Концептуальний лист до влади
03/26/2005 | Олег
Кажуть, Майдан читає Лценко?
Тож через нього, вірогідно, можна передати концептуальне послання?
По-перше, про те, що сварки між "таборами" можуть закінчитися погано.
По-друге, про обіцяне зниження податків.
Про пільги студентам.
Про укр культуру.
Але коротко.
Наступним разом запропоную свою версію листа.
Тож через нього, вірогідно, можна передати концептуальне послання?
По-перше, про те, що сварки між "таборами" можуть закінчитися погано.
По-друге, про обіцяне зниження податків.
Про пільги студентам.
Про укр культуру.
Але коротко.
Наступним разом запропоную свою версію листа.
Відповіді
2005.03.28 | Олег
Re: Концептуальний лист до влади
У продовження попереднього повідомлення пропоную своє бачення такого листа. Може, треба це підкоротити й додати ще чогось істотнішого? Або просто підкоротити? Принаймні, я гадаю, більший розмір не потрібен у жодному разі (тут одна вордівська сторінка 14-тим Таймз Нью Роман, на крайняк можна роздути до однієї сторінки 12-тим). Чи адекватно буде підписуватися від імені цілої спільноти, чи є якесь краще формулювання “зворотної адреси” (напр., відкритий лист із пдіписами)? Чи нормально, що кожен абзац починається з НЕ, може, варто позитивніше? Чи реально цілеспрямовано підкинути цього листа Луценкові з додатковим проханням передати його Ющенку, Тимошенко, Порошенку, Зінченку, міністрам, ще кому? Пропоную знайти відповіді на ці питання, підкорегувати листа й спробувати донести до влади, якщо шановні майданівці поділяють висловлене у ньому.Друзі!
Ми, спільнота Майдан.org.ua, звертаємося до вас із застереженням! Кілька основних наразі небезпек.
1. Небезпека розбрату. Ми розуміємо, що не всі отримали ті посади й повноваження, на які сподівались і заслуговують. Але у ваших інтересах лишитися при владі навіть у не настільки комфортних умовах, як хотілося б, і досягнути поступу в управлінні країною! Інакше чвари погублять і вас особисто, й спільну справу, заради якої стільки людей ризикувало своїми життями. Війна “груп впливу” призведе лише до одного - стрімкого падіння нинішньої влади. Або відразу, внаслідок дезорганізації, або трохи згодом, через неспроможність вирішити соціально-економічні питання. Сподіваємося, про персональні наслідки ви здогадуєтесь...
2. Неодстатня декучмізація. Особливо, у регіонах Сходу. Більшість нечесних начальників лишилась на своїх місцях. Не досить зруйновано корупційні імперії людей на кшталт Кушнарьова. Чи викликає питання, що ці люди робитимуть під час виборів? Та ще й до виборів вони намагаються перейти у контрнаступ і задавити нечисленні досягнення Революції. Такі люди розуміють лише мову сили. І виборці на Сході поважатимуть нову владу лише якщо вона рішуче обійме всі функції та посади, а не ділитиме їх перелякано з місцевими адміністративними феодалами (надто у тих областях, де Ющенко одержав не 3%, а, скажімо, 30%). Майте на увазі, післяреволюційне похмілля почалось уже в багатьох. І 2006 року воно може дати погані наслідки. У ваших силах послабити неминуче розчарування.
3. Невиконання обіцянки про зниження податків. Ми все розуміємо: і виплати треба підвищувати, й податкова реформа - справа не одного дня. Але хоча б продемонструйте, що ви її готуєте! Малий бізнес був потужною підтримкою Революції, не нехтуйте цим уже доволі сильно розчарованим союзником.
4. Не бачимо яскравих кроків на підтримку української культури. Таким кроком була Революція, але потрібні нові, надто тривалі були антиукраїнські репресії. Лише у проукраїнському суспільстві, де відроджується й робиться престижною українська й україномовна культура, ви можете на щось розраховувати. Протилежний шлях простіший, спокусливіший, але він є шляхом Кучми та Януковича. Просимо не сприймати це як заклик до державного шовінізму.
Надіємося, ці перестороги не будуть зайвими. Дякуємо за увагу і дай вам Бог!
www.maidan.org.ua