МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Земляки, ви самі собі створили пекло - і вам у ньому жити!

04/10/2012 | Hadjibei
http://infoporn.org.ua/materials/articles/Rukotvorne_peklo/49969

Я живу закородном. І от нарешті приїхали з чоловіком в гості до моєї мами, в Україну. Я зібрала близьких родичів, щоб піти на пікнік з шашликами. Вирішили йти на місце неподалік від маминого будинку - красива долина з озером, невеличким ліском. У дитинстві та юності я любила блукати там серед запашних трав і польових квітів, купатися в озері.

Прийшли на місце. Польові трави перетворилися на жорсткий високий бур'ян, чималі площі випалені або закидані пластиковим сміттям. Я була розчарована! Ми ледве знайшли більш-менш чисту галявинку біля озера, прибрали сміття та недопалки, щоб можна було сісти, розпалили багаття у мангалі. Шашлик вийшов смачний, але вигляд моєї улюбленої долини мене пригнічував: усе таке брудне, жалюгідне… Озеро - й те скаламутилося та висохло. Поплавати у ньому я не наважилася.

Від початку я заборонила родичам кидати сміття у траву та кущі, і попросила збирати у спеціальний пакет. Сама перевірила, щоб після нас нічого не залишилося. Дуже вже мені шкода було галявинки. Я голосно обурювалась: як могли люди так загидити місце, де самі ж відпочивають? На виході з долини, за сотню метрів, є сміттєві баки; невже так важко туди донести?

Коли ми вже збиралися йти, я виявила, що пакета зі сміттям ні в кого в руках нема. Я почала запитувати, у кого він. І мама від мене відмахнулася - мовляв, ми вже викинули… Я сторопіла: "Як викинули, куди?" - "Та ген туди, в очерет. А що ми, крайні? Усі там кидають!".

Я сильно стримувалась, аби не вилаятись. Дістати сміття звідти було вже неможливо: пакет застряг в очереті над кручею.

Я збагнула: ці люди заслуговують жити так, як вони живуть. Вони заслуговують на потрісканий асфальт, ліхтарі без ламп, брудні вулиці, смердючі ріки, злочинний уряд, жебрацьку платню та пенсію. Їм самим на себе начхати - то чому б уряду не чхати на них? Вони самі себе не поважають - то хто ж поважатиме їх у відповідь?

Це не уряд смітить на наших вулицях і громить дитячі майданчики. Це не президент краде лампочки та дроти. Я більше не вірю у ваші скарги. Земляки, ви самі собі створили пекло - і вам у ньому жити.

Відповіді

  • 2012.04.10 | Анатоль

    Все правильно.

  • 2012.04.10 | Мірко

    Ґенетично знищений народ

    Пісьля ґеноцидів, вислання, перевербовання в Москву, визвольних змагань та іміграції, усе що було найкраще в українських ґенах було знищене вкрадене або вивезене. Рештки це якраз те що бачимо - пост-ґеноцидне суспільство яке не спроможне ні з колін встати ні за собою прибрати. (мій котик є на цивілізаційно вищому щаблі розвитку!)
    Найбільше чудо це що покищо материковим не повідросртали хвости і що на деревах не гойдаються. Хоч як бачимо по описі цього дикунства, не далеко нам від того.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.10 | Franko

      Re: Ґенетично знищений народ

      За цією логікою, скажімо, держави Ізраїль теж не мало б бути, зважаючи на вкрай травматичну історію євреїв. Усе-таки я вважаю, що не у всіх сучасних бідах України винен Сталін і Росія.
    • 2012.04.10 | nykyta

      Re: Ґенетично знищений народ

      Але ж авторка тексту пише: "Вирішили йти на місце неподалік від маминого будинку - красива долина з озером, невеличким ліском. У дитинстві та юності я любила блукати там серед запашних трав і польових квітів, купатися в озері."

      Отже, на Вашу думку, _генетичне знищення_ відбулося вже після подорослішання авторки тексту?!? Адже ще 20-30 років тому "біля озера" все було гаразд???
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | Koala

        Людей там було менше, і все.

      • 2012.04.13 | killer-thinker

        Ні! --- Просто 20 років тому нац-здегенеровані хамлюги

        ще до цого місця не долізли і не зуміли його до кінця так за*рати...
    • 2012.04.10 | Pavlo Z.

      Ваш (той, що у вашій уяві) - можливо. Мій (той що є, живе, бореться і переможе) - ніколи.

      Народ мій є! Народ мій завжди буде!
      Ніхто не перекреслить мій народ!


      Мірко пише:
      > Пісьля ґеноцидів, вислання, перевербовання в Москву, визвольних змагань та іміграції, усе що було найкраще в українських ґенах було знищене вкрадене або вивезене. Рештки це якраз те що бачимо - пост-ґеноцидне суспільство яке не спроможне ні з колін встати ні за собою прибрати.
      Спроможне. Просто потрібно трошки часу і неуродів при владі для регенерації нації. Майдан довів - можливо!
      > (мій котик є на цивілізаційно вищому щаблі розвитку!)
      То й муркотіть з ним.
      > Найбільше чудо це що покищо материковим не повідросртали хвости і що на деревах не гойдаються.
      У вас, бачу зі ставлення до нас, це вже сталося.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | Мірко

        Re: Просто потрібно трошки часу

        Pavlo Z. пише:
        > Народ мій є! Народ мій завжди буде!
        > Ніхто не перекреслить мій народ!

        > Спроможне. Просто потрібно трошки часу і неуродів при владі для регенерації нації. Майдан довів - можливо!<
        Часу уже 21 років. А Майдан довів що ми пожираємо своїх. Того хто спробує стати з колін юрба назад в пилюку потягне.

        > > (мій котик є на цивілізаційно вищому щаблі розвитку!)
        > То й муркотіть з ним.<

        Не виходить. Він націоналіст. Вперто тримається своїх звичаїв і мови і ще вимагає щоби я йому служив.
        > > Найбільше чудо це що покищо материковим не повідросртали хвости і що на деревах не гойдаються.
        > У вас, бачу зі ставлення до нас, це вже сталося.<

        Світ ставиться до вас як до мавп у звіринцю. Не приписуйте мені одному стільки впливу. Коли ця статистика зміниться, http://www.ukrainianvancouver.com/archives/1950 тоді похваліться, і вимагайте поваги. А так - ніхто не поважає народ який себе не поважає - а статистика якраз показує наскільки пересічний українець в Україні себе поважає. От знимочка зі Львова
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.11 | Георгій

          Можна і на амeриканський штат Місісіпі подивитися, як на звіринeць

          Думаю, нафотографувати можна що завгодно (залeжить від того, що самe людина БAЖAЄ фотографувати). Ось, наприклад, страшно бідні брудні частини двох УНІВЕРCИТЕТCьКИХ (!) міст у штаті Місісіпі, Cтарквілла і Колумбуса.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2012.04.12 | Franko

            Не варто рівнятися на найгірші зразки. І порівнювати варто усереднені дані

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2012.04.12 | Георгій

              Та то ж ясно... нe варто всe драматизувати

              Моя мудра гарвардська донька завжди кажe, "амeриканці масово вірять, що вони живуть кращe за всіх; українці масово вірять, що вони живуть гіршe за всіх; а насправді нeправда і тe, і другe!"
    • 2012.04.13 | roman_r

      Мірко-типовий зомбований христоіудей.

      Ця західна вільноринкова банкономіка це звичайнісінька війна на знищення.
      Раніше використовувались матеріали які мали природні шляхи розкладу. Вакханалія імпорту мала б подбати про інфраструктуру відходів та переробки сміття. Але навіщо -зменшуються прибутки.

      В курсах екології та безпеки життєдіяльності необхідно б було пропагувати нові принципи в нових умовах посиленого техногенного тиску на природу.
      (Прийшов на -природу -прибрав як своє так і чуже сміття та інші подібні принципи)
      Жидоцерква того не зробить, Бомжоосвітянам не до цього їм би вижити.
      Очевидно що в тяжкому матеріальному стані люди стають багато до чого байдужі і до чистоти довкілля також.

      А ця територія свідомо опускається, викуповується земля в аборигенів- мавп які ні до чого не здатні. А мавпам- аборигенам треба резервації, можливо в Сибіру. Новий Ізраїль . На Євро 2012 наїде. Укриття від незручностей війни з Іраном.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.14 | Лермонтов

        Типовий жидо-масон, туди їх...

  • 2012.04.10 | Пані

    От цікаво. Вото стоїть на Майдані і раніше ніж там

    Так на форум треба перти матеріали звідки завгодно КРІМ Майдану (стосується багатьох інших випадків, зворотнє скоріше винятки).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.10 | Hadjibei

      Прошу пробачення. Буду уважнішим

  • 2012.04.10 | Георгій

    Re: Земляки, ви самі собі створили пекло - і вам у ньому жити!

    Нe впeвнeний, що Україна така вжe брудна й занeдбана. Хто колись ходив пішки по амeриканських даунтаунах, знає. У столиці CША є квартали, дe бруду дужe багато, і у сквeрах брудно, і біля пам"ятників. У Лос Анджeлeсському "гармeнт дістрікті" дужe брудно і повно бомжів. У Cан Франциско спробуй відійти від Маркeт чи Мішн на півкроку, і тeж бруд. І в Канаді нe кращe. Ванкувeр, наприклад, дужe гарнe місто, алe й там є нeйборхуди, дe бомжів достобіса, сміття ніколи нe прибирається і сeчeю тхнe так, що витримати нeможливо. У Києві я таких кварталів нe знаю, і в Луцьку тeж.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.11 | BROTHER

      А в Запоріжжі є. І парки такі є, Дубовка, наприклад, і пляжі біля Пісків

      Георгій пише:
      > Нe впeвнeний, що Україна така вжe брудна й занeдбана. Хто колись ходив пішки по амeриканських даунтаунах, знає. У столиці CША є квартали, дe бруду дужe багато, і у сквeрах брудно, і біля пам"ятників. У Лос Анджeлeсському "гармeнт дістрікті" дужe брудно і повно бомжів. У Cан Франциско спробуй відійти від Маркeт чи Мішн на півкроку, і тeж бруд. І в Канаді нe кращe. Ванкувeр, наприклад, дужe гарнe місто, алe й там є нeйборхуди, дe бомжів достобіса, сміття ніколи нe прибирається і сeчeю тхнe так, що витримати нeможливо. У Києві я таких кварталів нe знаю, і в Луцьку тeж.
      **************************************************

      Про інші міста не скажу, а от про Фріско та ЛА знаю вочевидь. Ви туристичні центри з Конотопом не плутайте, будь ласка. Більше того, бруд, який трапляється і Фріско, наприклад, наступного дня зникає під натиском прибиральників. У парках і на пляжах сінтетичного бруду майже нема. Випадки трапляються, але доволі одинокі. І все одно, навіть там де хтось, пардон і сре, інші люди через деякий час прибирають. Це у них...

      В Україні у моєму рідному Запоріжжі роками у лісопольовій смузі біля пляжу може лежати сміття без будьякої ознаки прибирання.

      У Фріско жиє десь 800-900тис людей, я маю на увазі легально. А туристів це місто приймає щорічно десь у 20 (двадцять) разів більше, тобто приблизно 16млн людей. Вам має бути соромно за такі порівняння. Навіть, якщо припустити, що туристичні центри такі самі брудні, як і наші Конотоп з Марганцем та Дніпропетровськом, то треба богодитись, що наші місцеві поводять себе вдома так, як туристи. Це дуже хуйова мода...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | Георгій

        Можливо. Я нe бував на Cході України, якось нe довeлося.

        BROTHER пише:
        > Про інші міста не скажу, а от про Фріско
        (ГП) Ой, нe називайтe так цe місто. Якщо бажаєтe жаргонізм, то кажіть вжe Cан Фран.

        >та ЛА знаю вочевидь. Ви туристичні центри з Конотопом не плутайте, будь ласка.
        (ГП) Гармeнт Дістрікт у ЛА - зовсім нe туристичний цeнтр. Як раз там, дe туристи (наприклад, навколо Music Center), бруду нeма. Постійний бруд там, дe концeнтруються бомжі. Їх в ЛА дeсятки тисяч, якщо нe сотні, і в них є їх улюблeні тeриторії. На тих тeриторіях постійний бруд і сморід.

        >Вам має бути соромно за такі порівняння.
        (ГП) Чому? Я мeшкаю у CША вжe 22 роки, бував у багатьох містах. Досить добрe знаю також канадський Ванкувeр. Бував у Мeксиці. Ceрйозно, як на сповіді: такого бруду, як в дeяких кварталах міст CША, Канади і Мeксики, я в Україні ніколи нідe нe бачив. Очeвидно, залeжить від того, хто на що більшe дивиться. У мeнe є друзі в Лос Анжeлeсі, які живуть у CША вжe 30 років, алe того бруду, який я там помітив у найпeрші дні мого життя, вони ніколи нe помічали. І щиро здивувалися, коли як їм про цeй бруд розповів, і фотографії показав. Алe сeкрeт дужe простий: вони приїxали до ЛА вжe після кількох років життя і роботи в нeвeличкій і дужe чистeнькій Коста Мeсі, вжe заробили гроші на пристойнe житло у Брeнтвуд-Парку, і мали два хороших автомобілі. По Гармeнт Дістрікту вони пішки, звичайно ж, ніколи нe ходили, і навіть нe проїжджали чeрeз нього. "Їхній" ЛА - цe були Вілшір, Cансeт...

        >Навіть, якщо припустити, що туристичні центри такі самі брудні, як і наші Конотоп з Марганцем та Дніпропетровськом, то треба богодитись, що наші місцеві поводять себе вдома так, як туристи. Це дуже хуйова мода...
        (ГП) Та нe туристи смітять в амeриканських містах, а бомжі. І в європeйських містах тeж. В Амстeрдамі є дужe брудні квартали - тeж робота бомжів. У Франції я нe бував, алe чув про їхніх клошарів (або "клодо") - тeж посмітюхи щe ті.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.12 | BROTHER

          Бомжі за визначенням можуть тіки розтаскувати чуже сміття бо свого в них нема

          Ви спитайте будь-якого бомжа в ЛА чи у Сан Франі, чому він там живе, а не у Мінеаполісі, наприклад. Клімат, толерантність, наркота, туристи з грошима... У Сан Франциско ще й чоловіча проституція (легкі гроші) і малий розмір міста, який робить бомжів помітними. Але місто прибирають ретельно.

          Чому Ви бачите тіки прямі налідки?

          А у Москві бували? Там взимку морози... А бомжів було завжди багато. Чому? Правильно: гроші. Це парадокс у бідних або малих містечках нема бомжів, бо ті містечка бідні!

          Бомж, як апариш, без тухлого м'яса не живе. А шоб трохи м'яса протухло, треба його спочатку свіжим багато мати.
  • 2012.04.10 | nykyta

    Re: Земляки, ви самі собі створили пекло - і вам у ньому жити!

    Знаєте, "я теж живу закордоном" (у Франції). І зробив однозначний висновок: "чисто не там, де не смітять - а там, де прибирають!!!".
    У Франції так само можна знайти забруднені місцинки, і це такі, де ніхто не прибирає. І там дуже швидко виростають гори сміття (у прямому значенні цього слова).
    Звичайно, людей треба привчати складати сміття правильно, у правильні пакунки, у правильні місця. Але у Франції це виключно завдання місцевої влади, і вона з ним непогано загалом справляється.
    Але я абсолютно переконаний: француз, поставлений у такі умови, як українець, буде поводитись зі сміттям так само! Ну, можливо, не відразу, але дуже швидко.
    Отже, ні про які "генетичні вади" не може бути й мови!!!
    Все це виключно вади того, як організовано утилізацію сміття. А це відповідальність місцевої влади!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.10 | Koala

      А вибори місцевої влади чия відповідальність? Чи французам місцева влада з неба падає?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.10 | Torr

        "чисто не там, де не смітять - а там, де прибирають!!!".

        я у Монако біля скамєєчки, яка біля вокзального тунелю (вхід від моря), залишив стаканчик від морозива (урни небуло), на слідуючий день перевірив - о диво, прибрали!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.10 | Pavlo Z.

          Re: "чисто не там, де не смітять - а там, де прибирають!!!".

          Torr пише:
          > я у Монако біля скамєєчки, яка біля вокзального тунелю (вхід від моря), залишив стаканчик від морозива (урни небуло), на слідуючий день перевірив - о диво, прибрали!
          п'яні москалі вночі "шліфувалися доппайком")
        • 2012.04.10 | Koala

          Ото крадуть!

      • 2012.04.10 | Torr

        Re: А вибори місцевої влади чия відповідальність? Чи французам місцева влада з неба падає?

        шоб була французька влада, треба не по майданах вештатись, а брати Бастилію.
      • 2012.04.10 | nykyta

        Re: А вибори місцевої влади чия відповідальність? Чи французам місцева влада з неба падає?

        Французи вибирають свою місцеву (як і загальнодержавну) владу вже більше 200 років. Набули досвіду, так би мовити, набили у цьому руку.
        А що там діялось через 7 років після (Майдану) падіння Бастилії?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.11 | Torr

          Re: А вибори місцевої влади чия відповідальність? Чи французам місцева влада з неба падає?

          nykyta пише:
          > Французи вибирають свою місцеву (як і загальнодержавну) владу вже більше 200 років. Набули досвіду, так би мовити, набили у цьому руку.
          > А що там діялось через 7 років після (Майдану) падіння Бастилії?

          http://en.wikipedia.org/wiki/French_Revolution
        • 2012.04.11 | loup-garou

          Re:

          nykyta пише:
          > А що там діялось через 7 років після (Майдану) падіння Бастилії?

          Хм, за 7 років там багато всього було. Марія Антуанетта, громадянин Луї Капет і пр. Під час Майдану ж навіть вітрини не побили, не те щоб... ех...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2012.04.11 | Pest Control

            Ну так wannabe-робесп’єри вирішили відсидітися за кордоном - шо ж тут зробиш?

            loup-garou пише:
            >Під час Майдану ж навіть вітрини не побили, не те щоб... ех...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2012.04.11 | loup-garou

              Робесп’єри відмінили державне регулювання підприємництва

              приватизували землю, і заборонили страйки і профспілки. Entre autres.

              Натяк зрозумілий? Вчіть матчасть, комсомольці.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2012.04.11 | Pest Control

                Лєнін також НЕП проводив, але ж любите ви його не за це

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2012.04.11 | loup-garou

                  Про любов до Леніна, або інтимний революційний досвід LG

                  В році десь так 89-90му я вийшов із піонерської організації і підбив зробити те ж саме з десяток однокласників. Геройство невелике - СРСР був уже на іздиханії, вчителі мене потім сильно не щемили, а деякі навіть тихцем симпатизували. Кілька душевних бесід з директором і завучем, пара викликів батьків до школи та й по всьому. Тим не менше, ВСІ мої однокласники заяви позабирали після перших же переговорів. Крім одного. Він зараз працює професором в Каліфорнії.

                  А цей натяк зрозумілий?

                  І, якщо можна, відвертість за відвертість. Скажіть, Ви були в піонерах/комсомольцях/комуністах чи лише бачили їх на картінках?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2012.04.11 | Pest Control

                    Піонерів/комсомольців/комуністів зустрічаю і в реалі і на цьому форумі, то не рідкісне явище

                    Те, що Ви вийшли з піонерської організації чудово, але піонерська організація, alas, не вийшла з вас. Напади непереборного бажання покерувати чужим корівником - це звідтам, із прєкрасного дальока.

                    Осьо, наприклад, дядько формально навіть ніколи не був у комсомольцях - а який комсомольський задор:

                    https://www.nytimes.com/2012/04/11/opinion/ban-pure-speculators-of-oil-futures.html?_r=1
    • 2012.04.10 | Franko

      Рекомендую спробувати Вашу тезу в себе вдома

      nykyta пише:
      > Знаєте, "я теж живу закордоном" (у Франції). І зробив однозначний висновок: "чисто не там, де не смітять - а там, де прибирають!!!".

      Ліквідуйте сміттєве відро і протягом тижня смітіть прямо собі на підлогу. І прибирайте - один раз на добу, віником. Ви переконаєтеся, що метод "не смітити" усе-таки залишає ваше помешкання незрівнянно чистішим.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.10 | Koala

        Ну а насправді чисто там, де за можливості не смітять і регулярно прибирають

        а у вас все - "куди має крутити кермо добрий водій: ліворуч чи праворуч" © Мартинюк
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.11 | nykyta

          "там, де не смітять і регулярно прибирають", або "Чиста, ясно освітлена місцинка" (с)

          Ну звичайно, це прекрасне місце - "там, де не смітять та ще й регулярно прибирають." Думаю, кожний не відмовився б жити в такому місці.
          Але муніципальна реальність така: люди смітять, а влада наймає сміттярів, які за ними прибирають.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2012.04.11 | Koala

            Люди наймають владу, яка наймає сміттярів.

            І, відповідно, менше смітять - бо розуміють, що прибирають за їхні гроші.
  • 2012.04.10 | Pavlo Z.

    Колишня землячко, всі претензії - до мами.

    Мене мама і бабуся у донбаському селі виховували так, що я не пам'ятаю у скільки років затямив: все сміття палиться (тільки "жужалка", тобто попіл вугілля, висипалася на вулицю в колії від автоколіс), пісяти (вибачте) можна не ближче 20 кроків до річки чи колодязя, жодне сміття не кидається БІЛЯ річки (в неї - це взагалі святотатство), розбите ненароком скло ретельно визбирується і закопується глибоко в землю...
    І так виховувалися всі діти. Не було сміттєзбиральних машин, але й не було сміття! Зараз, коли приїжджаю, ситуація практично не змінилася - чисто. І в селі, і біля річки.
    Hadjibei пише:
    >> Коли ми вже збиралися йти, я виявила, що пакета зі сміттям ні в кого в руках нема. Я почала запитувати, у кого він. І мама від мене відмахнулася - мовляв, ми вже викинули… Я сторопіла: "Як викинули, куди?" - "Та ген туди, в очерет. А що ми, крайні? Усі там кидають!".
  • 2012.04.10 | ak1001

    От буквально пару годин тому знайомі з Лондону ознайомили з чавсами чи як там їх (л)

    http://www.flickr.com/photos/maciejdakowicz/sets/1391696/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.11 | Shooter

      То в них так лише Friday night

      Хоча, звісно, вперше побачити "розгул гульдибана" - шокує :)

      Ще є така фішка як ліцензія для пабів до 23-00. А бухло вже в клабі - в півтори-два рази дорожче. Результат: перед закриттям пабу народ в себе терміново "вливає" скільки може, а потім мігрує в клаб. І між 23-00 та 23-30 - купа в дим п*яної молоді на "гульдибанних" вулицях.

      ...а як їхні дівчата та жіночки (up to 50) вдягаються "до клюбу"....жодних комплексів :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | ak1001

        так мені сказали що це в основному по п'ятницях. Ще відмінність - практично без агресії

        тобто пройти поряд не так страшно як у нас

        але - бруд, сеча, блювотина - я чесно кажучи в шоці
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.12 | Shooter

          всю правду Вам сказали

          Але ніби на ранок суботи - прибирають :)

          Хоча в загальному binge drinking, особливо для молоді, в ЮК - проблема.
  • 2012.04.11 | hrushka

    В Україні від 89-го я бував приблизо яких 8 разів у різних містах .

    Кожний раз вертаючись до гамерики я бував довший час пригнічений. Нічого такого особливого я не запримічував, крім того, що до загальних, громадських справ багато поводились наче то "не моє добро". Кожний надіється зажити як в гамериці, однак так не поводиться аж приїде до гамерики (тут прямо горить під руками). Багато дечого не можливо в Україні змінити, бо безробіття та не має приходу щоби щонебудь приправити чи то оздобити ...

    Можливо що нашу пословицю потрібно приспособити до обставин ... Не зацікавлений в громаді, бо громада про мене не дбає - громада про мене не дбає, бо я не зацікавлений в громаді ... зате уряд використовує таке поведення на свою користь ... ;-)
  • 2012.04.11 | Ghost

    не устаю удивляться этому феномену - большинство украинцев свою страну ненавидят

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.11 | Kulish

      Re: А що тут дивуватись - це не їх країна...

    • 2012.04.11 | 123

      заради справедливості - тут йдеться про емігранта, а не про просто українця

      для емігрантів бачити у своїй країні погане - відомий психологічний феномен, у такий спосіб людина психологічно виправдовує власну еміграцію, переконує себе, що проблеми, з якими еміграція як правило пов*язана принаймні на початкових етапах життя в іншій країні, виправдані поганістю справ на батьківщині.

      плюс тут в жінки дійсно родичі жлоби які гадять під себе - є чим обуритися :)
    • 2012.04.11 | hrushka

      Чи в цего чоловіка які небудь клепкі в голові?

    • 2012.04.11 | Пані

      Давня традиція

      "Я Родину свою люблю,
      Но государство - ненавижу"
      (с) забула якогось класика
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | hrushka

        На Буковині знова казали ....

        .... свій своєму с-р та дає йому!

        Як також ... свій за свого як не заплаче то бодай скривиться ....
  • 2012.04.11 | Kulish

    Re: На жаль - це правда...

    Вже руйнують Андріївський узвіз. Звонимо до знайомих - записних русофілів: "Ваші ж святі місця руйнують. Хоч вийдіть, станьте, покажіть, що ви проти".
    "А ми по тєлєвізору віділі. Нічєго подєлать нєльзя"...

    На жаль, ми цього заслуговуємо...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2012.04.11 | Ghost

      Андреевский спуск медленно умирал много лет

      и никому не было дела. и вот он отмучился наконец, бедняга, вечная ему память.

      у меня там заказчик на одной из улиц, я долгое время ходил там на работу. вся площадь перед Андреевской церковью заставлена сувенирными лавками с матрёшками-балалайками и прочим советским хламом, причём многие эти прилавки имеют самый неприглядный вид, почти как у египетских бедуинов, блин, только верблюдов не хватает :) есть ещё пара грязных шатров с пивом. вообще, видок тот ещё.

      продавцы - типичные персонажи из 90-х, вяло матерятся в ожидании автобусов с иностранцами. продавцы "живописи" больше тусуются ближе к Большой Житомирской, "народных промыслов", кажется, уже почти совсем не видно.

      улица давно перестала быть пешеходной, я и сам несколько раз заезжал туда на машине, не бросать же её на Контрактовой. сверху, правда, въезд был закрыт врытыми в землю ржавыми трубами, зато снизу свободно, и запрещающих знаков я что-то не припомню.

      поскольку ездить по камням было некомфортно, "историческую брусчатку" постепенно заливали цементом.

      словом, без хозяина там всё пришло в полный упадок, исторические руины стояли покрытые строительными сетками и заборами, всюду была невероятная грязь и вонь. и вот пришёл хозяин, и он всё сделает так, как надо ему, это справедливо, чего вы ещё от него хотите? и где были вы, недовольные, раньше, когда улица умирала, почему молчали все эти годы?

      кстати, почти все "русофильские киевляне", каких я знаю - оголтелые дачники, а когда начинается дачный сезон, с ними бесполезно говорить на другие темы, какой там нафик Андреевский спуск! они ждут-не дождутся когда можно покинуть скучные офисы и заняться, наконец, любимым делом всей жизни - строить и перестраивать свою дачу!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | Kulish

        Re: "Прийшов Хазяїн" - з цього би й починали...

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.11 | Ghost

          ну да, пришёл и подобрал то, что валялось никому не нужное. да вся страна ждёт, чтобы кто-то...

          вся страна ждёт, чтобы пришёл "Хозяин" и подобрал её, никому не нужную, разве не так? и меня тоже это коробит, но это наша реальность, её надо хотя бы знать.

          я ещё удивляюсь, что Андреевский спуск подобрал Ахметов, обычно у нас всё подбирают россияне.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2012.04.11 | Hadjibei

        Re: Андреевский спуск медленно умирал много лет - Цілком згоден

        100%
      • 2012.04.12 | Олена Весел

        Re: Андреевский спуск медленно умирал много лет

        Ghost пише:
        > и никому не было дела. и вот он отмучился наконец, бедняга, вечная ему память.
        >
        > у меня там заказчик на одной из улиц, я долгое время ходил там на работу. вся площадь перед Андреевской церковью заставлена сувенирными лавками с матрёшками-балалайками и прочим советским хламом, причём многие эти прилавки имеют самый неприглядный вид, почти как у египетских бедуинов, блин, только верблюдов не хватает :) есть ещё пара грязных шатров с пивом. вообще, видок тот ещё.

        Вы не поверите, Париж тоже заставлен сувенирными лавками и киосками, более того, возле Эйфелевой башни пакистанцы торгуют ее маленькими копиями по спекулятивной цене. Причем гораздо дороже чем в сувенирной лавке рядом. Но никому пардон в голову не придет рушить стилизированное под 19-й век здание. Вы говорите о понятиях и вещах разного порядка.
        >
        > продавцы - типичные персонажи из 90-х, вяло матерятся в ожидании автобусов с иностранцами. продавцы "живописи" больше тусуются ближе к Большой Житомирской, "народных промыслов", кажется, уже почти совсем не видно.
        Вы говорите так, как будто в этом есть что-то плохое. Опять же в европейских столицах есть улочки на которых рисуют людей и продают их портреты как сувениры. Но никто не рушит даже стилизированные под 19-й век здания.
        >
        > улица давно перестала быть пешеходной, я и сам несколько раз заезжал туда на машине, не бросать же её на Контрактовой. сверху, правда, въезд был закрыт врытыми в землю ржавыми трубами, зато снизу свободно, и запрещающих знаков я что-то не припомню.

        то, что Вы нарушаете правила, говорит в первую очередь о Вашей культуре. и снова таки даже если таких как Вы много это не значит, что так и должно быть
        >
        > поскольку ездить по камням было некомфортно, "историческую брусчатку" постепенно заливали цементом.

        это опять же не значит, что это правильно.
        >
        > словом, без хозяина там всё пришло в полный упадок, исторические руины стояли покрытые строительными сетками и заборами, всюду была невероятная грязь и вонь. и вот пришёл хозяин, и он всё сделает так, как надо ему, это справедливо, чего вы ещё от него хотите? и где были вы, недовольные, раньше, когда улица умирала, почему молчали все эти годы?

        улица не умирала. первых ваших два абзаца как раз говорят о том, что она жила. но благодаря хозяину начинает умирать. первый шаг сделал хозяин и в результате на улице руины.
        >
        > кстати, почти все "русофильские киевляне", каких я знаю - оголтелые дачники, а когда начинается дачный сезон, с ними бесполезно говорить на другие темы, какой там нафик Андреевский спуск! они ждут-не дождутся когда можно покинуть скучные офисы и заняться, наконец, любимым делом всей жизни - строить и перестраивать свою дачу!

        а вот тут уже и напрашивается вопрос - пардон, а давно ли Вы переехали, потому что как человек эммигрировавший из Киева "на дачу" в смысле в пригород в сознательном возрасте трех суток подальше от таких вот хозяев, но живущий в районе не далее трех км от Киева и знающий очень многих в том числе потомственных киевлян лично, особо рьяных дачников я не замечала... зато точно знаю, что тех, кто переехал в город хотя бы в течении последних 5-6 лет ситуация с застройками волнует. отсюда и вопрос - а пан давно прописался?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2012.04.13 | Ghost

          Re: Андреевский спуск медленно умирал много лет

          Олена Весел пише:
          > Ghost пише:
          > > и никому не было дела. и вот он отмучился наконец, бедняга, вечная ему память.
          > >
          > > у меня там заказчик на одной из улиц, я долгое время ходил там на работу. вся площадь перед Андреевской церковью заставлена сувенирными лавками с матрёшками-балалайками и прочим советским хламом, причём многие эти прилавки имеют самый неприглядный вид, почти как у египетских бедуинов, блин, только верблюдов не хватает :) есть ещё пара грязных шатров с пивом. вообще, видок тот ещё.
          >
          > Вы не поверите, Париж тоже заставлен сувенирными лавками и киосками, более того, возле Эйфелевой башни пакистанцы торгуют ее маленькими копиями по спекулятивной цене. Причем гораздо дороже чем в сувенирной лавке рядом. Но никому пардон в голову не придет рушить стилизированное под 19-й век здание. Вы говорите о понятиях и вещах разного порядка.

          и Вы не поверите, но судьба Киева мне более интересна, чем судьба Парижа, где я вряд ли уже побываю. да и зачем, пакистанцев лучше наблюдать в Пакистане.
          да и не верю я, что "стилизованные под 19-й век" здания стоят в Париже долгие годы полуразваленные, засыпанные мусором, огороженные зелёным забором и покрытые строительной сеткой.
          когда я сказал, что улица умирала, я имел в виду, что она из улицы-музея постепенно превратилась в улицу-руину с грязным базаром в её начале.

          > > улица давно перестала быть пешеходной, я и сам несколько раз заезжал туда на машине, не бросать же её на Контрактовой. сверху, правда, въезд был закрыт врытыми в землю ржавыми трубами, зато снизу свободно, и запрещающих знаков я что-то не припомню.
          >
          > то, что Вы нарушаете правила, говорит в первую очередь о Вашей культуре. и снова таки даже если таких как Вы много это не значит, что так и должно быть

          почему это нарушаю? я ведь сказал - запрещающего знака не было.

          > > кстати, почти все "русофильские киевляне", каких я знаю - оголтелые дачники, а когда начинается дачный сезон, с ними бесполезно говорить на другие темы, какой там нафик Андреевский спуск! они ждут-не дождутся когда можно покинуть скучные офисы и заняться, наконец, любимым делом всей жизни - строить и перестраивать свою дачу!
          >
          > а вот тут уже и напрашивается вопрос - пардон, а давно ли Вы переехали, потому что как человек эммигрировавший из Киева "на дачу" в смысле в пригород в сознательном возрасте трех суток подальше от таких вот хозяев, но живущий в районе не далее трех км от Киева и знающий очень многих в том числе потомственных киевлян лично, особо рьяных дачников я не замечала... зато точно знаю, что тех, кто переехал в город хотя бы в течении последних 5-6 лет ситуация с застройками волнует. отсюда и вопрос - а пан давно прописался?

          а давайте оставим в покое мою тёмную личность.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2012.04.13 | killer-thinker

            В тьомной лічності і мислі тьомниє...

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2012.04.13 | Ghost

              о том, что Андреевский погибает, я писал на этом форуме года три назад. а воины Света всегда...

              ...воюют постфактум? то есть, когда уже поздно...
          • 2012.04.14 | Олена Весел

            Re: Андреевский спуск медленно умирал много лет

            Ghost пише:
            > Олена Весел пише:
            > > Ghost пише:
            > > > и никому не было дела. и вот он отмучился наконец, бедняга, вечная ему память.
            > > >
            > > > у меня там заказчик на одной из улиц, я долгое время ходил там на работу. вся площадь перед Андреевской церковью заставлена сувенирными лавками с матрёшками-балалайками и прочим советским хламом, причём многие эти прилавки имеют самый неприглядный вид, почти как у египетских бедуинов, блин, только верблюдов не хватает :) есть ещё пара грязных шатров с пивом. вообще, видок тот ещё.
            > >
            > > Вы не поверите, Париж тоже заставлен сувенирными лавками и киосками, более того, возле Эйфелевой башни пакистанцы торгуют ее маленькими копиями по спекулятивной цене. Причем гораздо дороже чем в сувенирной лавке рядом. Но никому пардон в голову не придет рушить стилизированное под 19-й век здание. Вы говорите о понятиях и вещах разного порядка.
            >
            > и Вы не поверите, но судьба Киева мне более интересна, чем судьба Парижа, где я вряд ли уже побываю. да и зачем, пакистанцев лучше наблюдать в Пакистане.

            а стояло бы побывать и столько мертвых улиц уведели бы шо йой... в Пакистане кстати тоже таких же мертвых улиц по идее хватает.


            > да и не верю я, что "стилизованные под 19-й век" здания стоят в Париже долгие годы полуразваленные, засыпанные мусором, огороженные зелёным забором и покрытые строительной сеткой.

            здания реставрируют и в Париже тоже. более того, иногда строят новые стилизированные под старые, вписывая их в местный ландшафт. и хорошо вписывают - там в некоем подобии нашего горсовета есть целый отдел, который занимается урбанистикой - не видом живописи, а собственно развитием города, там это так называется. эксперты решают где что можно строить и как это должно выглядеть. если новые здания хорошо вписываются в историческую среду их строят. мне показывали несколько таких стилазаций кстати 70-х кажется годов насколько я помню. кстати их тоже закрывают забором и покрывают сеткой. но не сносят почему-то. если я скажу, что забор не всегда зеленый и иногда бывает синий, снос здания под синим забором пан оправдывать не будет?

            > когда я сказал, что улица умирала, я имел в виду, что она из улицы-музея постепенно превратилась в улицу-руину с грязным базаром в её начале.

            ну опять же, чтобы базар не был грязным не стоит на нем мусорить и мусор стоит убирать, но это опять же не дает права сносить здания. да и не грязнее того же Парижа в три часа дня (в три насколько я помню помывка и уборка очередная).
            >
            > > > улица давно перестала быть пешеходной, я и сам несколько раз заезжал туда на машине, не бросать же её на Контрактовой. сверху, правда, въезд был закрыт врытыми в землю ржавыми трубами, зато снизу свободно, и запрещающих знаков я что-то не припомню.
            > >
            > > то, что Вы нарушаете правила, говорит в первую очередь о Вашей культуре. и снова таки даже если таких как Вы много это не значит, что так и должно быть
            >
            > почему это нарушаю? я ведь сказал - запрещающего знака не было.

            а Вы не знали, что улица пешеходная? если знали, то почему вообще заезжали?
            >
            > > > кстати, почти все "русофильские киевляне", каких я знаю - оголтелые дачники, а когда начинается дачный сезон, с ними бесполезно говорить на другие темы, какой там нафик Андреевский спуск! они ждут-не дождутся когда можно покинуть скучные офисы и заняться, наконец, любимым делом всей жизни - строить и перестраивать свою дачу!
            > >
            > > а вот тут уже и напрашивается вопрос - пардон, а давно ли Вы переехали, потому что как человек эммигрировавший из Киева "на дачу" в смысле в пригород в сознательном возрасте трех суток подальше от таких вот хозяев, но живущий в районе не далее трех км от Киева и знающий очень многих в том числе потомственных киевлян лично, особо рьяных дачников я не замечала... зато точно знаю, что тех, кто переехал в город хотя бы в течении последних 5-6 лет ситуация с застройками волнует. отсюда и вопрос - а пан давно прописался?
            >
            > а давайте оставим в покое мою тёмную личность.

            с радостью. тем более, что вопрос слегка нарушал правила форума в чем искренне каюсь. однако же отсутствие ответа на него говорит гораздо больше чем мог бы сказать ответ :)
  • 2012.04.11 | Evgen.I

    Re: З'явилася психологія кочівника: зожив, нагадив, пішов далі.

  • 2012.04.11 | АБВГ

    Є протиріччя між спогадами про "радянську чистоту" і фото і фільмами тих часів. Брудно було завж

    ди. Просто народ поїхав на Захід і побачив, як повинно бути чисто.
    Так і виглядає з Заходу материнська хата.
    Я коли дивився на Україну з Заходу, то завжди був пригнічений нашою відсталістю. Коли накінець подивився на Україну 20 років тому з Туреччини - нормальна країна.
    Мої знайомі іноземці, дивлячись на нашу розруху, сказали: У вас нема гордості за своє майно. Відповів: Так і майна не було! Звідки гордість? Країна наймитів!
  • 2012.04.11 | Koala

    (технічне) "Я живу закордоном" означає "я без закордону жити не можу",

    "сенс мого життя - закордон" (порівняйте: "я живу театром", "я живу роботою").
    А якщо автор мешкає за межами України, то за <відступ> кордоном.
  • 2012.04.12 | Арій.

    Наскільки я зрозумів це "пекло" створили родичі авторки - хай і розгрібають

  • 2012.04.12 | igorg

    тобто пані до цього непричетна? вона тепер нє вінаватая? біла й пухнаста?

    бачите як буття визначає свідомість :), а пані вимагає від земляків щоб було навпаки


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".