МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

а левко мірімський не здається...

11/07/2002 | Абу
Подвійного" депутата Миримського поновили в правах. Частково

www.ПРАВДА.com.ua, 7.11.2002, 16:58

Місцевий суд Центрального району Сімферополя зобов'язав виборчу комісію Криму зареєструвати народного депутата України Лева Миримського депутатом Верховної Ради автономії.

Таким чином, суд задовольнив скаргу Миримського на дії виборчкому автономії, що відмовився зареєструвати його депутатом парламенту Криму.

Миримский балотувався на повторних виборах в окрузі № 25 Сімферополя і переміг на них. Кримський виборчком визнав цю перемогу, але прийняв рішення, що зареєструє його тільки після того, як він складе з себе повноваження народного депутата України. Комісія дала йому термін для того, щоб він почав дії по припиненню своїх депутатських повноважень. Сам Миримський наполягав на тому, щоб спочатку одержати мандат депутата Верховної Ради, а тільки потім здати мандат народного депутата, і не здав його.

Після цього виборчком Криму відмовився зареєструвати Миримського депутатом парламенту автономії, а Миримський оскаржив це рішення в місцевому суді Центрального району Сімферополя. У четвер на засіданні під головуванням судді Олега Лебедя було прийняте рішення про незаконність дій виборчої комісії.

Тим часом, 18 жовтня, після того, як комісія відмовилася зареєструвати Миримського депутатом, Верховна Рада Криму прийняла постанову, якою достроково припинила повноваження Миримського як депутата кримського парламенту. Це рішення кримські депутати прийняли у зв'язку з тим, що Миримський вчасно не склав із себе повноваження депутата Верховної Ради. Верховна Рада Криму також рекомендувала кримському виборчкому призначить дату повторних виборів в окрузі Миримського.

Відповідно до Конституції України, дію постанови Верховної Ради Криму може бути припинено указом президента України, а її скасувати може тільки Конституційний суд України.

Рішення суду Центрального району Сімферополя може бути оскаржене в Апеляційному суді Криму протягом місяця.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Хмельницький-Миримський: "подвійна жертва" кримських виборів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua