МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Володимир Огризко: «Термін про «братські взаємини» вигадали ті, хто підміняє право «понятіями»

01/29/2011 | Майдан-ІНФОРМ
Екс–міністр закордонних справ, один із лідерів «Нашої України», — про те, чи об’єднається українська опозиція, причини нападок на українську бібліотеку в Москві й річницю президентських виборів

Можливо, українська влада нарешті зрозуміла, що в той час, коли вона палко обійматиметься з Росією, якісь шулери можуть повитягувати з її кишень гаманці, мобільні телефони, труби, авіацію тощо... Влада, яка минулого року охоче продовжила угоди про базування Чорноморського флоту в обмін на нібито низькі ціни на газ, визнала, що насправді переговори просуваються дуже важко. «Сказати, що ми досягли якогось прогресу в переговорах, я так не можу сказати. Сказати, що вони стоять на місці, теж не можу», — розповів днями Микола Азаров про газові перемовини із Росією.

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко вважає, що ця влада до останнього може поступатися в питаннях, які стосуються гуманітарної сфери чи оборони. Проте якщо «Регіони» відчують, що від «співпраці» з Росією вони послаблюють свій матеріальний стан, — вони можуть «охолонути» в питаннях «братської дружби». І взагалі — що таке «братські відносини», питає Володимир Огризко, — адже такого терміна міжнародні відносини не знають?

Далі - тут:
http://umoloda.kiev.ua/number/1825/180/64792/

sean

Відповіді

 • 2011.01.29 | Evgen.I

  Re: Опозиція призначена Кремлем.

  Опозиція? Кремль довірив Януковичу владу, а Тимошенко - опозицію. Проводить зачистку ймовірної опозиції у РФ. Влада в Україні перевалила газовий тягар з кишень "своїх" на людей. Проте цього замало, щоб нагодувати апетит РФ. Справді є надія, що любов до власної кишені переважить любов до РФ.
  Ніхто не говорить про рентабельність комбінатів - споживачів газу.
 • 2011.01.29 | rais

  Тему про «братські взаємини» вигадали ті, хто підміняє право на «понятія»...

  Саме так.
  Як, доречи, і тему "всепробачення" та "толерантності" до ворогів нації... Загралися універсалами єдності з комбандитами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".