МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мусара побили журналіста. Били 4 години "по-пацанскі". Вимагали зізнання, що він вкрав трактор.

01/30/2011 | Майдан-ІНФОРМ
25-річний журналіст представництва 5 каналу в Полтаві госпіталізований після побиття міліціонерами.
Про це повідомив побитий журналіст Юрій Стеценко, передають "Українські новини".
За його словами, 28 січня близько 15:00 він був викрадений співробітниками карного розшуку Полтавського міськуправління Управління Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області біля будівлі Полтавського міськуправління юстиції по вулиці Стешенко, 6.
"Коли я вийшов з юстиції, до мене підбігли двоє невідомих... кілька разів ударили по голові, від чого я втратив свідомість", - сказав Стеценко.
Коли він прийшов до тями, то побачив що знаходиться в автомобілі Daewoo сірого кольору, і відомий йому співробітник карного розшуку Артем Мочалов підвозить його до чорного ходу будівлі міськвідділу міліції по вулиці Сковороди, 2-Б.
"Вони затягли мене на другий поверх у свій кабінет і відключили мій мобільний телефон", - сказав Стеценко.
Співробітники міліції вимагали від журналіста написати явку з повинною про крадіжку трактора.
Після того, як журналіст відмовився написати відповідну заяву, міліціонери протягом 4 годин били його по голові і тілу з боку спини.
Коли журналіст пред'являв їм своє посвідчення, міліціонери лише сміялися у відповідь.
Згодом Стеценко був відпущений, а потім госпіталізований в хірургічне відділення 2-ї міськлікарні Полтави, де лікарі встановили у нього перелом ребра, струс мозку, численні удари м'яких тканин на животі та спині.
Батько журналіста подав скаргу на незаконні дії працівників міліції до прокуратури Полтави, управління Служби безпеки України та МВС в Полтавській області.
Начальник відділу зі зв'язків з громадськістю УМВС у Полтавській області Юрій Сулаєв підтвердив факт побиття журналіста, додавши, що на даний момент співробітники відділу внутрішньої безпеки обласного УМВС розслідують цей факт.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/30/5859112/

-----

Який міліцай-президент, такі й околоточні. А міліцай,-- такий же точно, як і його (пь)рєсідєнт!

додав Адвокат ... Заголовок мій.

Відповіді

 • 2011.01.30 | Hadjibei

  Окупанти - Мочалов, Сулаєв....

  Хай виздихають вони і іїхнє поріддя...
 • 2011.01.30 | Evgen.I

  Re: Мусара побили журналіста. Били 4 години "по-пацанскі". Вимагали зізнання, що він вкрав тракт

  Мужність гідна подиву. Витримав 4 години биття. Дехто не витримує й підписує. Це спосіб пристрашити: "мочіть в сортірє" журналістів. Таке не можна пробачати. Має бути кримінальна відповідальність.
 • 2011.01.30 | camanch

  Міняти їх треба всіх і чим швидше тим краще. Ось вам думка цікава....

  Мені ця історія пригадала цікаву теорію: В кожному суспільтві присутні всі соціальні групи і підгрупи, причому завжди. От прикиньте, є такі садюги, вони переважно люблять війну, а що робити коли немає війни - вони працюють убойщиками на бойні і шукають таку роботу де є можливість знущання. У нас це міліція. Це завжди був контрольно-каральний заклад. (Ніколи не розумів заклику "Міліція з народом" вона ніколи не була з ним, вона створена бути проти нього) А за ті роки нерозберихи в країні там зосередились 90% уродів, нормальні там не виживають довго.... Такі ж мусора є у кожному місті та містечку нашої України. Коли українці перестануть бути боягузами, коли вже вони вийдуть на захист своєї родини, не треба захищати Україну, хай кожен захистить свою родину і Україна всім подякує!!! Міняти треба систему мусарки і 75% керівного складу це закон.
 • 2011.01.31 | Tatarchuk

  це була хитра провокація кремлядей. Народного януковича знов підставля гебня

  поки в Хвізика вечірній ланч, я його тут трохи позаміняв. Він прийде розкриє більше подробіць, сподіваюся що зацитує влучний пасаж Буковського, Найквіста або Кабуда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.31 | Пані

   Нізачьот!

   Тема переселення Ізраїля в Україну не розкрита. А без цього картина дня неповна.
 • 2011.01.31 | Микола Гудкович

  Полтавчанин, выдававший себя за избитого журналиста, оказался мошенником (л)


  25-летнй Юрий Стеценко, который представился журналистом «5 канала» и заявил, что был в Полтаве милиционерами, не имеет отношения к СМИ, утверждает руководитель центра по связям с общественностью областного УМВД Юрий Сулаев.

  http://obkom.net.ua/news/2011-01-31/1252.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.31 | Tatarchuk

   а ось від самого Стеценка:

   Юрій Стеценко, якого 28 січня побили співробітники карного розшуку Полтавського міськуправління УМВС в Полтавській області заявляє, що не є журналістом. Про це він повідомив «Телекритиці» особисто.   «Я не є журналістом, я не знаю, чому так написали. Я раніше співпрацював з 5-м каналом - у мене було обладнання, яке я надавав каналу в користування», - розказує Юрій Стеценко.   Пан Юрій спростовує інформацію, що причиною нападу правоохоронців є журналістська діяльність. За його словами, побиття пов'язане з комерційною діяльністю його батька:   «Мій батько володіє 25% ТОВ «Моторс-Сервіс», наразі там проходять суди. Правоохоронці сказали мені " передай батькові, щоб переписав свої відсотки, ми скажемо на кого. А не перепишеш, то ми тебе вб'ємо"».   На запитання, чи показував Юрій Стеценко журналістське посвідчення співробітникам карного розшуку, він відповів, що не має посвідчення працівника ЗМІ, а правоохоронцям пред'являв посвідчення Союзу лівих сил (Юрій Стеценко є заступником голови партії у Полтаві).   Кореспондент 5-го каналу в Полтаві Олена Орлова у коментарі ТК підтвердила інформацію, що Юрій Стеценко журналістом каналу ніколи не був, а лише співпрацював певний час зі знімальною групою.   Юрій Стеценко повідомив, що звернувся із заявою до міської та обласної прокуратури і до начальника УМВС. На сайті УМВС України в Полтавській області зазначається, що наразі створена спеціальна комісія обласного управління міліції, яка перевірить факт побиття Юрія Стеценка.   «Телекритика»
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.31 | Микола Гудкович

    Дякую


    …Дурналізм детектед.

    Далі — не дуже зрозуміло, що там з фактом побиття, але, думаю, з'ясується.
 • 2011.01.31 | camanch

  та вже не важливо, хто сумнівається в нечистоплотності міліції ???? МІНЯТИ

  Диму без вогню не буває, розписана ситуація це нормальне явище для мусарки, тому МІНЯТИ. В кожному кабінеті по камері, на роботі - значить будь під пильним наглядом громадськості. І на вулицях замість 2 гаішників (якщо зібрати зарплату за рік) можна купити 4 відеокамери спец призначення з визначенням швидкості руху машини і фотографуванням. і замітте - працюють круглодобово, нікому поблажок не дають і взяток не беруть.... Окупність - ЗА РІК. А гаішникам лопати в руки.......
 • 2011.01.31 | Микола Гудкович

  Тема обговорюється (л)


  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1296412023&first=1296479742&last=1296378580


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".