МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До річниці Крут.

01/29/2011 | Odesa
Подаю повний, а не "кастрований", без "гострої" другої половини, текст "Балади про побратима" Леоніда Мосендза, а також фото його могили, яку мені пощастило відшукати 8 місяців тому в містечку Бльоне (Blonay) у Швейцарії.

http://www.vinkray.org.ua/1_magarhiv_16/podolynniy16_3.htm

До слова, могила - на "новому" цвинтарі, недалеко від мерії, буквально у двадцяти метрах від головного входу, праворуч. Хрест зламався і завалився, я просто поклав його зверху, поруч із меморіальною плитою, останню трохи почистив від бруду і моху, купив горщик квітів (там саме так заведено) і запалив свічку. Ремонт хреста навряд чи можливий (камінь зламано знизу, штирі, на яких він стояв, збереглися), хібащо - зрізати його знизу на 15 см і спробувати висвердлити нові отвори під штирі, але відтак хрест стане непропорційним, негарним. Теоретично краще було б зробити новий такого ж розміру...
Зовсім поруч - зупинка електрички, тобто, можна дістатися туди і без півгодинного вихляння небезпечними вузькими гірськими дорогами-серпантинами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".