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-418493.html

Концепція реформ, яку пропонує міністр освіти Дмитро Табачник, не буде підтримана Президентом України Віктором Януковичем, заявила заступник голови президентської адміністрації Ганна Герман.

"Президент ніколи не підтримає тієї концепції реформ в освіті, які пропонує зараз Дмитро Володимирович", - сказала Герман, виступаючи в прямому ефірі "Шустер live".

Вона навіть додала, що "готова була б сьогодні залишити всі свої повноваження і піти на вільні журналістські хліби або стати безробітною, тільки для того, щоб міністром освіти був хтось інший".

"Ніколи Могилянськая академія, Острозька академія не припинять бути університетами тільки тому, що робиться така концепція, щоб університет Поплавського був університетом, тому що там багато студентів, а академія Могилянська була ліцеєм. Цього президент ніколи не допустить... - наводить її слова РІА "Новости". - На кожного Табачника є в Україні Президент".

Герман упевнена, що Янукович зробить усе для того, щоб в українських вузах було широке самоврядування, щоб їм давали більше свободи

****

Якби Янукович хотів "зробити усе...", він би викинув на вулицю Табачника. Все інше - хуцпа.

sean

Відповіді

 • 2011.01.29 | Олекса

  Re: Ганна [Геббельс] Герман провела у Шустера майстер-клас хуцпи

  Пропоную користуватися все ж-таки рідними словами. "Хуцпа" - гарне слово, але "нахабна брехня" - краще і зрозуміліше загалові!
 • 2011.01.29 | IH

  Re: Ганна [Геббельс] Герман провела у Шустера майстер-клас хуцпи

  Саме так: "Якби Янукович хотів "зробити усе...", він би викинув на вулицю Табачника. Все інше - хуцпа." - це Ви сказали і коротко, і влучно.
 • 2011.01.29 | Evgen.I

  Re: Ми не такі

  Галичани не такі. Без свинуватості. Делікатні. Не рвуться до влади, до корита. Більше люблять свій край, ніж гроші й статки. Є й відхилення. Та й Боротьба забирала найкращих.
 • 2011.01.29 | Нобель

  Re: Ганна [Геббельс] Герман провела у Шустера майстер-клас хуцпи

  Так нахабно, по-хазяйськи в чужій хаті, як поводилася Гандзя в Шустера, може поводитися тільки вона, нянька-реґентша при нашому нетямкові.
  Але ж і довіра аудиторії до її слів була найнижча. Щоправда, вона цим не переймається :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".