МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Курбатов капут! Власти Бахчисарая проведут выботы головы

04/04/2003 | line305b
3 апреля, 2003

Власти Бахчисарая намерены провести в апреле выборы городского головы

Затянувшийся конфликт на уровне городской администрации и длительное отсутствие главы исполнительной власти в Бахчисарае ставят под угрозы весь намеченный комплекс мероприятий посвященных 500-летию города. Об этом заявил председатель правительства Крыма Сергей Куницын, встречаясь с главой государственной администрации Бахчисарайского района Владимиром Цыганским.

Учитывая, что город находится в административном подчинении района, Куницын поручил главе администрации принять безотлагательные меры с тем, чтобы урегулировать конфликт правовым путем в рамках законодательства Украины о местном самоуправлении.
В связи с этим, сообщил В. Цыганский, в апреле намечено провести в Бахчисарае выборы городского головы. "Люди не могут оставаться заложниками ситуации. Проблемы в городе появляются каждый день и их надо решать,"- заявил глава администрации.

Еще в начале года городской совет Бахчисарая двумя третями голосов выразил недоверие городскому голове Виталию Курбатову. С того времени вывести конфликт из правовой коллизии так и не удалось.

Пресс-служба Совета министров АРК

Источник: Крымские Аспекты http://aspects.crimeastar.net/news.php?action=030403

Відповіді

 • 2003.04.04 | line305b

  Хех.. А вот как мэра снимают в Алуште

  Мешканці кримського курортного міста Алупка розпочали збір підписів за проведення референдуму з питанням про дострокову відставку місцевої влади

  Володимир Притула

  Симферополь, 02 кавітня 2003 - В Алупці мешканці цього кримського курортного міста, що входить до Великої Ялти, розпочали збір підписів за проведення референдуму з питанням про дострокову відставку місцевої влади, зокрема, міського голови Алупки Валерія Андика. Детальніше про це – розповідає наш кримський кореспондент Володимир Притула.


  Рішення про збір підписів під вимогою проведення референдуму про дострокове припинення повноважень міського голови Алупки Валерія Андика ухвалили учасники зборів, організованих за ініціативою громадської правозахисної організації “Наші права”. У цьому заході взяли участь понад 300 городян, дві третини з яких висловилися за проведення місцевого референдуму. Як заявив голова організації “Наші права” Василь Корольов, міська влада Алупки “завела місто в економічну кризу”. Пан Корольов вважає, що потрібні 800 підписів вдасться зібрати менш, аніж за місяць.


  Міському голові Валерію Андику мешканці міста закидають демонстративну неувагу до їхніх проблем, а також безконтрольний і, на їхню думку, незаконний розпродаж міської землі, причому, за цінами, які є набагато нижчими від справжньої ринкової вартості. Зараз інтернет-сайти московських риєлтерських фірм переповнені оголошеннями про продаж земельних ділянок в Алупці за середньою ціною 5 тисяч американських доларів за 1 соту гектара.


  Давній конфлікт у місцевої влади, зокрема, міського голови Алупки Валерія Андика і з єдиною в місті газетою “Алубіка”. Головний редактор цього видання Рагім Гумбатов каже, що алупкинські чиновники всіляко тиснуть на журналістів, перешкоджають їхній роботі, відмовляють у наданні інформації. Саме тому газета підтримала ініціативу мешканців Алупки.


  За словами заступника голови організації “Наші права” Аліме Басиєвої, ще в грудні минулого року на міському сході кілька сотень алупкінців ухвалили резолюцію, в якій висунули низку вимог до міської влади. Серед них — наведення порядку в землекористуванні, забезпечення свободи слова в місті, скасування рішення міськради про створення територіальної громади, яке, на думку частини мешканців Алупки, було ухвалене з порушенням чинного законодавства України. В іншому ж випадку, учасники сходу пообіцяли ініціювати збір підписів про проведення референдуму. За словами пані Басиєвої, Алупкинський міськвиконком визнав їх незаконними.

  Нам не вдалося зв’язатися із мером Алупки Валерієм Андиком, але у міськвиконкомі повідомили, що ситуація в місті перебуває під контролем у місцевих властей, претензії учасників протестів тут відкидають. Більше того, заступник міського голови Сергій Кубанцев подав до суду на більш як півсотні мешканців Алупки, які написали на нього і на мера скарги в різні інстанції. Чиновник вважає, що городяни його обмовили.

  Радіо "Свобода"

  Source: КрымТау - http://www.crimeatau.org.ua
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.10 | Той, хто слідкує...

   Re: Курбатов зриває 500-річчя м. Бахчисарай?


   Як відомо, у вересні 2003 року мають бути проведені заходи щодо відзначення 500-річчя з дня заснування міста Бахчисарай.

   Є і відповідне розпорядження Президента України (додається).

   Але наскільки нам стало відомо, проведення цих заходів під загрозою. На це є різні причини, серед яких чиновники Кабміну називають також і відсутність стабільної міської влади.

   Отже, треба поспішати з проведенням виборів нового голови м. Бахчисарай.   РОЗПОРЯДЖЕННЯ
   ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
   Про відзначення 500-річчя заснування міста Бахчисарай

   Ураховуючи історичне та етнокультурне значення міста Бахчисарай:

   Підтримати ініціативу Ради міністрів Автономної Республіки Крим щодо відзначення у вересні 2003 року 500-річчя заснування міста Бахчисарай.

   Кабінету Міністрів України разом із Радою міністрів Автономної Республіки Крим утворити в місячний строк Організаційний комітет з підготовки та відзначення 500-річчя заснування міста Бахчисарай і затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням цієї пам'ятної дати, передбачивши проведення комплексу реставраційних робіт будівель Музею історії та культури кримських татар (колишнього Ханського палацу) - філіалу Бахчисарайського державного історико-культурного заповідника.

   Президент України
   Л.КУЧМА


   м. Київ, 19 лютого 2003 року
   N 43/2003-рп
  • 2003.04.19 | line305b

   Тучи над мэром Алушты стремительно сгущаются...

   Верховный Совет Крыма просит прокуратуру проверить работу мэра Алушты

   Верховный Совет Крыма просит Прокуратуру Крыма провести проверку всех фактов передачи в аренду земли мэром Алушты Алексеем Нечаевым, подозревая его в нарушение закона. Об этом сообщил председатель Совета Крыма Борис Дейч на сессии крымского парламента.
   "Прокуратура проведет проверку самоличной раздачи земель, особенно лесного массива, в чем виноват только Нечаев", - сказал Дейч.

   Председатель постоянной комиссии Совета Крыма по местному самоуправлению и административно- территориальным вопросам Владимир Клычников сообщил, что Нечаев заключает договоры аренды земельных участков, не представляя их на утверждение городского совета.

   По данным Совета Крыма, Нечаев с 8 мая 2002 по 4 апреля 2003 года заключил 137 договора аренды земельных участков, нарушив свои полномочия. По словам Клычникова, также выявлены случаи предоставления земельных участков в аренду предпринимателям без заключения договора. Клычников сообщил, что бюджет Алушты на 19, 9% формируется из платы за землю.

   По словам Клычникова, на 1 апреля задолженность по плате за землю арендаторами перед бюджетом Алушты составляет 0,247 миллиона гривен. Нечаев был избран мэром города в марте 2002 года. Алушта - курортный город на Южном берегу Крыма с населением около 50 тысяч человек

   Источник: Подробности

   Перепечатано с Крымские Аспекты: http://aspects.crimeastar.net/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua