МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВІТАЄМО!

10/29/2002 | line305b
Шановні Пані та Панове,

Вітаємо на новому форумі – про Крим. Попередні дискусії виявили помітний інтерес до кримської ситуації, питань і проблем. Як і очікувалось, думок було багато і усі різні. Природньо, думок навіть більше, ніж проявилося, тому з’явилась ідея – треба відкривати форум «вільний» і «для всіх». Що і було зроблено. Ласкаво просимо. Приходьте з ідеями, реакціями, емоціями, інформацією, любов’ю, ненавистю, критикою, підтримкою, проектами - усім. Піднімайте складні теми, котрі усюди обговорюються, трохи обговорюються чи взагалі ніде не обговорюються.

Сподіваюсь, кримський форум стане місцем де учасники більше взнають одне про одного, більше взнають про Крим та його складне, а тому цікаве різномаїття, а головне, Крим більше дізнається про Україну, світ, події і таке інше.

Офіційно форум починає працювати в четвер, о 15.00 з інтернет-конференції Ільми Умерова – одного з лідерів кримськотатарського національного руху, і однієї з найбільш знакових фігур Криму. Буде (сподіваюсь) більше інформації про пана Умерова безпосередньо перед конференцією. Забігаючи наперед, скажу, что Ільми-ага брав участь в практично усіх без виключення важливих подіях у Криму з самого початку повернення кримських татар, став натхненником деяких найбільш неординарних напрямів у розвитку руху, його називали як найрадикальнішим та непримиренним, так і найконструктивнішим у взаєимовідносинах з кримською владою кримськотатарським політиком. Без сумніву, спілкування з ним буде вельми цікавим. Також є надія, що конференція Ільми Умерова стане першою у низці інтерв’ю усіх, чи принаймні більшості знакових кримських фігур. Країна повинна знати своїх героїв.

Ще раз нагадаю час: четвер, 15.00 за київським часом. Для орієнтації, та в дусі глобальності нового форуму, це - 15.00 у Стамбулі, 8.00 у Нью-Йорку, 16.00 у Москві, 14.00 у Варшаві і 15.00 в Бухаресті. Ну чи десь так.

Яким стане форум залежить, звичайно, від якості участників. Оскільки сумнівів у тому, что усі учасники Майдана дуже поважні особи в сенсі якості, то якість плавно переходить в просту кількість. Запрошуйте кого знаєте. Ми будемо пробувати «витягувати» людей на форум, але, звичайно, чем більше зусиль, тим краще результат.

Бажаю успіхів вам і форуму


З повагою...

line305b

Відповіді

 • 2002.10.31 | Мертві Бджоли Загудуть

  З найкращими побажаннями! (-)

 • 2002.11.03 | Mary

  Порада

  Проведіть хоч би коротку рекламу кримського форуму на "Вільному Форумі", а також якийсь час анонсуйте там нові теми та оголошення. Це допомагає залучити до форуму тих, кому цікаво, але хто пропустив обговорення створення цього нового форуму в Розробках. (Я, наприклад, цілком випадково побачила.)
  Ну і - дякую за ініціативу, бо ми тут вже давно говорили про щось подібне, але не було кому цим зайнятися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2002.11.03 | line305b

   Таак..вабчето очень правильная мысля...

   Чего-то я думал, что интервью Ильми Умерова за нас всю работу сделает - ан не получилось... Ладно, счас будем рекламировать немного...

   Маришка, дякую за пораду. Дуже вчасна..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua